Xtremo (Španělsko)
« další názvy »
Španělsko Španělsko
111 minut

Žánry

:
Akční, Krimi

Obsah

:
Dva roky po vraždě syna a otce bývalý nájemný vrah pomalu rozjíždí svůj plán na pomstu vůči vrahovi - svému vlastními bratrovi.

Režie

:
Daniel Benmayor

Scénář

:
Teo García Ivan Ledesma Genaro Rodriguez

Herci

:
Óscar Jaenada Sergio Peris-Mencheta Óscar Casas Andrea Duro Luis Zahera ...
Distributor: Netflix
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Xtremo. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Xtremo myslíte! K 8. prosinci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28236 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Xtremo


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  10. 8. 2021
  mikysrba (493 bodů)

  Veliké překvapení! Nikdy bych to dle trailerů neodhadl, ale Španělé natočili neskutečně adrenalinem našlapaný akční film se vším všudy! Jasně, příběh točicí se kolem motivu pomsty už byl zfilmován milionkrát, příběh nemá čím překvapit, scénář připomíná spíše pěkně děravý cedník...ALE....Zábavu, s níž film vyrukoval, tu přehlížet fakt nemůžu. Hlavní hrdina neskutečný bad-ass, vůbec ho neznám, ale slovo charisma mu fakt cizí není. Akce špičková, fakt precizní, ať už po stránce choreografické, tak i směsice různých nápadů (kde jinde člověk sakra vidí použití hlavové opěrky z auta jako smrticí zbraň :D). Prostředí Barcelony taktéž zaujalo. No a na tu čtvrtou hvězdu to vytahuje absolutně nepřekonaný úhlavní antagonista, luxusní výkon z jeho strany podpořený nezapomenutelnými hláškami. Jako John Wick a Equalizer třeba komplexnější, ale za mě třeba lepší o půlhvězdu než Nobody z tohohle roku. 7,5/10

Hodnocení a recenze Xtremo

75 ? ?
jak hlasovat?