6thSun

Petr Štěpnička
1 153

Uživatel o sobě nic nenapsal.

Královéhradecký, Česká republika  Krakonoš a lyžníci
  Krakonoš a lyžníci (1981)
  8
  Hrajou tam pořád dokola ty samý dvě melodie, až to skoro připomíná Bony a klid, ale páč jsou to melodie přesně do mýho ucha, je to pro mě hodně líbivý film. Dokážu ale pochopit, když se to někomu právě pro onu hudební vlezlost protiví.
  Synecdoche, New York
  Synecdoche, New York (2008)
  7.5
  "Říká se, že není žádný osud, ale on je. Je to to, co stvoříte, a i když svět jde dál po věky věků, jste tu jen na zlomek zlomku vteřiny, většinu svého času trávíte tím, že jste mrtví nebo dosud nenarozeni, ale dokud žijete, ztrácíte roky marným čekáním, kdy zavolá, napíše, či na vás pohlédne někdo nebo něco a vše bude dobré. A nikdy to nepřijde. Nebo se vám to zdá, ale není to skutečné. Tak trávíte život mlhavou lítostí či mlhavou nadějí, že se přihodí něco dobrého, abyste měli pocit, že jste zapojeni, že jste celí, že jste milovaní. A pravda je, že cítím takový hněv, a pravda je, že je mi kurevsky smutno, a pravda je, že se už kurevsky dlouho cítím kurevsky zraněný a stejně dlouho se tvářím jako by nic, abych to vůbec snesl. Jenom nevím proč. Možná proto, že o mých strastech nikdo nechce slyšet, protože mají dost vlastních. Nuže, jděte všichni do prdele. Amen".
  24 hodin
  24 hodin (2001)
  8
  I. série: 75 % II.série: (první půlka 80%, druhá 40%) = 60% III.série: 70% IV. série: 80% V. série 85 % VI. série: ??? VII. série: 70% VIII. série: 60%

  Oblíbená díla

  Oblíbení tvůrci