Nejnovější komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • Jako zapřísáhlý fanoušek potterovského univerza, který z fleku odříká jména a názvy drtivé většiny tamních postav, zaklínadel nebo míst, si nějak automaticky, vyjma Prokletého dítěte, držím od souvisejících "Rowlingovin" odstup - a filmová Fantastická zvířata zatím krásně vykreslují proč. Jedničku jsem ještě pozitivně akceptoval pro navrstvení potenciálně zajímavých postav a konfliktů a pro vizuálně obohacující ...více
 • 90%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Opus magnum nejen Haliny Pawlowské a Milana Šteindlera (oba získaly Českého lva), ale především skvostného Franciszka Pieczky v roli tatínka, ústředního hybatele veškerého dění. Sebeironie byla vždy silnou stránkou autorky scénáře, tady je skvěle zkoncentrovaná (a podtržená velice sebeironickou roličkou ukrajinské neteře Vasiliny). Jde vlastně o povídkový film složený z epizod členěných kreslenými předěly a slokami ...více
 • 75%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Daniel Storch o tomto filmu napsal, že má prý bizarní kouzlo. A já mu dávám za pravdu. Áno, když je na to člověk DOBŘE NALADĚN, je to docela fajn "béčko", při němž se dá odpočinout si a docela dobře se pobavit. Hláškami se ve filmu taktéž nešetřilo a herecké výkony si zaslouží alespoň 75%.
 • 50%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Neskutečná blbost, snažící se hrát na city, ovšem marně. Kýčovitá vánoční atmosféra, plno klišé, miliónkrát omleté téma zaneprázdněného rodiče a šikovného potomka, kterému se podaří zapojit mámu (někdy zas pro změnu tátu) do vánočních radovánek. Co pochválit? Hudbu Jamese Gelfanda? Kameru Pierra Jodoina? Nebo snad nějaký herecký výkon? No, to snad ani ne!
 • 75%
  2
  0
  14. 11. 2018
  Když člověk vidí víc věcí od Haliny Pawlowské, má pocit, že všechno je to "na jedno brďo". Tento film mi připadá nejlepší po všech stránkách, co se týče hereckých výkonů, hudby Petra Ulrycha, kamery Jiřího Krejčíka, apod. Nezařadila bych ho sice přímo mezi klenoty naší kinematografie, to si myslím, že tam máme klenoty větší, ale svou nezaměnitelnou poetiku nicméně má. A tatínek v podání Franciszeka Pieczky je ...více
 • 65%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Není to špatný německý krimi seriál, kupodivu na Němce docela i vtipný! Na scénáři se podepsalo devatenáct autorů a podle toho to také vypadá. Jednotlivé díly jsou značně nevyrovnané. Některé ujdou, jiné nudí až běda. Dva policisté, Korbinian Hofer (Jos. Hannesschläger) a Ulrich Satori (Markus Böker) dělají pořádek na venkově, ten silnější, kterého hraje mnichovský rodák Hanneschläger, je mi sympatičtější a myslím ...více
 • 100%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Skvělá temná hororová atmosféra, výborná gradace napětí, úžasná hudba Dannyho Elfmana, pochválila bych i kameru (Emmanuel Lubezki). Tim Burton zpracoval toto téma svým jedinečným vizuálním stylem. A opět zde zazářil Johnny Depp v roli Ichaboda Cranea. Řekla bych, že výtvarným zpracováním je to snad nejdokonalejší horor, který jsem kdy viděla.
 • 70%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Víc se mi líbí O letadélku Káněti Bohumila Říhy, to zas ale nejspíš neznají britské děti! No, pro ty nejmenší to není špatné, animace je pěkná, úvodní znělka vtíravá a z letadélka se nakonec stane hvězda, takže mu dávám 70%. :-)
 • 100%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Výborný film! Herecký výkon Marion Cotillard je právem oceněn Oscarem. Byla úplně přesná! Film je silným zážitkem pro každého, kdo miluje šansony Edith Piaf. Závěr filmu mě pak defitivně "dostal". Hodně emotivní zážitek! Non, je ne regrette rien! Četla jsem i knihu, ale až tento film mě rozplakal.
