Crazy Rich Asians (USA)
USA USA
120 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický

Obsah

:
Když Newyorčanka Rachel Chu souhlasila, že na léto odletí se svým přítelem a snad i budoucím manželem do Singapuru, představovala si, že s ním stráví příjemnou více »« méně

Režie

:
Jon M. Chu

Scénář

:
Pete Chiarelli Adele Lim

Herci

:
Constance Wu Henry Golding Michelle Yeoh Gemma Chan Lisa Lu ...

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  4
  1
  22. 12. 2018
  Brenan88 (39466 bodů)

  Z toho,že film zažil celosvětový úspěch nejsem moc překvapený. Přece jen je po celém světě spousta Asiatů,kteří rádi snímek podpoří. Spíš mne překvapilo jaké nadšené ohlasy kolem něj panovaly. Podle mne je to jen obyčejná romantická komedie,kterých jsem za poslední roky viděl mraky. Další věcí,která mne zarazila je délka. Dvě hodiny byly na takový typ komedie hrozně moc. Častokrát jsem tak kontroloval hodinky jak se mi film vlekl. Pokud pominu všudypřítomné asiaty,tak je děj naprosto tuctový a po střechu narvaný klišé. Je zcela jasné jak se bude film vyvíjet i jak skončí. Díky tomu bohatství co zde hraje velkou roli je všechno velmi barevné a pěkné pro oko. Herecky nic extra,takový standart. Marně přemýšlím jestli byl ve filmu moment,že bych se zasmál. Mám pocit,že tam nic takového nebylo a to bych od komedie zrovna očekával. Další věc co mi přišla zvláštní,že tam skoro nikdo nemluvím svým rodným jazykem a všichni mluvili anglicky. Na to jak si rodina potrpěla na zvyky a tradice,tak jim mluvit jinou řečí nijak nevadilo. Další věc jsou ty jména,čekal bych je asi víc asijské než třeba Nick. No jenže to už v tom možná hledám zbytečné drobnosti. Za mne tedy trochu lepší průměr. S jistou vím,že už si film nikdy nepustím.

 • 45%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1347 bodů)

  Ta já nevim, cywe. Buď ztrácím smysl pro humor, nebo jsem na tom filmu něco fakt nepochopil. Crazy Rich Asians je po všech koutech vychvalovaná americká... ehm... "komedie", která je unikátní svým zcela čistě asijským obsazením (což je rozhodně zajímavé, nicméně děj to nezachraňuje ani náhodou, ale možná proto tomu lidé v dnešní době dávají zelenou), o sympatické učitelce, která se jede seznámit s extrémně bohatou rodinou svého kluka do Singapuru. Během první poloviny jsem myslel, že chcípnu nudou. Po první hodině jsem měl pocit, že na to koukám už 56 let, usedá na mně prach a z mé kočky, co mi ležela na klíně, zbyla jen kostra. Děj se vůbec nehýbal, furt se tam jen mele, mele a mele. Pak dochází k nějakým vedlejším dějovým linkám, které hlavní zápletku nijak neovlivňují a člověk si říká, proč tam teda vůbec byly. A když už se konečně s dějem nějak pracuje, je to buď hloupé, nebo extrémně klišoidní. "Máma mého kluka si na mě nechala najmout soukromého detektiva. Proto budu nasraná na svého kluka, aby mě odprosil, protože fuck logic." Nezachraňovala to ani charismatická a skvělá Michelle Yeoh z daleko lepšího snímku Tygr a Drak. K dobru přičtu velice hezkou svatbu a pár scén s bratrem kluka hlavní hrdinky, který mě přinutil aspoň párkrát uchechtnout. Ale fakt jen párkrát. Těm vysokým hodnocením nerozumím. A to se považuju za docela přívětivého diváka.

64 70 ?
jak hlasovat?
 • Vurhor 45%
 • Scintilla 55%
 • headhunter 75%
 • dav.bal 75%
 • Brenan88 60%
 • havlicek94 75%
všechna hodnocení (6)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: