Neviditelní

62%
Neviditelní

Neviditelní je název třináctidílného komediálního seriálu o menšině, žijící v utajení mezi námi. O vodních lidech. Vypadají jako my, mluví jako my, ale mají něco navíc – akvagen, který jim umožňuje dýchat vodu. V poslední době jich ubývá. Páření se „suchými" totiž snižuje kvalitu jedinečného genu a vodníci postupně přicházejí o svou zázračnou schopnost. Někdy se mezi nimi objeví tzv. „vlk", tedy vodník, který o sobě nevěděl, že je vodník. A když se vodnickým vlkem stane známý pražský lobbista Laušman a navíc před objektivy televizních kamer, nastává problém. A hned dvojitý – suchý notorický podvodník Laušman má v patách policii a nově objevený vodník Laušman vodní lidi, kteří se bojí prozrazení. Díky váhavosti a neschopnosti obou skupin Laušmanových nepřátel získá lobbista spojence, který mu zachrání život. A netuší, co všechno jeho záchranou rozpoutá... (Česká televize)

Recenze: Neviditelní

Kinobox.cz
65%

Když se přenesete přes prvotní reflex, že takovou pitomost jste ještě neslyšeli, a dáte vodníkům a lobbistům šanci, tak vás odmění krásným českým humorem.


xxmartinxx
xxmartinxx
22 306 bodů
2
Nevtipné a nezajímavé. Hodinová stopáž je ústřel a otravné okoukané tváře to rozhodně neutáhnou. Pečený sněhulák hlásí jiné laťky, takže tohle jen taktně přejít.
avenis
avenis
8 861 bodů
10
Bombááá! Konečně seriál, který mě bude bavit. Lehká nadsázka, příjemné obsazení, Vlasáková artikuluje, Poláková je úžasná, Sobota má super depku ve vaně... Dávám plný počet, protože se mi to opravdu líbí. (5.9.2014)
cerfik
cerfik
7 890 bodů
8
Zatím jsem viděl 2 díly a ohromně se bavil, je to svěží nový dech na půdě českých seriálů, které jsou vesměs takové telenovelové a na stejné brdo a je to skvěle herecky obsazené. Uvidíme jestli zvýším laťku nebo mě to po dalších dílech zklame, nicméně tomu velmi fandím. Langmajer jako lobista nemá chybu a jeho Laušmana spasitele si zamilujete.

Dodatečné informace

Původní název:
Neviditelní (více)
  • Česká republika Neviditelní
Premiéra v ČR:
28. 11. 2014
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Powered byJustWatch