Candyman (Velká Británie)
Kanada Kanada
USA USA
91 minut

Žánry

:
Horor, Thriller, Gotický, Série/Franchise

Obsah

:
Jeho jméno znají všichni, ale vyslovit si ho netroufne nikdo. Kultovní hrdina všech strašidelných historek, jehož poznávacím znakem je zlověstný hák natřený více »« méně

Režie

:
Nia DaCosta

Scénář

:
Jordan Peele Win Rosenfeld Nia DaCosta Bernard Rose Clive Barker

Herci

:
Yahya Abdul-Mateen II Teyonah Parris Nathan Stewart-Jarrett Colman Domingo Kyle Kaminsky ...
Premiéra: 26. 8. 2021
Distributor: Forum Film
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu Candyman. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Candyman myslíte! K 24. září 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27762 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  1. 9. 2021
  Deacon Frost (1801 bodů)

  Black Lives Matter and Gender's Fanatics presents...
  Pro fanoušky původních Candymanů musí být blábol o tom že Candyman není jen jeden, že to může být jakákoli nevinná (černá) oběť násilí (bílého), podobně znechucující jako pro fandy Noční můry v Elm Street kde z kotelníka a sériového vraha dětí udělali pedofilního zahradníka nebo nápad Michaela Baye udělat z želv ninja mimozemšťany. Zkrátka legendy by se prasit neměli. Může být Candyman i z bělocha? Nebo bílí nemají nevinné oběti? Protože existenci bílého Candymana nikdo nezmiňuje.Taky mám pocit že Candyman ještě jako člověk nebyl potulný malíř ale otrok. Ale možná se pletu, je to už dost dlouho co jsem viděl předchozí díly. Každopádně tohle všechno by se ještě dalo překousnout, tenhle film je ale navíc těžká propaganda. Už je asi povinnost mít v americkém filmu nějaký ten teplý pár, nejlépe každý jiné rasy, vyznání, výšky, váhy, z jiné země (planety, dimenze). Člověka napadá co takoví dva lidé nakonec můžou mít společného. Vykreslení americké policie je absolutně směšné. VŠICHNI policajti jsou vrazi černochů, pak ale nechápu proč na místě činu nezabijí všechny a svědky se pak snaží zastrašit a riskují že to praskne.
  Největší problém ale je že tu není komu fandit. Absolutně všem (snad až na poldy v prádelně, ti jediní se chovali logicky) jsem přál smrt a spoustě z nich krutou. Hlavní hrdina rádoby umělec nedokáže vzbudit sympatie, je zajímavý snad jen tím že mu hnije ruka a on to většinu času nijak neřeší, jen se v ní nípe. Samotný Candyman vlastně není TEN Candyman ale nějaký jiný Candyman s výrazem dementa. Jediné co film pozvedá jsou nakonec jen ty vraždy, hlavně ta kde se kamera pomalu vzdaluje od paneláku a my ji sledujeme oknem, ta scéna se vážně povedla a je mnohem větším uměním než jakýkoli obraz co spatlal hlavní hrdina.

58 73 ?
jak hlasovat?
 • sabule 30%
 • bayern 55%
 • InJo 70%
 • Reacherjack2016 70%
 • Deacon Frost 60%
 • Chimpanzee21 60%
všechna hodnocení (6)