Nejnovější komentáře

 • 65%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Měla to být běžná zkouška dovedností v rámci výcviku rekrutů FBI na opuštěném ostrově, aby se vše nakonec zvrhlo v tajemný slasher. Kdo je ale tím vrahem? Málokdo ví, že se jedná o přepracovaný námět slavné detektivní etudy Agathy Christie „Deset malých černoušků“, která byla zfilmována taktéž nesčíslněkrát. Docela odvážný počin pohrát si s takovým námětem, ale nakonec, proč ne. Myšlenka příběhu tedy není ...více
 • 45%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Padesátá léta a další sci-fi etuda o cestě na Měsíc v ultralevném filmovém počinu. a překvapení se nekoná. Stále stejná cestovatelská šablona s dějovým vývojem o přítomnosti nějaké civilizace na daném místě a je jedno kam se cestuje. Do středu Země, na Měsíc, na Mars či někam jinam. Tento snímek je navíc na drobounké úpravy ve své podstatě naprosto totožný se snímkem „Cat-Women of the Moon“ (1953). Někdo hovoří o ...více
 • 20%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Monstrum pošesté. A s ním další. Nu, alespoň jsem se chvílemi bavil, když už nic jiného. Bohužel nemohu hodnotit výše pro nedostatek nápadů a opakováním již viděného. Snad se to někomu líbí, ale neustále opakované věci pro mne nejsou a nemám je rád. Zde se dá do plusu hodnotit jakž takž svěží děj, jinak pro mne nic.
 • 20%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Tohle ani není tak pokračování Frankensteinova příběhu, jako spíše pokračování příběhu Talbotova. Jsou zde však oba, takže nemá smysl to nějak moc rozebírat. Snímek nepřináší stejně nic nového ani v jednom směru. Stále se jen opakují efekty již použité. Zde ovšem navíc v závěru něco navíc, takže stojí za to vydržet až do konce.
 • 80%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Filmy Rudolfa Havlíka jsou zatím celkem dobré. Tohle "volné pokračování" nebo spíš alternativní realita prvního filmu je sice taková hodně předvídatelná, ale o to lépe splňuje účel, tedy zábavu a odpočinek. Langmajer zvládnul svou ženskou podstatu perfektně, až mi tekly slzy smíchu. Anička je neméně dobrá, obzvlášť její opilá "taneční" kreace s Taclíkem.Pochvalu zaslouží též skvěle napsané dialogy. "Vypadnul mi ...více
 • 0%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Už jen a jen opakování kolem dokolečka jako na kafemlejnku. Nic nového, kromě několika postav, ale jinak se to drží zažitého. Dokonce i to s tou malou holkou už tu bylo. Takže je jasné, že se tohle točilo jen kvůli zisku. Snímek jako takový však již nestojí za zlámanou grešli.
 • 20%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Když jsem po čtyřech minutách viděl to děcko, měl jsem po chuti. Naštěstí nějako moc do děje nezasahovalo. Navíc je tu opět ta motanice z Ygorem. Viděl jsem předchozí díl před chvilkou a nevšiml jsem si, že by tam byl. Ani v předchozím díle. No, třeba jsem to fakt přehlídl. Je pravda, že jsem těm dvěma zlodějům mrtvol nepřikládal pozornost.  Jinak ještě k tomuto snímku, už jsem se místy dost nudil, protože snímek ...více
 • 20%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Už název napovídá, že to nebude nic moc. Začalo to dobře, ale to, co předvedl Pretorius Henrymu zvrátilo film do komediální polohy. Škoda. Příchodem monstra k mnichovi se to celé zaseklo a skoro usnulo. Nelze dát více než dvacet, i když slušných dvacet. Holt si horor představuji poněkud jinak.  
 • 20%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Já bohužel neznám mentalitu lidí z té doby, ale jestli se báli tohoto, tak byli chudáci. Já dávám dvacet za stavby a to je vše. Nic jiného mne filmu nezaujalo. Stejné nudný jako kniha, kterou jsem kdysi pradávno ani nedočetl do konce. Jde o první snímek, dalo by se napsat,  prvním filmové základní série. Následuje Frankensteinova nevěsta, Frankensteinův syn a Frankensteinův duch. Plus další čtyři filmy kde je ...více
 • 90%
  0
  0
  9. 12. 2022
  Povedené. Viděla jsem už vícekrát a pokaždé se bavím. Kreace Aničky Polívkové jsou místy mírně přehnané, ale pro ženu je určitě mnohem obtížnější zahrát chlapa než obráceně. Chvílemi fakt vnímám langmajerovské pohyby, chvílemi spíš Bolkovy. Ale je to super. Nelíbí se mi postava zhýčkané Julie.(2.9.2022)
