Leatherface (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
90 minut

Žánry

:
Horor, Thriller

Obsah

:
Připravovaný horor s prostým názvem Leatherface na to konečně půjde jinak. Budoucí milovník motorové pily se v něm představí jako nebezpečný teenager, více »« méně

Režie

:
Alexandre Bustillo Julien Maury

Scénář

:
Kim Henkel Tobe Hooper Seth M. Sherwood

Herci

:
Stephen Dorff Lili Taylor Sam Strike Nicole Andrews Vanessa Grasse ...

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  1
  0
  15. 10. 2017
  Brenan88 (39332 bodů)

  Leatherface je pro mne zatím nejbrutálnější a nejkrvavější podívanou letošního roku. Francouzské režisérské duo Bustillo - Maury pojali celý snímek z trochu jiného úhlu a po celou hodinu filmu se nás snaží držet v nejistotě kdo je vlastně tím budoucím psychopatem s motorovkou. Záměrně je tak zde nastrčený obtloustlý němý mladík Bud na kterého by každý neznalý hororu ukázal jako první. Člověk,který už má nějaké horory za sebou se však oklamat nenechá a už od začátku je mu jasné,která bije. Co se týče gore scén,tak ty zde samozřejmě nechybí a jsou patřičně nechutné. Scéna s prasaty,nebo zakousnutí do kamene patří mezi to nejodpornější vůbec. Herci jsou skvělý a role vyšinutých bláznů zvládli na jedničku. Celý snímek je správně "špinavý" a ta buranská stránka Texasu je zachycena dokonale. Závěrečná 10 minutovka je lahůdkou pro všechny milovníky téhle série.

 • 40%
  1
  0
  16. 1. 2018
  lamps (12384 bodů)

  Původní Masakr je pro mě jedním z nejvíce sugestivních filmových zážitků vůbec - až zvrhle konzistentní budování strachu a nervy drásající ponořování do prostředí a nátury ztělesněného zla. Ostatní díly jsou více či méně koukatelným vyvražďovacím brakem, přičemž Leatherface dle očekávání není výjimkou. Příběh je poslepovaný neobratně ze tří odlišných částí, jejichž přechody jsou trestuhodně uchvátané, zatahuje do hry protagonisty, s nimiž si dále neví rady a nechává je rychle odstřelit, a vývoj nejdůležitější postavy je smrsknut zcela nepochopitelně na jednu nebo dvě scény. Alespoň že to má solidní drajv, pěknou ženskou v titulní úloze a několik uspokojivě nechutných scén, kolem nichž je budována ucházející atmosféra. Ale pořád je to zkrátka hanobení geniálního originálu, které nikdo nepotřeboval vidět. Tečka.

 • 55%
  1
  0
  25. 3. 2018
  slasher-petruska (4 bodů)

  Nesouhlasím film jsem viděla myslela jsem že to by to blbost ale byla jsem překvapená krásná muzika děj herci vše. Za mě má film 1 z hvězdičkou. Mělo to děj vše a zase tak na silné se mě to nezdálo.

46 ? ?
jak hlasovat?
 • jarv 50%
 • slasher-petruska 55%
 • messi2454 25%
 • lamps 40%
 • puposlav 50%
 • Brenan88 55%
 • enrico-bonsch 50%
všechna hodnocení (7)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: