The Conjuring 3 (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
112 minut

Žánry

:
Horor, Mysteriozní, Thriller, Podle skutečných událostí, Retro, Série/Franchise

Obsah

:
V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz je mrazivým příběhem plným hrůzy, smrti a neznámého zla, které šokuje i zkušené výzkumníky paranormálních jevů Eda více »« méně

Režie

:
Michael Chaves

Scénář

:
David Leslie Johnson-McGoldrick James Wan

Herci

:
Vera Farmiga Patrick Wilson Julian Hilliard Shannon Kook Eugenie Bondurant ...
Premiéra: 24. 6. 2021
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz myslíte! K 19. červnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27666 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  0
  0
  7. 6. 2021
  Temný Pán ze Sithu (724 bodů)

  Tak, sem asi čekal opravdu příliš.V zajetí démonů 3, rozhodně není v zajetí démonů, tak jak ho známe,v mistrovských rukách Jamese Wana. Tohle až na hlavní herecké duo, nemá nic společného s touto výbornou značkou.Takze změnil se nám režisér, a bohužel je to neskutečně vidět,kde jsou lekacky? Kde je to napětí? Kde je ten horor? Už v prvních 2 minutách sem si říkal, Jako vážně? Tohle má být v zajetí démonů?naprosto amatérské zpracování,hned jsem si řekl jestli tohle není nějaké béčko, a bohužel je to přesně tak, je to zatraceně velký Béčko s obřím B,přímo s gigantický B. Zpracování velmi špatně, nesrovnatelné s předchozími díly, ať už to je hudba, výkony herců, zpracování posedlosti(když posedlý, vypadá jako na heroinovym abstaku, je něco špatně) a celkově zpracování strašení je strašně amatérské. Přijde mi jako kdyby, si chtěl někdo namastit kapsu, na této známé značky.. Veliké zklamání.

67 50 ?
jak hlasovat?
 • InJo 65%
 • Temný Pán ze Sithu 40%
 • lenka-fojtova 95%
všechna hodnocení (3)