Captain Marvel 2 a Ant-Man 3 spustili přípravu na natáčení. Co o projektech víme?

Captain Marvel 2 a Ant-Man 3 spustili přípravu na natáčení. Co o projektech víme?
Ant-Man a Wasp | Marvel Studios
Studio Marvel se tím ale nenechalo rozhodit a vrhlo se do příprav na natáčení dalších dvou filmů, jejichž produkce je v plánu na letošní rok. Jedná se o snímky Captain Marvel 2 a třetí díl Ant-Mana s názvem Ant-Man & The Wasp: Quantumania. Natáčení obou snímků odstartuje již za dva měsíce - tedy na konci května. Captain Marvel zavítá do Los Angeles a do Londýna, kde se bude částečně natáčet i třetí Ant-Man (kromě této lokace se podívá též do Atlanty).
V současné chvíli probíhá natáčení tří dalších snímků studia Marvel na třech různých lokalitách. Spider-Man: No Way Home vzniká v Atlantě, Doctor Strange in the Multiverse of Madness v Londýně a Thor: Love and Thunder v Austrálii.
Captain Marvel
Captain Marvel | Marvel Studios
A co o plánovaných snímcích dosud víme? S Captain Marvel 2 se vrací postava Carol Danvers (Brie Larson), jedné z nejmocnějších hrdinek vesmíru. Není tedy divu, že když se Země ocitne uprostřed války mezi dvěma mimozemskými rasami, nemůže jen nečinně přihlížet a nechat válčící strany, aby Zemi během svého konfliktu zničily. Děj se bude odehrávat zhruba deset let před událostmi snímku Iron Man(2008). Vedle Brie Larson se v dalších rolích představí Teyonah Parris (jako Monica Rambeau) a Iman Vellani (jako Kamala Khan alias Ms. Marvel). Režírovat bude Nia DaCosta. Premiéra Captain Marvel 2 je v plánu na 11. listopadu příštího roku.
Evangeline Lilly, Paul Rudd
Ant-Man a Wasp | Marvel Studios
Ant-Man 3 zatím přesné datum premiéry vybrané nemá, připadá jen na rok 2022. Do hlavních rolí se vrací Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas a Michelle Pfeiffer. Zápletka je zatím držena pod pokličkou, ale známe hlavního záporáka filmu - je jím Kang the Conqueror, kterého se ujme Jonathan Majors. Potřetí bude režírovat Peyton Reed.