29.5.2021, 12:00

Netflix: Červnové premiéry lákají na Lupina, Attenborougha volajícího po záchraně naší planety a cynického růžového draka

Netflix: Červnové premiéry lákají na Lupina, Attenborougha volajícího po záchraně naší planety a cynického růžového draka 13 obrázků v galerii
Lupin | Foto: Netflix
Blíží se měsíc červen a s ním nová dávka seriálových a filmových premiér v produkci společnosti Netflix. Pojďme se podívat, jaké novinky nás v červnu čekají.

Jako tradičně doplním, že Netflix data svých premiér vydává postupně, článek budeme tedy pravidelně aktualizovat.

1. června 2021

Super Monsters: Once Upon a Rhyme - nejnovější speciální díl animovaného seriálu Superpříšerky pro nejmenší publikum.

2. června 2021

Carnaval - brazilská letní komedie o dámské jízdě za zábavou a možná i láskou. Po bolestivém rozchodu se influencerka rozhodne vyrazit s kamarádkami na karneval v brazilské Bahii, kde se naučí, že život není jen o sociálních médiích a počtu lajků.

3. června 2021

Dancing Queens - švédská komedie z prostředí Drag Queens. Dylan Petterssonová je třiadvacetiletá žena z malého švédského ostrova, která se touží stát tanečnicí. Když ji přemluví, aby dělala uklízečku v ne příliš prosperujícím klubu Queens, kde vystupují drag queen. Hlavní hvězda a choreograf klubu Victor náhodou objeví Dylanin talent, jenže Dylan je dívka, a tak v klubu s ostatními vystupovat nemůže, nebo ano? Kde je vůle, je totiž i cesta...

Dancing Queens | Foto: Netflix

Creator' s File: Gold - komediální dokument, ve kterém se komik Ryuji Akiyama vydává za různé kreativní profesionály, kteří trvají na tom, že dělají věci po svém.

Alan Saldana: Locked Up - stad-upové vystoupení mexického komika Alana Saldany.

Sailor Moon: Enternal - japonský anime snímek. V dubnu kvetou v Tokyu třešně a celé město má slavnostní náladu, protože slaví největší úplné zamění slunce za uplynulé století. Jak měsíc postupně zakrývá slunce a jeho světlo začíná slábnout, setkají se Usagi a Chibi-Usa s Pegasem hledajícím vyvolenou pannu, která dokáže rozlomit pečeť zlatého krystalu. Ve stejnou chvíli se ale ve městě objeví o tajemná skupina jménem Dead Moon Circus. Jejím záměrem je rozptýlit po městě Lemury, inkarnace nočních můr, pomocí kterých chtějí ovládnout stříbrný krystal a vládnout měsíci, zemi i celém vesmíru.

Tři metry nad nebem - premiéra druhé řady romantického seriálu.

4. června 2021

Sweet Tooth - Chlapec, který je napůl člověk a napůl jelen, se snaží přežít v postapokalyptickém světě po boku jiných kříženců.

Sweeth Tooth | Foto: Netflix

Sweet and Sour - jihokorejská romantická komedie. Jang-hyuk by rád, aby mu v práci a v lásce šlo všechno hladce, jenže v životě to nikdy tak snadno nejde. Dvě ženy v jeho životě - jeho přítelkyně Da-eun, tvrdě pracující zdravotní sestra a Bo-yeong, žena která má zájem o stejnou pracovní pozici jako on mu to ani trochu neusnadňují. Jang-hyuk a Bo-yeong se navíc v práci čím dál víc sbližují...

Human: The World Within - dokumentární snímek plný různých osobních příběhů lidí z celého světa ukazující jak naše životy, touhy a cíle usnadňuje geniální lidské tělo.

Xtreme - španělský krimi snímek. Dva roky po vraždě syna a otce bývalý nájemný vrah pomalu rozjíždí svůj plán na pomstu vůči vrahovi - svému vlastními bratrovi.

