Godzilla vs. Kong

58%
Godzilla vs. Kong

Gigantický Kong se utká s nezastavitelnou Godzillou. Svět sleduje jejich souboj se zatajeným dechem.

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Kong a jeho ochránci podniknou nebezpečnou cestu, aby našli svůj skutečný domov, a spolu s nimi je Jia, mladá osiřelá dívka, s níž si Kong vytvořil jedinečné a silné pouto. Neočekávaně se ocitli na cestě rozzuřené Godzilly, která postupně ničí celou planetu. Epický střet mezi dvěma titány - vyvolaný neviditelnými silami - je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země. (Vertical Ent.)
Recenze: Godzilla vs. Kong

Kinobox.cz
60%

První hodinu projekce bych dokonce přirovnal k obrovskému zklamání a kromě akčního segmentu z letadlové lodi a pár záběrů na Eizu Gonzáles v ní nenacházím nic, co bych si chtěl v budoucnu pouštět opakovaně. Wingard se zběsile přesouvá napříč zeměpisnými polohami a hrozně dlouho trvá, než ve více liniích vznikne pořádek a ukáže se tvůrčí záměr.


Pete69
Pete69
31 182 bodů
6.5
Kam až s Kongem a Godzillou zajít? No scénáristé to mají velmi těžké. V tomto případě to vyšlo tak napůl. Celkem dobrý vizuál až na závěrečný souboj v Hongkongu, kde mi přišly budovy jako lego modely. Příběh průměrný, scénárista zapojil do hry svět pod povrchem země, pár nových monster a nakonec to není až tak špatná oddechovka.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 393 bodů
4
Tak strašně pitomý film by měl být rozhodně zábavnější. Radši Godzillu v gumovým obleku, se kterým je sranda.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
2
Ten film je fakt jen tuna nudné vaty a čekání na rvačku. Která je sice fantastická, přehledná a skvěle natočená, ale nepřebije tu hodinu nudy předtím. 3/10

Dodatečné informace

Původní název:
Godzilla vs. Kong (více)
  • USA Godzilla vs. Kong
  • USA Godzilla vs Kong
Premiéra v ČR:
10. 6. 2021
Distributor:
Vertical Entertainment
Země původu:
USA
Rozpočet:
200 mil. USD
Tržby:
470,12 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Godzilla vs. Kong je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Godzilla vs. Kong


Powered byJustWatch