Margot Robbie jako nová hvězda Pirátů z Karibiku?

Margot Robbie jako nová hvězda Pirátů z Karibiku? 12 obrázků v galerii
Margot Robbie | Foto: Warner Bros. Pictures
Superúspěšná dobrodružná série pluje vesele dál.

Margot Robbie (Vlk z Wall Street) si zahraje v ženské verzi Pirátů z Karibiku, které napíše Christina Hodson, scenáristka komiksových Birds of Prey, v nichž si Robbie zopakovala roli Harley Quinn. Zatím nepojmenovaný projekt studia Disney je teprve v začátcích vývoje. Vznikat bude nezávisle na chystaném restartu hlavní série, na jehož příběhu nyní pracují veterán série Ted Elliot a scenárista a režisér Craig Mazin, tvůrce úspěšné a oceňované minisérie Černobyl.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

Jerry Bruckheimer (Skála, Mizerové navždy), jenž produkoval všech pět dosavadních pirátských snímků, bude producentem obou vznikajících titulů.

Předchozí snímky série, v nichž Johnny Depp ztvárnil kapitána Jacka Sparrowa, dosáhly ve Spojených státech na tržby 1,5 miliardy dolarů a celosvětově přes tři miliardy. Aktuálně poslední díl, Salazarova pomsta, utržil celosvětově téměř 800 milionů dolarů.

Margot Robbie byla už dvakrát nominována na Oscara (za Já, Tonya a Bombshell) a zanedlouho již potřetí ztvární excentrickou polozáporačku Harley Quinn v pokračování Sebevražedného oddílu, které natočí James Gunn (Strážci Galaxie).

Margot Robbie | Foto: Warner Bros. Pictures
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články