30.5.2021, 10:00

Nejočekávanější filmové novinky, které dorazí na streamovací služby v červnu '21

Nejočekávanější filmové novinky, které dorazí na streamovací služby v červnu '21 6 obrázků v galerii
V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz | Foto: Warner Bros. Pictures
V červnu se na VOD platformách objeví třetí díl populární hororové série, hvězdně obsazený sci-fi thriller, nová pixarovka, skvěle hodnocený muzikál od autora Hamiltona nebo další akční jízda s Liamem Neesonem!

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Manželé Warrenovi (Patrick Wilson a Vera Farmiga), známí vyšetřovatelé paranormálních jevů, budou ve třetím dílu veleúspěšné hororové série čelit další děsivé záhadě. Snímek v režii Michaela Chavese (La Llorona: Prokletá žena) přináší případ, v němž byla poprvé v americké historii použita posedlost ďáblem při obhajobě zločinu.

Snímek bude k dispozici na HBO Max 4. června (od 24. června by měl být k vidění i v českých kinech)


Nekonečný (2021)

Sci-fi thriller Antoinea Fuquy (Training Day, Equalizer) vypráví o muži (Mark Wahlberg), který zjistí, že halucinace, které ho dlouhodobě trápí, jsou ve skutečnosti záblesky z jeho minulých životů. Dále hrají Chiwetel Ejiofor, Dylan O'Brien, Toby Jones či Rupert Friend.

Film bude dostupný na Paramount+ 10. června (od 9. září by měl být k vidění i v českých kinech)


Fatherhood (2021)

Nový film Paula Weitze (Jak na věc, Fotři jsou lotři) představí populárního amerického komika Kevina Harta (Jumanji: Vítejte v džungli) v roli svobodného otce, jenž vychovává malou dceru po nečekané smrti své ženy, která zemřela den po porodu.

Snímek dorazí na Netflix 18. června


Luca (2021)

Novinka studií Disney a Pixar (Coco, Frčíme, Duše) se odehrává v malebném městečku italské riviéry. Vypráví o dospívajícím chlapci, který zažívá nezapomenutelné letní prázdniny plné zmrzliny, těstovin a vyjížděk na mopedu. Prosluněná dobrodružství prožívá Luca se svým novým nejlepším kamarádem, avšak jejich veselí ohrožuje přísně střežené tajemství, neboť oba jsou ve skutečnosti vodní příšeráci z podmořského světa.

Film se objeví na Disney+ 18. června (od 17. června by měl být k vidění i v českých kinech)


Život v Heights (2021)

Výpravný muzikál je společným projektem úspěšného herce, skladatele a dramatika Lina-Manuela Mirandy (Hamilton) a režiséra Jona M. Chu (Let's Dance 3D, Šíleně bohatí Asiati). Hrdinou příběhu je přitažlivý majitel vinárny Usnavi (Anthony Ramos), jenž šetří každý cent a doufá, představuje si a zpívá o lepším životě.

Snímek bude k dispozici na HBO Max 18. června (od 26. srpna by měl být k vidění i v českých kinech)


The Ice Road (2021)

Liam Neeson nejen, že nedodržel své slovo, že už nebude nadále hrát v akčních filmech, ale dokonce jich natáčí snad ještě více než doposud. V novince scenáristy a režiséra Jonathana Hensleighe (Smrtonosná past 3, Kat) poté, co horníci uvíznou v dole na dalekém severu Kanady, se musí skupinka řidičů v čele s Mikem (Neeson) vydat na neuvěřitelnou záchrannou misi přes zamrzlý oceán. Jejich cílem je dodat potřebné vybavení, které může nebohé horníky vysvobodit z jejich nedobrovolného vězení.

Film dorazí na Netflix 25. června

Kreativní Evropa
Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články