Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Carlito Brigante
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
60
Od nejnovějších
Poslední ze slavných králů
(1996)
4. 8. 2023
9
Střípky
(2021)
4. 8. 2023
9
Requiem za sen
(2000)
4. 8. 2023
8
Nekonečný příběh 3
(1994)
28. 6. 2023
4
Nekonečný příběh
(1984)
28. 6. 2023
9
Černé brýle
(2022)
11. 5. 2023
6
Giallo
(2009)
11. 5. 2023
5
Suspiria
(1977)
11. 5. 2023
9
Doktor Smrt
(2010)
11. 5. 2023
5
Velký lov
(2020)
11. 5. 2023
4
N.Y.P.D.
(1967)
11. 5. 2023
3
Já, Natálie
(1969)
11. 5. 2023
5
Strašák
(1973)
11. 5. 2023
8
Serpico
(1973)
11. 5. 2023
8
Kmotr II
(1974)
11. 5. 2023
10
Psí odpoledne
(1975)
11. 5. 2023
8
Bobby Deerfield
(1977)
11. 5. 2023
8
...A spravedlnost pro všechny
(1979)
11. 5. 2023
9
Na lovu
(1980)
11. 5. 2023
8
Autor! Autor!
(1982)
11. 5. 2023
6
Zjizvená tvář
(1983)
11. 5. 2023
10
Revoluce
(1985)
11. 5. 2023
6
Moře lásky
(1989)
11. 5. 2023
8
Kmotr III
(1990)
11. 5. 2023
10
Dick Tracy
(1990)
11. 5. 2023
6
The Local Stigmatic
(1990)
11. 5. 2023
5
Frankie a Johnny
(1991)
11. 5. 2023
9
Vůně ženy
(1992)
11. 5. 2023
8
Konkurenti
(1992)
11. 5. 2023
6
Carlitova cesta
(1993)
11. 5. 2023
10
Poslední čtvrťák
(1995)
11. 5. 2023
7
Nelítostný souboj
(1995)
11. 5. 2023
9
Vyšší zájem
(1996)
11. 5. 2023
5
Krycí jméno Donnie Brasco
(1997)
11. 5. 2023
9
Ďáblův advokát
(1997)
11. 5. 2023
9
Insider: Muž, který věděl příliš mnoho
(1999)
11. 5. 2023
5
Vítězové a poražení
(1999)
11. 5. 2023
5
Chinese Coffee
(2000)
11. 5. 2023
6
Simone
(2002)
11. 5. 2023
9
Lidi, co znám
(2002)
11. 5. 2023
4
1
2