Will Smith: Světoznámý boxer, muž v černém a legendární mizera. Jaké jsou jeho nejlepší filmy?

Will Smith: Světoznámý boxer, muž v černém a legendární mizera. Jaké jsou jeho nejlepší filmy?
Já, legenda (2007) | Warner Bros.
Obrázek článku
Willard Christopher Smith Jr. se narodil 25. září roku 1968 do průmyslové Philadelphie jako druhé ze čtyř dětí manželů Smithových. Willův otec byl majitelem chladírenské společnosti a synátor stejného jména se brzy na předměstí proslavil díky přezdívce Princ, která odkazovala na jeho schopnost vylhat se usměvavou tvářičkou z nejedné šlamastiky. šarmantní charakter.
Will Smith se začal už ve věku 12 let věnovat hudbě a již ve věku 20 let obdržel cenu Grammy za album He´s the DJ, I´m the Rapper, které vzniklo ve spolupráci s Jazzym Jeffem a Smith v projektu působil pod přezdívkou "Fresh Prince". Ambiciózní Smith se se stejnou vervou, s níž se dal do služeb hudby, pustil též do herectví. Hvězdnou kariéru odstartovala spolupráce s Quincym Jonesem na sitcomu Fresh Prince (1990), který je částečně smyšleným Smithovým příběhem a jakousi pohádkou o jeho úspěchu. Díky Jonesovi se Smith dostal do společnosti Denzela Washingtona, Whoopi Goldberg a dalších slavných afroamerických umělců.
Will Smith (*1968) Willard Christopher Smith se narodil 25. září roku 1968 do průmyslové Philadelphie jako druhé ze čtyř dětí manželů Smithových. Willův otec byl...
Will Smith
Mizerové | Don Simpson/Jerry Bruckheimer Films
Po boku Martina Lawrence Smith prorazil v akční komedie Mizerové (1995) a následně v katastrofickém blockbusteru Den nezávislosti (1996). Popularitu si Smith získal díky sérii Muži v černém. Objevil se též ve velmi dobře hodnocených snímcích Nepřítel státu (1998), Ali (2001, oscarová nominace), Štěstí na dosah (2006, oscarová nominace) nebo Já, legenda (2007).
Já, legenda
Já, legenda | Warner Bros.
Will Smith, který dnes slaví 52. narozeniny, dosáhl zřejmě všeho, čeho může člověk z průmyslového severoamerického města docílit. V jeho šlépějích jde syn Jaden Smith.
Pojďme se zaměřit na filmy, v nichž si Will Smith zahrál a které získaly u diváků nejvyšší ohodnocení. Karty se snímky jste hodnotili vy, uživatelé webu Kinobox.cz
Will Smith
Muži v černém | 1997 Columbia Pictures
Will Smith
Já, robot
Will Smith
Will Smith
Jeff Goldblum, Will Smith
Den nezávislosti | 1996 20th Century Fox
Štěstí na dosah
Štěstí na dosah | Sony
Já, legenda
Já, legenda | Warner Bros.
Will Smith, Martin Lawrence
Mizerové | Don Simpson/Jerry Bruckheimer Films
Will Smith
Nepřítel státu | 1998 Touchstone Pictures
Will Smith
Sebevražedný oddíl
Will Smith
Will Smith | Sony