Obsazení, herci, tvůrci a postavy
Hraje

Viděli jste Pokémon: První film?Nezapomeňte ho ohodnotit.
Režie
Scénář
Námět
Mluví
Dabing
Kamera
Hudba
Střih
Výprava-architekt
Produkce
Výkonný producent
Producent
Koproducent
II. režie
Animace
Vizuální efekty
Vše o tvůrcích Pokémon: První film
Snímek Pokémon: První film byl představen v roce 1998 a spadá do žánru/ů: Fantasy, Dobrodružný, Animovaný, Rodinný, Sci-fi, Komedie, Akční, Anime, Sportovní, Adaptace videohry.
Pokémon: První film - Herci a postavy
V hlavních rolích Pokémon: První film se představí: Ikue Ootani jako Pikachu (voice), Veronica Taylor, Satomi Koorogi jako Togepy (voice), Shinichirô Miki jako Kojirō (voice) a Philip Bartlett.
V dalších rolích uvidíte například: Chinami Nishimura jako Junsar (voice), Eric Stuart, Ayako Shiraishi jako Joy (voice), Rachael Lillis, Kôichi Yamadera jako Mew (voice), Wataru Takagi jako Umio (voice) a Ted Lewis.
Pokémon: První film režie a scénář
Režie Pokémon: První film se zhostil tým, který vedl: Kunihiko Yuyama, známý svým dílem Plawres Sanširó. Scénář připravili: Satoshi Tajiri, který se podílel také na titulu Gekidžóban Pocket Monsters: Kimi ni kimeta!, Takeshi Shudo, který se podílel také na titulu Taotao ehonkan sekai doubutsu-banashi, N.J. Grossfeld a Michael Haigney, který se podílel také na titulu Pokémon.
Produkce, střih a hudba filmu Pokémon: První film
Produkci Pokémon: První film zajistili Norman J. Grossfeld, Shukachi Kanda, Toshiaki Okuno, N.J. Grossfeld a Choji Yoshikawa, kteří dohlíželi na všechny aspekty natáčení. Kamery na place řídil Hisao Shirai. Ve střižně se o editaci materiálu postarali Toshio Henmi, Yutaka Ita, John Loeffler a Toshio Henmi. Hudbu, která prohlubuje atmosféru snímku, vytvořili Ralph Schuckett, Kenneth Lampl a John Loeffler.
Pokémon: První film: Vizuální efekty
Na vizuálních efektech a výtvarně propracovaných scénách spolupracovali 大杉宜弘 a Koji Fukasawa.
Pokémon: První film: Vizuální efekty
Dabing hlavních rolí v Pokémon: První film obstarali: Pavel Soukup, Daniel Škvor, Eva Spoustová, Petr Pisařík, Dana Černá, Michal Michálek a Zbyšek Pantůček.