Prolomit hranice: Naše planeta je věda - David Attenborough a vědec Johan Rockström rozebírají kolaps biodiverzity naší planety a ukazují, jak by mohla být tato krize odvrácena.

Prolomit hranice | Foto: Netflix

Trippin' with the Kandasamys - jihoafrická komedie. Aby oživily svá manželství, plánují nejlepší kamarádky, nyní švagrové Shanthi a Jennifer, útěk i s manžely. Obě se během cesty musí připravit na pořádnou dávku překvapení.

Na pohodu - premiéra druhé řady komediálního amerického seriálu. Stand-upová komička Mae Martinová se snaží zorientovat v novém vášnivém vztahu s přítelkyní, která bývala hetero, a zároveň se potýká s úskalími střízlivosti.

5. června 2021

Kitty Love: An Homage to Cats - dokumentární snímek věnovaný životu koček v Holandsku.

9. června 2021

Tragic Jungle - aby unikla dohodnutému sňatku, prchne mladá žena do hlubin mayské džungle, kde se nezkrotná příroda pojí s člověkem i nadpřirozenými silami.

Selva trágica | Foto: Netflix

Fresh, Fried and Crispy - kritik Daym Drops miluje jídlo i zábavu, vtrhne tedy do amerických restaurací na nejlepší a nejčerstvější smažené pokrmy.

Probuzení - globální katastrofa připravila lidstvo o všechnu elektroniku a schopnost spánku, bývalá příslušnice armády ale možná se svou dcerou našla řešení...

10. června 2021

Trese - filipínský anime seriál. Vítejte v Manile, městě, kde mýtické bytosti filipínského folkloru žijí schované mezi lidmi. Žije zde i Aleadra Treseová, která se jednoho dne ocitá uprostřed boje proti zločineckému podsvětí tvořenému nadpřirozenými bytostmi.

Locombians - Stand-upový komediální pořad se čtyři kolumbijskými komiky

11. června 2021

Lupin - druhá část první řady francouzského kriminálního seriálu s Omarem Sy v hlavní roli.

Wish Dragon - nový animovaný snímek studia Sony Pictures Animation. Moderní pohádkový příběh se bude zabývat otázkami morálky, které vyvstanou, když se mladý chlapec potlá s kouzelným drakem, který umí plnit všechna přání...

Wish Dragon | Foto: Sony Pictures Animation

Skejťačka - dospívající vesnická dívka Prerna právě propadla kouzlu skateboardu a udělá všechno možné, aby se mohla zúčastnit národního mistrovství.

14. června 2021

Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe - krátký příběh s postavami ze seriálu Elita.

15. června 2021

Pohádková lhota - druhá řada animovaného seriálu pro nejmenší diváky

Elite Short Stories: Nadia Guzmán - krátký příběh s postavami ze seriálu Elita.

Zpátky do práce - premiéra páté řady kanadského komediálního seriálu

16. června 2021

Security - italský thriller o bývalém mariňákovi, který přijme práci ochranky v obchodním domě. Nečekaná situace nastane, když skupina ozbrojených mužů zaútočí na mladou dívku, kterou se rozhodne hlavní hrdina ochránit.

Penguin Town - v malebném jihoafrickém městě se shromažďuje skupina ohrožených tučňáků, kteří tu hledají partnery, vychovávají rodiny a míchají se s místními obyvateli.

Penguin Town | Foto: Netflix

Elite Short Stories: Omar Ander Alexis - krátký příběh s postavami ze seriálu Elita.

Record of Ragnarok - japonský anime seriál vycházející ze stejnojmenné manga. Každých 1000 let se sejde rada bohů, aby rozhodla o osudu lidstva. Nyní po 7 miliónech letech se ale rozhodla, že je čas na lidské vyhubení.

