Kinobox.cz projekce

Doktor Spánek od Stephena Kinga

Kdy: 14. 11. 2019 v 18:20

aktualizovat stav
Zaplnění sálu: 36 z 60 míst

Film navazuje na děj filmu Osvícení (Stanley Kubrick) popisující hrůzné události, ke kterým došlo před 40 lety v hotelu Overlook. Hlavní role v pokračování mystického thrilleru ztvárnili Ewan McGregor („Star Wars: Epizody I, II a III“, „T2 Trainspotting“) a Rebecca Ferguson (filmová série „Mission Impossible“, „Největší showman“).

Nyní dospělý Dan Torrance (McGregor) se usilovně snaží vyrovnat se svým hrůzným zážitkem z hotelu a najít klid v duši. Vše se ale změní ve chvíli, kdy se setká s Abrou, odvážnou mladou dívkou obdařenou mimořádnými mimosmyslovými schopnostmi označovanými jako „osvícení“. Abra instinktivně vycítí, že Dan má stejné tajuplné nadání jako ona, a obrátí se na něj se zoufalou prosbou o pomoc. Nelítostná bytost Rose a její následovníci totiž čerpají energii z „osvícení“ dalších nevinných dětí a pro dosažení své nesmrtelnosti jsou rozhodnuti udělat cokoliv. Tato nesourodá dvojice spojí své síly a pustí se s Rose do nemilosrdného boje na život a na smrt. Mike Flanagan režíroval film podle vlastního scénáře na motivy románu Stephena Kinga. (Vertical Ent.)

POZOR: Uživatelé, kteří patří na KINOBOX.cz k nejaktivnějším, mají přednostní VIP právo rezervace a bude jim umožněno zajistit si místo v sále o něco dříve. Do VIP skupiny pro KINOBOX projekce se dostanete tak, že budete mezi 50 nejaktivnějšími uživateli na našich stránkách.

Kde hrajeme?

Premiere Cinemas

PREMIERE CINEMAS PRAHA HOSTIVAŘ
OC Park Hostivař
Švehlova 1391/32
Praha 10 – Hostivař, 102 00
GPS: 50.054105,14.517649