 • 90%
  0
  0
  8. 12. 2022
  avenis k filmu Zátopek
  Musím uznat, že je to fakt dobré. A vůbec se nedivím, že Dana Zátopková šest let váhala, než dala svolení k natočení filmu. Jde to až na dřeň. Zátopek je obrazně i fyzicky vysvléknut do naha a každému je jasné, že to s ním nebylo snadné. Každá genialita musí být vyvážena něčím jiným...Krásný film s propracovanými dobovými scenériemi, kostýmy, účesy a vším. Všechna ocenění si film plně zaslouží. A možná i víc.
 • 100%
  0
  0
  8. 12. 2022
  Nádherná pohádka. Konečně něco, co mi připomíná mé dětství bez všech těch fantasy, triků a umělotin. Nádherná příroda, tradice, úžasné obsazení a překrásná hudba. Půjdu na ni znovu. Víc takových pohádek v dnešní ustarané době, a to nejen pro děti. Děkuji tvůrcům.
 • 40%
  0
  0
  8. 12. 2022
  Tak mne tento snímek zase až tak nebere. Nevadí mi, že nemá děj, ale spíše to, že je takový mdlý, jako by vývar bez koření. Možná tu chybí nějaká sympatická postava, hlavní hrdina který to celé drží nad vodou. Nebo mi také vadí neherec učitel. Ansámbl to hraje v průměru, ale prostě tu něco schází. Proto se na to kouknu jen jednou za pár let.
 • 0%
  0
  0
  8. 12. 2022
  mrtin k filmu Tau
  netflix me tim to filmem spamoval musim řict zeto bylo docela zajmave ale musim rict ze bych se na to znava nekoukl
 • 70%
  0
  0
  8. 12. 2022
  Jedna z mých oblíbených komedií. Jednou i dvakrát ročně ku poslechu k práci. Velmi dobrá zápletka, velmi dobří herci a legrace je také dosti. Je to vlastně záměnná komedie, která mne jako malého moc nebrala, ale nyní oceňuji její nesporné kvality. Mimo technickou stránku sněhu a podobných scén v ateliérech. Ale jinak jde o veselé a svěží dílko, které se snad ani nemůže „ohledět“.
 • 95%
  0
  0
  8. 12. 2022
  Další mistrovský kousek Jiřího Menzla a jeho týmu. Asi nelze spočítat hlášky, které zlidověly a jsou běžně používány. Panu Svěrákovi se sem povedlo nacpat trochu Cimrmanovských jmen a příjmení, což ovšem neznalý divák nepozná. Snímku lze tak vytknout jen pár naprostých drobností, takže lze klidně hodnotit na devadesát pět procent.
 • 90%
  0
  0
  8. 12. 2022
  Skoro dokonalá komedie, stejně jako její dvojče "Škola základ života". Do smrti si budu tyto dva filmy plést. Přesto se budu bavit stále a stále dokola. A vůbec nevadí, jak krásně je to naivní. Tedy hlavně to s tou státnicí, kterou skládá pan profesor Matulka. A šejk Peterka? Naprosto skvělý!
 • 90%
  0
  0
  8. 12. 2022
  Skoro dokonalá komedie, stejně jako její dvojče "Cesta do hlubin študákovy duše". Do smrti si budu tyto dva filmy plést. Přesto se budu bavit stále a stále dokola. Scéna s návštěvou zemského školního inspektora v hodině latiny je prostě excelentní a nezapomenutelná.
 • 70%
  0
  0
  8. 12. 2022
  Sakulajda, sakulajda, tož to byla pohádka jak noha. Přesně jak to mám moc rád. I herci to tahali dost nahoru, takže tento papundekl je u mne nadprůměr. A, sakulajda, dosti povedený a veselý nadprůměr. Ovšemže té legrace mohlo být trochu více, vždyť našlápnuto bylo.
 • 65%
  0
  0
  7. 12. 2022
  Clouseau byl Francouz v Anglii. Boulin však není Angličan ve Francii... No, nevěděla jsem, do čeho jdu a tak zjištění, že jde o jakýsi plagiát Růžového pantera, mě poněkud zchladil. Christianovi Clavierovi rozhodně sluší víc postava otce Clauda Verneuila, který se potýká s multikulti zeti... Možná filmu neprospěl český dabing. Možná v originále a s titulky by to vyznělo víc vtipně. Kdoví.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

Nejkomentovanější filmy

Ankety

Který z první desítky nejlepších filmů všech dob podle ankety britského magazínu Sight & Sound máte nejraději?
 • 1. Jeanne Dielman, Obchodní nábřeží 23, 1080 Brusel
 • 2. Vertigo
 • 3. Občan Kane
 • 4. Tokijský příběh
 • 5. Stvořeni pro lásku
 • 6. 2001: Vesmírná odysea
 • 7. Dobrá práce (Beau travail)
 • 8. Mulholland Drive
 • 9. Muž s kinoaparátem
 • 10. Zpívání v dešti
 • Žádný z nich jsem neviděl/a.