Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
sermir-collegium
Šermíř Collegium
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
56
Od nejnovějších
Křižáci
(1960)
25. 11. 2017
8.5
Ohněm a mečem
(1999)
25. 11. 2017
9.5
Tora! Tora! Tora!
(1970)
25. 11. 2017
10
Waterloo
(1970)
25. 11. 2017
10
Vojna a mír III
(1967)
25. 11. 2017
9
Vojna a mír I
(1965)
25. 11. 2017
9
Umírání za dlouhého dne
(1968)
25. 11. 2017
9.5
Třicet vteřin nad Tokiem
(1944)
25. 11. 2017
10
Stíhači, na start!
(1976)
25. 11. 2017
9.5
Sluha Jejího Veličenstva
(2007)
25. 11. 2017
9
Skřivánek
(1964)
25. 11. 2017
8.5
Potopa
(1974)
25. 11. 2017
9.5
Pekelní andělé
(1930)
25. 11. 2017
10
Osud člověka
(1959)
25. 11. 2017
9
Normandie-Niemen
(1960)
25. 11. 2017
8.5
Nebeský louda
(1945)
25. 11. 2017
8.5
Moskevské nebe
(1944)
25. 11. 2017
8
Modrý Max
(1966)
25. 11. 2017
7.5
Letka čarodějek
(1981)
25. 11. 2017
9
Letka 633
(1964)
25. 11. 2017
10
Hvězda Afriky
(1957)
25. 11. 2017
9
Hořící sníh
(1972)
25. 11. 2017
10
Fighter Squadron
(1948)
25. 11. 2017
8
Eagle Squadron
(1942)
25. 11. 2017
9.5
Ďáblové v oblacích
(1954)
25. 11. 2017
10
Bohové a generálové
(2003)
25. 11. 2017
9
Bílá tma
(1948)
25. 11. 2017
7.5
Ročník 21
(1957)
25. 11. 2017
8.5
Žraloci a malé ryby
(1957)
25. 11. 2017
9
Tanková brigáda
(1955)
25. 11. 2017
9
Piloti
(1988)
25. 11. 2017
9.5
Rudý Baron
(2008)
25. 11. 2017
2.5
Letci z Tuskegee
(1995)
25. 11. 2017
9
Bitva v Ardenách
(1965)
25. 11. 2017
8.5
Čtyři pírka: Zkouška cti
(2002)
25. 11. 2017
7.5
Sokolovo
(1974)
25. 11. 2017
8
Ponorka U-571
(2000)
25. 11. 2017
0
Hamburger Hill
(1987)
25. 11. 2017
9
Muži bez křídel
(1946)
25. 11. 2017
8.5
Osvobození
(1969)
25. 11. 2017
8
1
2