Silver Skates - ruský romantický historický snímek ze zasněženého Petrohradu. Ve městě bydlí i osmnáctiletý Matvej, který pracuje jako bruslařský poslíček v místní pekárně. Syn chudého lampáře, má jedinou cenou věc - stříbrné brusle, které zdědil po otci. Když je neprávem propuštěn, připojí se ke gangu kapsářů, kteří pracují na kanálech, v čele s revolučně smýšlejícím Alexem. Mezitím se dcera vysoce postaveného úředníka Alisa se v sídle svého otce cítí jako vězeň. Sní o studiu vědy, což je v rozporu s otcovými konzervativními názory na roli ženy ve společnosti. Jednoho dne se Alisiny a Matvejovy cesty zkříží.

17. června 2021

Dar - premiéra třetí řady tureckého mysteriózního seriálu.

Elite Short Stories: Carla Samuel - krátký příběh s postavami ze seriálu Elita.

Temné léto - premiéra druhé řady hororového seriálu. V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým.

Ali & The Queens - po smrti svého otce se dospívající mladík Ali vydává do New Yorku hledat svou matku. Lásku a přátelství tu nachází na nečekaných místech.

Nemocniční playlist - premiéra druhé řady korejského seriálu z lékařského prostředí

Katla - mysteriózní islandský seriál z dílny Baltasara Kormákura. Výbuch subglaciální sopky obrátí život malé islandské komunity vzhůru nohama a jako by to samo o sobě nestačilo, z ledu se začnou drát na povrch tajemství, která měla zůstat skryta navěky.

Katla | Foto: Netflix

18. června 2021

Mezi dobrem a zlem - Nomádský gangster se ocitá mezi dobrem a zlem v boji o místo, které by mohl nazývat domovem.

The World' s Most Amazing Vacation Rentals - tři cestovatelé vás vezmou na vysněnou dovolenou po těch nejkrásnějších pronájmech po celém světě.

So Not Worth It - jihokorejský sitcom z vysokoškolského prostředí

Elita - čtvrtá řada španělského seriálu.

A Family - japonské kriminální drama z prostředí Yakuzy. Kenjiho otec zemřel na následky požití stimulující drogy a Kenji se přidal ke zločineckému syndikátu, kde potkává Hiroshiho, oba se spřátelí a vytvoří si pouto jako otec a syn, časem si ale Kenji pořídí vlastní rodinu, co na to Yakuza?

The Rational Life - Ruo Xin je třicetiletá profesionálka, která se rozhodne postavit se proti nespravedlivým společenským očekáváním. Na pracovišti ji přitahují dva různí muži - její důvěryhodný mladší asistent a dosud svobodný šéf. Zvolí volbu srdce nebo rozumu?

Rurôni Kenshin: Sai shûshô - The Final - čtvrtí díl akční japonské série vycházející ze stejnojmenné manga známé i pod názvem Samuraj X. Kenshin Himura je legendárním bojovníkem, který již svůj meč odložil. Snaží se žít klidný život s milovanou Kaoru, která vede ve vesnici školu bojových umění. Vše se ale změní, když je zničena Kenshinova oblíbená restaurace a Kenshin v jejích troskách najde poznámku s nápisem Junchu

Fatherhood - komediální drama podle skutečných událostí s Kevinem Hartem v hlavní roli otce, který se musí po nečekané smrti své ženy den po porodu postarat sám o svou dceru.

Fatherhood | Foto: Netflix

19. června 2021

Nevertheless - jihokorejská adaptace stejnojmenného webtoonu. Na Bi by ráda randila, problémem ale je, že nevěří na lásku, Jae Eon už na rande chodit nechce, je z toho unavený, ale baví ho flirtovat. Co se stane, až se tito dva setkají?

22. června 2021

This is Pop - kanadský hudební dokumentární seriál

This is Pop | Foto: Netflix

23. června 2021

Good on Paper - romantická komedie o milostných trablech úspěšné stand-up komičky. Roky byla pro Andreu nejdůležitější kariéra, nyní ale potkala muže, který ze zdá být až moc dokonalý - je chytrý, milý, úspěšný... Může to být vůbec pravda?

Případ Wanninkhof–Carabantes - španělský dokumentární film. Roku 1999 byla zavražděna mladá dívka Rocío Wanninkhofová a podezření padlo na Dolores Vázquezovou, bývalou přítelkyni její matky. Je vinna? Pravdu odhalí až další oběť.

The House of Flowers: The Movie - filmový spin-off mexického seriálu Květinový dům, v němž sourozenci de la Moraovi vymyslí plán, jak proniknout do jejich starého rodinného domu, aby získali skrytý poklad značného významu

Too Hot to Handle - premiéra druhé řady americké reality show.

The Parisian Agency: Exclusive Properties - Kretzovi vlastní jednu z realitních kanceláří v Paříži a specializuje se na exkluzivní zakázky. Svým klientům pomáhají jednotliví členové rodiny kupovat či prodávat ty nejkrásnější domy a byty po celé Francii i v zahraničí.

24. června 2021

Godzilla Singular Point - japonská anime série. Spojeni tajemnou písní, vedou studentka a inženýr boj proti nepředstavitelné síle, která může znamenat zkázu pro svět.

Godzilla Singular Point | Foto: Netflix

Sisters on Track - americký dokument o trojici sester, které se věnují atletice.

Nahý režisér - premiéra druhé řady životopisného seriálu o Toru Muranishi, králi japonského porna.

Jiva! - jihoafrický seriál z tanečního prostředí. Durban, talentovaná pouliční tanečnice z jihoafrického města Umlazi, musí čelit svým obavám a vypořádat se s rodinnými námitkami, jež jí brání splnit si své taneční sny.

25. června 2021

Sex/Life - máma dvou dětí žijící na předměstí začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí.

Letní seznam - premiéra druhé řady britského napínavého dramatického seriálu s prvky nadpřirozena.

Ray - od satiry po psychologický thriller to jsou čtyři krátké povídky od slavného autora a spisovatele Satyajita Raye upravené do podoby indického seriálu.

The Ice Road - akční thriller s Liamem Neesonem v hlavní roli. Poté, co horníci uvíznou v dole, se musí skupinka řidičů v čele s Mikem (Neeson) vydat na neuvěřitelnou záchrannou misi přes zamrzlý oceán. Jejich cílem je dodat potřebné vybavení, které může nebohé horníky vysvobodit z jejich nedobrovolného vězení. Někomu se ale tenhle plán nehodí do krámu a udělá cokoli pro to, aby kamiony nedojely na určené místo.

The Ice Road | Foto: Netflix

26. června 2021

Wonder Boy - dokument o Olivierovi Rousteinovi, uměleckém řediteli a designérovi pařížského luxusního módního domu Balmain, pro který pracuje od roku 2011.

28. června 2021

The Seven Deadly Sins: Dragon' s Judgement - pokračování seriálu The Seven Deadly Sins

29. června 2021

StarBeam - čtvrtá řada animovaného dětského seriálu.

30. června 2021

Amerika: Film - George Washington s motorovkou a masivní pivař Sam Adams v téhle parodické verzi americké války za nezávislost Britům ten jejich čajíček pořádně osladí.

Amerika: Film | Foto: Netflix

Sophie: A Murder in West Cork - dokumentární minisérie o vyšetřování případu Sophie Toscan Du Plantierové, francouzské filmové a televizní producentky, která byla zabita v roce 1996 v odlehlé chatě v irském West Corku.

Prime Time - polský thriller. Na Nový rok roku 1999 vnikne do televizního studia muž během vysílání, vezme si přítomné za rukojmí a požaduje, aby odvysílali zprávu, kterou chce sdělit celém světu.

Somos. - mexická kriminální minisérie podle skutečných událostí. Životy lidí z příhraničního města Allende v Mexiku ovládl drogový kartel, jehož operace vyústily v tragédii.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články