Recenze seriálu Místo zločinu Ostrava

59%

Komentáře a recenze 5

Dle počtu bodů
Psisko59
Psisko59
32 839 bodů
8
To vypadá dobře! Přeji dobrou roli Pavle Beretové (šéfka kriminálky Ema Grodská), skvěle doplňovanou Karlem Dobrým a Standou Majerem, postavenou na kvalitním scénáři vycházejícím z reálných případů, které ostravská kriminálka doopravdy řešila. Vypadá to nadějně (po druhém dílu), takže uvidíme, řekl slepý.
Pete69
Pete69
31 311 bodů
7
Mírně nadstandardní kriminální příběhy. Ostrava sama o sobě působí v kriminálce dobře, protože je ... jaká je :) Tyto příběhy nevybočují ze standardu kriminálek, na kterých se podílí Česká televize. Jsou prostě dobře zpracované a nadprůměrné. jen tak dál.
Jana Květoňová
Jana Květoňová
7 093 bodů
6
Místo zločinu Ostrava, Místo zločinu Plzeň... Všechno v duchu nudy ČT. Postrádá to vtip Specialistů, nudné příběhy, nudní vyšetřovatelé, ne, ne, nechci mít okousané nehty! Takový zbytečný seriál, Pavla Beretová v tom rozhodně přesvědčivá není, ostravský dialekt tam nikde nezazní, jako by v Ostravě žili samí Pražáci!
RedRose
5 159 bodů
6
Místo zločinu a tentokrát ta naše Ostrava! Herci z Čech se ostravsky nikdy nenaučí, s tím jsem se smířil a škoda, že tady nehrálo víc místních, máme tady taky výborné herce. Beretová už je pražanda i když původně z Ostravy a Kozub mě zklamal, protože nedostal skoro žádný prostor, aby ukázal svůj talent, ale to není jeho vina... Ta mluva naštěstí nebyla taková hrůza jako v Ostravakovi Ostravskim takže to bylo snesitelné a ostravské prostředí bylo fajn. O něco lepší než MZ Plzeň, ale celkově průměr, možná pár světlejších momentů nad, ale kriminálek už jsou mraky a těžko se to hodnotí...
Kekik
793 bodů
8
Některé díly slabší, některé zajímavé. Lepší je druhá půlka, kde se kolegové již nehádali. Nejlepší postavou je Štěpán Kozub- jeho hlášky fakt pobavily. Hodnotila jsem každou epizodu zvlášť, a vyšly z toho čtyři hvězdy. Souhlasím s tim. Akorát tedy často jsem postavám vůbec nerozuměla. Škoda.