Profilový obrázek

karliki

Karla Balejová

Komentáře 10

Od nejnovějších
 1. Zlodějka knih
  Zlodějka knih (2013)
  8.5
  Ve středu jsem byla na předpremiéře filmu Zlodějka knih ve Zlíně,řekla bych,že film byl fantastický,hlavně díky hercům,herecké výkony podával nejen můj oblíbený Geoffrey Rush, ale i představitelům Liesel a Rudyho jsem věřila každé slovo.Jediné co mě trošku kazilo dojem byl překlad,kombinace němčiny a angličtiny jsem nějak nepochopila.....Určitě silný příběh druhé světové války se zajímavým koncem....taky zajímavé vyprávění paní SMRTI,kde se člověk zamyslí nad každou větou.Doporučuji zhlédnout film,kdo ještě váhá.Knihu od Marcuse Zusaka jsem nečetla,ale dle recenzí je 100x lepší než film,tak já běžím si ji koupit:-)
 2. Hypnotizér
  Hypnotizér (2012)
  7
  Dnes jsem byla na předpremiéře filmu Hypnotizér,skvělý film,všem doporučuji,mělo to šťávu a párkrát jsem se i pěkně vyděsila,co se týče děje napínavé,prostě super film.
 3. Nerada ruším
  Nerada ruším (2012)
  7
  Dnes jsem byla na film v rámci FEBIOFESTU,film mě moc zaujal,hlavně začátek,kdy dítěti je oznámeno ať se jde podívat,že je v televizi a matka ji zdělí že je tam napsáno TECHNICKÁ CHYBA....je to tedy opravdu hořká komedie,tak jako život,moc doporučuji,je tam jak prostě vše:-)
 4. Renoir
  Renoir (2012)
  8
  Dnes jsem byla v rámci FEBIOFESTU na film Renoir,skvělý film,moc se mi líbil,vizuálně krásné,jak prostředí tak pohled na ženskou krásu,film který byl zajímavý,ale jako drama mi nepřišel,film u kterého si odpočinete,v podstatě pomalu plynoucí příběh bez přidaných umělých zvratů a dramat:-)
 5. Babovřesky
  Babovřesky (2013)
  5
  Babovřesky,film nad kterým nemusíte přemýšlet....od filmu jsem ani nic nečekala,je to klasická Troškovská komedie která neurazí ani nenaštve,kdo si chce po náročném dni odpočinout,proč ne.....dávám 50 procent,takový ten střed:-)
 6. Hostitel
  Hostitel (2013)
  2
  Hostitel byl film nudný,příběh byl bez zvratů, ztrát, vypjatých situací a vůbec všeho,několikrát jsem se přistihla že usínám.....bylo to táhlé,ani vizuálně mně to nezaujalo.
 7. Nespoutaný Django
  Nespoutaný Django (2012)
  8
  Film Nespoutaný Django byl dle mého názoru dějově skvělý,ale jak již je pravděpodobné u Tarantina,moc šílených scén,jak střílení,krve a zabíjení....párkrát jsem se přistihla že raději zavírám oči....jinak spokojenost a taky dlouhý film,skoro tři hodiny:-)
 8. Bídníci
  Bídníci (2012)
  8
  Hollywood dal zase ožít jednu z legend. Rozezněly se známé tóny a melodie, dal znít krásným textům. Je to ten nesmrtelný příběh, který ač tolikrát přepracován, vždy bude brát dech. V postavách se i dnes zrcadlí odkaz té doby, od dnešní ne moc vzdálený. Je pravda že vidět zpívat drsného Wolverina je trošku šok, ne menší než velkého sympatického Gladiátora v roli honícího psa, ale i tak nelituji,pro mně to byl opravdu vydatný kulturní zážitek.
 9. Avatar
  Avatar (2009)
  10
  Avatar byl sice již v TV ale v kině a ještě k tomu 3D je nezapomenutelný zážitek,já jsem byla spokojená,bylo to naprosto úchvatné a nedivím se že se stal nejdražším snímkem historie,byla to pastva pro oči a děj mně vtáhl,jsem zvědavá co dalšího je schopen James Cameron předvést,kam až posune hranice...
 10. 7 dní hříchů
  7 dní hříchů (2012)
  8
  Sedm dní hříchů,myslím,že film se povedl,i když jsem slyšela negativní reakce,já jsem si to užila jak napětím tak i příběhem,raději půjdu na český film,než na nějakou americkou najivní komedii.