No Time to Die (USA)
Velká Británie Velká Británie
USA USA
163 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Thriller, Blockbuster, Série/Franchise, Špionážní

Obsah

:
James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel více »« méně

Režie

:
Cary Fukunaga

Scénář

:
Neal Purvis Robert Wade Cary Fukunaga Phoebe Waller-Bridge Ian Fleming (I)

Herci

:
Daniel Craig Rami Malek Léa Seydoux Lashana Lynch Ralph Fiennes ...
Premiéra: 30. 9. 2021
Distributor: Forum Film CZ
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu Není čas zemřít. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Není čas zemřít myslíte! K 14. říjnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27777 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  4. 10. 2021
  JosefTomas (7653 bodů)

  Poslední Craigův Bond se musí po rozporuplných reakcích Spectre loučit znovu, jen tentokrát definitivněji. A bohužel z toho vyšel jen standartní akční film. Což neznamená nic špatného, ale také nic výjimečného, co bych zrovna od rozlučky jedné mé oblíbené série chtěl a čekal. Fukunaga ale umí. Dokáže měnit styly a některé momenty dělat hororové, jiné naopak zábavné a pořád drží diváka ve střehu. Bohužel ve scénáři to hapruje trochu moc. Nebyl to lehký úkol, ukončit všechny Bondovi příběhy, ale snaha zavděčit se všem jako vždy nevychází. Pomrkávat na předchozí Bondy je sice fajn, ale nemusí zabrat půlku stopáže, přičemž ona roztříštěnost celého příběhu moc do karet nenahrává. Možná bych uvítal, aby Bond nemusel řešit problém světového měřítka a zaměřil se na vyřešení sebe sama, obzvlášť, když jde o rozlučku. Jestli ale něco docela funguje, je to prohloubení vztahu s Léou Seydoux, možná rychlý, ale zato výživný moment s Anou de Armas a pár prvních netradičních minut filmu. Škoda, že v akci film trochu kolísá. Skoro úvodní otvírák sice funguje, ale chybí mu větší gradace a možná i delší stopáž. A v dalších akční scénách mám pocit, že je Bond trochu bezohledný, co se krytí týče. V první části filmu stojí uprostřed přestřelky, nekryje se a obecně spoléhá na neprůstřelnou demenci veškerých padouchů, jejíž muška je žalostnější, než celé finální rozloučení, kde šlo emoce vyždímat ještě trochu lépe. No Time to Die je tak podívaná s fantastickým řemeslem a obsazením, která by jako samostatné dílo obstála bez sebemenšího zaváhání, ale jako rozlučka solidní pentalogie jde přeci jen o film s trochu nevyužitým potenciálem.

 • 60%
  0
  0
  2. 10. 2021
  Petrson (4045 bodů)

  Střílení, honička, střílení, a pak zase honička. Úvod je dobře udělaný, Bonda netrefí ani jedna kulka. Kdo tohle má rád, pak si to užije. Ale konec natahovaný jak sopel a před projekcí titulek, nespoilerujte, prosím. Co se asi stane, když je to Bondovka? Děj méně srozumitelný, proč, kdo, co,... nová "černá" agentka je průměr. Pokud je to následovnice, pak nevím, nevím. Pierre Brossmann byl elegán, ne bijec.

  • výprava, honičky, Craig ve svém pojetí
  • scénář, málo elegance, vtipu
 • 75%
  0
  0
  4. 10. 2021
  lukas (1283 bodů)

  Craig svým posledním Bondem nebývale „ždíme“ emoce, špičkuje se s agentkou v podání Lashany Lynch a de facto poprvé se zamýšlí nad tím, co přináší život mimo službu Jejímu Veličenstvu. Zjizvená tvář záporáka v podání Ramiho Maleka mě bude ještě dlouho strašit. Bondgirl Palomu v podání Any de Armas bych na plátně rád viděl déle. Ubral bych akčních scén se střelbou. Ve výsledku jde o velmi solidní bondovku a Daniel Craig se s agentem 007 loučí se ctí a silně emocionálním vzkazem směrem k publiku.

 • 40%
  1
  0
  1. 10. 2021
  virgoii (1171 bodů)

  Po dlouhé době se vydám do kina na tolik očekávanou Bondovku a místo filmového zážitku se mu dostane neskutečný paskvil!!že to nemá cenu ani komentovat. dávám pár procent za Daniela Craiga.

79 76 ?
jak hlasovat?
 • InJo 85%
 • antonin_nadvornik 80%
 • Reacherjack2016 90%
 • Vojtas87 90%
 • Malfilipp 90%
 • pavel paleček 70%
 • puposlav 90%
 • JosefTomas 80%
 • Lovecour69 75%
 • hynek-podebradsky 95%
všechna hodnocení (15)

V žebříčcích uživatelů

7. místo z 14 v žebříčku uživatele homedo