Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
pityn4
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
354
Od nejnovějších
Správní chlapi
(2016)
3. 9. 2016
6.5
Ve sklepě
(2014)
3. 9. 2016
6
Vzkaz v láhvi
(2016)
7. 8. 2016
8
Belmondo
(2016)
7. 8. 2016
6.5
Pasolini
(2014)
7. 8. 2016
6
Pád Londýna
(2016)
7. 8. 2016
5.5
Daleko od lidí
(2014)
7. 8. 2016
6.5
Mustang
(2015)
7. 8. 2016
8.5
Případ SK1
(2014)
7. 8. 2016
8
Můj král
(2015)
7. 8. 2016
8.5
Hra peněz
(2016)
11. 7. 2016
7.5
Poslušně hlásím
(1958)
11. 7. 2016
9.5
Boj
(2015)
11. 7. 2016
8.5
Vzpomeň si
(2015)
11. 7. 2016
8.5
Carol
(2015)
11. 7. 2016
6.5
Mlčení jehňátek
(1991)
11. 7. 2016
8.5
Dobrý voják Švejk
(1957)
11. 7. 2016
9.5
Kolonie
(2015)
11. 7. 2016
8
Totem vlka
(2015)
11. 7. 2016
6.5
Ave, Caesar!
(2016)
11. 7. 2016
8
Suburra
(2015)
11. 7. 2016
10
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
11. 7. 2016
7.5
Brooklyn
(2015)
11. 7. 2016
6.5
Saulův syn
(2015)
11. 7. 2016
7.5
Taxi Teherán
(2015)
11. 7. 2016
7.5
Fúsi
(2015)
11. 7. 2016
7.5
Vlna
(2015)
11. 7. 2016
6
Joy
(2015)
11. 7. 2016
7
Sázka na nejistotu
(2015)
11. 7. 2016
6.5
Kobry a užovky
(2015)
17. 5. 2016
8
Opři žebřík o nebe
(2014)
17. 5. 2016
5.5
Tajemství jejich očí
(2015)
3. 3. 2016
6
Zkáza krásou
(2015)
3. 3. 2016
8.5
Osm hrozných
(2015)
3. 3. 2016
6.5
Zbrusu Nový zákon
(2015)
3. 3. 2016
8.5
U moře
(2015)
3. 3. 2016
4.5
Otcové a dcery
(2015)
3. 3. 2016
8
Macbeth
(2015)
3. 3. 2016
8
Spectre
(2015)
3. 3. 2016
6.5
Nesmrtelný
(2015)
3. 3. 2016
6
Načíst další
1
2
3
4
9