 • 5%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Béčkový thriller, horor nemohu napsat, protože u hororu se divák bojí, což se v tomto případě nestalo. Potom když se nebojíte o hlavního hrdinu či hrdiny, protože je vám jedno, co s ním bude, tak to nemá smysl! Zklamání, nuda, to je výsledek téhle blbosti.
 • 25%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Nejprve jsem se lekla, že jde o jednu z variant toho děsného stejnojmenného hororu. To naštěstí ne. Ale stejně mě ten film nezaujal. Ani ti hlavní představitelé mi nepřišli sympatičtí, i když Marion Cotillard byla skvělá jako Edith Piaf. Tady nezaujala. Alespoň ne mě. Philippe Rombi mne svou hudbou také nenadchl, konec je prapodivný. Je tam pár zajímavých momentů, ale to na dobrý film nestačí.
 • Zase chlapec z bohaté rodiny, zas to samé... Někteří tvůrci si zřejmě myslí, že divákům lze předložit cokoli, neb jsou naprostí tupci! Úplný odpad! Brak!!!
 • 15%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Dala bych tomu jiný název než Sám doma ... V originále zní název Ri¢hie Ri¢h. Macaulay Culkin bohužel stárnul a tak se tvůrci snažili vytěžit ještě ze slavného jména co se dá. Příběh je nudný, zápletka hrozná a napadá mě přísloví, že opakovaný vtip přestává být vtipem.
 • 5%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Někdo si holt nedá říct! Neznám nikoho, komu by se to líbilo. Hrůza!
 • 10%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Jestli si tvůrci mysleli, že z toho vytřískají majlant, tak se ošklivě spletli! Tohle se vůbec nemělo natočit!!! Děj je naprosto dementní a vánoční atmosféra definitivně pryč! Jak vidno - když dva dělají totéž, není to totéž!
 • Trochu slabší než jednička, ale stále výborná zábava. Hrozně fajn se na to dívá. Herci jsou super, vánoční atmosféra... Tak skončím své hodnocení zase jednou hláškou : Kate McCallisterová: Netrhejte ty obaly, necháme si je na příští Vánoce!(Přesně tak to vypadá každý rok u nás doma! Myslím si, že by se zvláště krásné vánoční obaly mohly zachovat, ale všichni je vždycky rozškubou! :-))
 • 90%
  0
  0
  14. 11. 2018
  Skvělá vánoční komedie! Ještě se mi líbil "Sám doma 2: Ztracen v New Yorku", další filmy na toto téma už ne. Ovšem nejlepší je tady ta jednička. Mnohokrát mě ale napadlo, jestli to není tak trochu i návod pro zloděje, jak se vloupat do domu! :-)Pobaví i mnohé hlášky, např.: Marv: Mně se zdá, že ti chybí jeden zub.Harry: Kterej?! To byl můj zlatej zub! Zabiju ho, zabiju!
 • 90%
  0
  0
  13. 11. 2018
  Očekávala jsem špičkový hudební film a takový jsem viděla. Film o Freddieho osobního dramatu by byl jiný formát, daleko míň hudby a o to víc nočních můr. Když byl na pódiu, tak žil, mimo pódium zápasil, se sebou, svým talentem, slávou a s pochybnostmi. Je to silně atmosférické a závěrečný koncert mě naprosto přibil do sedačky.
 • 40%
  0
  0
  13. 11. 2018
  Klasická romantická komedie o dvou rozkmotřených rodinách,kterých bylo za poslední léta natočených plno. Little Italy tak recykluje jedno klišé za druhým a tváří se u toho naprosto vážně. Aspoň ta tématika pizzy dělala snímek trochu zajímavějším než ve skutečnosti byl. Emma Roberst byla fajn,ale Hayden je neskutečné dřevo. Na jedno shlédnutí ok,ale znovu raději ne.
 • 0%
  0
  0
  13. 11. 2018
  Já jenom doufám,že tento díl je už vážně poslední. Takovou hrůzu už jsem dlouhou dobu neviděl. Herci byli naprosto příšerní,kamera odpudivá a ten zmutovaný krokodýl vypadal směšně. Naštěstí je ve filmu jen minimum času,ale i tak to bohatě stačilo. Má se jednat o horor,ale celé to spíš působí jako komedie.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

Nejkomentovanější filmy

Ankety

Je nový český dabér Kylea dobrou volbou?
 • Ano
 • Ne
 • Nevím
 • Mám jiný tip, píši do diskuse článku...
Sdílet tuto stránku:

Partneři: