Představa o tobě

60%
Představa o tobě
V životě čtyřicetileté matky samoživitelky Solène nelze předvídat dne ani hodiny. Na poslední chvíli se změní dohoda s exmanželem a Solène musí doprovodit svou náctiletou dceru na kalifornský hudební festival Coachella, kde potká Hayese Campbella, čtyřiadvacetiletého frontmana slavné skupiny August Moon. Navzdory věkovému rozdílu rychle přeskočí jiskra a nepravděpodobný romantický vztah je na světě. Život ve světle reflektorů je ale náročnější, než si Solène dokázala představit. Film The Idea of You je americké drama, v němž hlavní roli ztvárnila Anne Hathaway.Recenze: Představa o tobě

Kinobox.cz
55%

Tvůrci jako by měli strach z vlastního námětu, v důsledku čehož odklidili zpod nohou hrdinů veškeré překážky s takovou urputností, že filmu chybí opravdový konflikt a drama. Základy tohohle slaďáku jsou poměrně pevné, ostatně se jejich položení účastní plejáda zkušených tvůrců. Nedaří se na nich ale vystavět nic, co by mohlo emocionálně rezonovat.


Pasadenka
Pasadenka
1 063 bodů
7
Příjemná romantická komedie, která je postavena na hezkém základu. Mladá maminka, která byla kdysi princeznou s deníčkem a pak královnou, má teď dceru v pubertě, která ji vytáhne na hudební slezinu. A co čert, nebo scénárista nechce, potká se tam s mladým švarným galánem, který je hudebník a zpěvák!! 😮 No chápete to?

A ten se do ní tak zakouká, že divákům nezbývá nic jiného, jen tiše sledovat jejich lásku. A samozřejmě, jako každá romantická komedie, i zde musí být v poslední čtvrtině zlom. A dál? Dál už je to pro diváky. 🙂‍↕️

Hezky udělaná šablona, sympatičtí herci, princezna roztomilá. Takže jasných 7 ⭐️
Moravaczech
Moravaczech
54 bodů
7
Průměrný romanťák, který stojí za to vidět. Anne velmi zvedá mé hodnocení filmu, na druhou stranu její kvality snadno zastiňují ostatní.


Dodatečné informace

Původní název:
The Idea of You (více)
  • USA Představa o tobě
  • USA The Idea of You
  • USA La idea de tenerte
  • USA L'idée d'être avec toi
  • USA Na samą myśl o tobie
  • USA Sen İhtimali
  • USA Uma Ideia de Você
Premiéra v ČR:
2. 5. 2024
Distributor:
Amazon Prime Video
Země původu:
USA
Tržby:
0,04 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Představa o tobě je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch