Bad Boys for Life (USA)
« další názvy »
USA USA
123 minut

Žánry

:
Akční, Komedie, Krimi, Blockbuster, Série/Franchise
Motto: Společně. Až do smrti

Obsah

:
Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. (Falcon)

Režie

:
Adil El Arbi Bilall Fallah

Scénář

:
Peter Craig Peter Craig Joe Carnahan George Gallo

Herci

:
Will Smith Will Smith Martin Lawrence Vanessa Hudgens Alexander Ludwig ...
Premiéra: 16. 1. 2020
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Mizerové navždy. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Mizerové navždy myslíte! K 2. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27516 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  4. 4. 2020
  lamps (14644 bodů)

  Vážně dnes takový devadesátkově natvrdlý výplach někdo potřebuje? Já osobně jsem příznivcem návratů a oprašování něčeho, co už není úplně in, ale u třetích Mizerů mi nepřišlo to záměrně sarkastické zrcadlení megalomansky tupé Bruckheimerovské éry nijak výrazně nápadité a ozvláštňující. Nejlepší jsou opravdu momenty a vtipy, při nichž se to vůbec nebere vážně a dělá se legrace z toho, že hlavní dvojka už je za zenitem (hlavně teda nateklý Lawrence). Jenže do toho je našroubován tesklivý osobní příběh, který mi tam vůbec neseděl a dost oslabil potenciál zábavy, který v sobě návrat těch jednoduchých a sympatických akčních hrdinů v jiné hollywoodské etapě nesl. Mám to chápat tak, že už dnes nemůže vzniknout poctivá a přímočará akční zábava, oproštěná od zbytečných dramatických oblouků? Ale pořád je to soudržnější a dravější než dvojka, o tom žádná..

 • 75%
  0
  0
  27. 1. 2020
  JosefTomas (6908 bodů)

  Mé obavy se rozplynuly s prvním záběrem, kde Smith jezdí bokem ve slow motionu a vám je jasné, že tady se odkazuje, vzdává hold a hlavně baví. Mizerové jsou přesně tím správným block-busterem, kterému by sice slušel víc letní termín premiéry, ale co už. Film šlape jak má, má skvělou akci a herce, kteří to umí rozjet i za (ehm) stara. Arbi a Fallah zase naopak ukázali, že Bayův styl jim není cizí a že to umí stejně rozjet, jako svého času Míša. Zároveň by bylo dobré pochválit scénář, u něhož jsem takovou hloubku a v jistém směru promyšlenost vážně nečekal. Mizerové jsou zkrátka a dobře dalším překvapením roku a vzkaz pro všechny tupce, co tvrdí, že rok 2020 bude slabý.

 • 20%
  0
  0
  11. 12. 2020
  p.a.douch (5048 bodů)

  Nejsem schopen to dokoukat. Pěkné obrázky, rádoby cool hudba, akce, figury - ale nic mě nezaujalo. Po půlce filmu jsem to vzdal. Příšerně mě to nudilo a postavy se chovaly strašně debilně. Mám hrůzu z toho co tyhle dva ( Adil El Arbi, Bilall Fallah) udělaj z Policajta z Beverly Hills. Kam se tenhle film hrabe na Miami Vice, tam to co nám chce servírovat bylo už v 80-tých letech a mnohem lepší.

 • 80%
  0
  0
  4. 8. 2020
  brcolka (1039 bodů)

  Mizerové jsou moji oblíbenci už od začátku. První i druhý díl jsou vážně dobré filmy. Třetí díl trochu ubral z energie předchozích filmů a Martin Lawrence nejenže přibral tak mi přišlo že víc kecá kraviny než by něco dělal. Ale jinak jsem se bavil a vždycky si najdu momenty které se mi velmi líbí

 • 85%
  0
  0
  29. 8. 2020
  Reacherjack2016 (958 bodů)

  Přiznám se, že po Dolittlovi hodně velké překvapení. Jak Willa Smitha, tak Martina Lawrence mám strašně rád. Bál jsem se, aby to spojení mezi nimi nezmizelo. I když to nerežíruje Michael Bay (za co jsem asi rád, protože v poslední době nenatočil nic ohromujícího) film funguje perfektně. Dost se mi líbí, že se to drží v přesném akční stylu, jako v předchozích dílech. Sice jsem očekával, trochu více toho humoru, ale jako letní akční komedie je to až dostačující. Doufám, že i ta plánovaná čtyřka bude takhle dobrá. Za mě 85%.

 • 85%
  0
  0
  4. 8. 2020
  KajkaFajka (719 bodů)

  Mizeri som viděla všecky díly a vždy som sa velmi dobře bavila. U tohoto film měněj ako predtím ale bavila.
  Will asi ještě to svoje ale Martin už byl trochu odulí a takový pomalý a divný ve srovnání s jeho mladším já. A příběh také nebyl tak úplně vymyšlený ale přečo nie

 • 90%
  0
  0
  14. 3. 2020
  sugi (666 bodů)

  …. není moc pokračování , které se vyrovnají předchozím filmům ( dílům ) , ale Mizerové patří mezi ty privilegované u kterých pokračování neklesá na kvalitě . Třetí díl Mizerů je srovnatelný s předchozími ….

 • 90%
  0
  0
  20. 1. 2020
  ondrej-sladky (257 bodů)

  Do kina jsem šel s docela malým očekáváním a nakonec jsem byl hodně překvapen. Tenhle film je tak super. Celou dobu jsem se strašně smál, akční scény byli naprosto skvělý a fungovali tu i nějaké ty emoce. Will Smith v roli Mika Lowreyho je naprostej frajer (i když trochu starší) a zvládá dodat skvěle akční scény, hlášky a vypadá prostě cool. Potom Martin Lawrence v roli Macuse Burnetta zase dodává velkou dávku humoru a přivádí vám záchvaty smíchu. Jak už jsem řekl akční scény tohohle filmu jsou naprosto boží, jsou skvěle natočené a strašně mě bavili. Film doprovází skvělý soundtrack s Bad Boys v čele.
  Opravdu velké překvapení pro mě a nebál bych se ho nazvat nejlepším z celé série.

 • 75%
  0
  0
  25. 1. 2020
  S7evin (250 bodů)

  Měl jsem obavu že, třetí díl nebude až tak dobrý ale, nestalo se tak. Mike a Marcus opět spolu. Hlášky výborné, bavil jsem se skvěle. Sice nám Marcus za ty roky trošičku nakynul. Sedmnáct let jsme museli čekat a vyplatilo se. A nováčci taky dobří. První film viděn v kině v roce 2020. Za mě slušný návrat.

 • 80%
  0
  0
  26. 8. 2020
  balder-dan (73 bodů)

  Nevěřil jsem, že by to mohlo být vážně dobré. Ani jsem v to popravdě nedoufal. Takže jsem si to nakonec v kině zatraceně užil. Třetí Mizerové jsou vynikající akční komedie, která nejen že se vyrovná předchozím dílům, ale v mnohém je i předčí. Pravda, Adil El Arbi a Bilall Fallah nejsou v akčních scénách tak nápadití, agresivní a divocí jako býval Michael Bay.

75 63 ?
jak hlasovat?
 • magie-magie 30%
 • ivo-ivan-martinek 70%
 • heluš 100%
 • Alex 100%
 • josef-slavicek 65%
 • fido68 80%
 • amiyah72 90%
 • saoirse35 70%
 • p.a.douch 20%
 • dyson9 80%
všechna hodnocení (76)

V TV

V žebříčcích uživatelů

3. místo z 11 v žebříčku uživatele Fandysek
121. místo z 318 v žebříčku uživatele homedo
121. místo z 318 v žebříčku uživatele homedo
121. místo z 318 v žebříčku uživatele homedo