He's Just Not That Into You (USA)
« další názvy »
Nizozemí Nizozemí
Německo Německo
USA USA
129 minut

Žánry

:
Drama, Komedie, Romantický, Adaptace knižní, Romantická komedie, Teenagerský
Motto: Jste výjimkou nebo pravidlem?

Obsah

:
Film od autorů populárního a úspěšného seriálu "Sex ve městě" vypráví příběhy o vztazích navzájem propojených dvacátníků a třicátníků z Baltimoru, a to více »« méně

Režie

:
Ken Kwapis

Scénář

:
Abby Kohn Marc Silverstein Greg Behrendt Liz Tuccillo

Herci

:
Morgan Lily Trenton Rogers Michelle Carmichael Jasmine Woods Sabrina Revelle ...

Podívej se na Až tak moc tě nežere online!

Premiéra: 19. 3. 2009
Distributor: Warner
DVD: 20. 7. 2009
Jste na stránce filmu Až tak moc tě nežere. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Až tak moc tě nežere myslíte! K 25. lednu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27869 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Až tak moc tě nežere


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 45%
  0
  0
  9. 8. 2017
  Brenan88 (44988 bodů)

  Velmi dobrá romantická komedie,která je na můj vkus přece jen dost ukecaná. Přesto je snímek pěkně natočený,ale více by mu slušelo kdyby se zaměřil na menší počet postav. Film tak občas působí zbytečně rozháraně a nesourodě. Co se týká obsazení,tak zde není co vytknout. Musí být radost točit,když se vám před kamerou sejdou takový herci.

 • 80%
  0
  0
  14. 8. 2021
  martin-mickey-stusak (24621 bodů)

  Beth by se chtěla vdávat, ale její přítel Neil, se kterým žije už sedm let, manželství nevěří. Mary pracuje jako redaktorka gay magazínu, je obklopena pohlednými muži, jenomže žádnému nemůže věřit. Gigi zase nezvládá flirtování a tak jí barman Alex ochotně vysvětluje mužské myšlení a chování. Dalo by se říci, že se jedná o povídkový film, ale není. Lásky a zklamání jednotlivých charakterově odlišných postav se prolínají a reálně reflektují přirozenou omylnost lidského chápání. Pro mužské diváky to znamená filmovou exkurzi do ženského nitra různých paralelních světů, zatímco divačky najdou emoce, úvahy a klišé. Především je to o vztahové filozofii z pohledu žen, kterou napsali Greg Behrendt a Liz Tuccillo, kteří už coby konzultant a autorka pracovali na seriálu ´Sex ve městě´ (1998-2004). Tam, kde se žena zmateně ptá, muž odmítá všechny silné pochybnosti o jediném věrohodném vysvětlení, které nepřipouští žádné výjimky, ale jen a pouze pravidlo. Pro lhostejnost neexistuje žádné ospravedlnění. Název snímku prozrazuje podstatu filmu, ve kterém ženský vesmír převažuje nad mužským. Romantická atmosféra plná snění a snah něčeho dosáhnout naplní romantické představy mnohým dívkám právě snící o lásce. Ukazuje jim, že sen a realita mají od sebe hodně daleko a že cesta za svým vysněným cílem není jednoduchá. Dvouhodinová stopáž filmu je naplněna po okraj, takže se divačky v žádném případě nudit nebudou.

 • 75%
  0
  0
  21. 3. 2020
  JosefTomas (7972 bodů)

  Je mi líto toho podhodnocení, ale jen málo který film dokáže upřímně a konkrétně kritizovat a poukazovat na všemožné klišé a lži, kterými jsme každodenně obklopeni. Tento film by se měl pouštět všem, kteří ve vztahu mají pochyby, protože se minimálně s jedním příběhem potkáte v reálu. Někomu to otevře oči a jiné to naopak utvrdí. Jen to není ta komedie, ani ta romantika, kterou většina čeká. Je to něco víc.

 • 65%
  0
  0
  17. 11. 2016
  evismaior (3926 bodů)

  Takový snad až zbytečně rozvětvený propletenec milostných vztahů, který dává trochu na frak klasickým romanťárnám, neb tady je natvrdo řečeno a prokázáno, že lidi (a to ani ti, kteří spolu byli na rande nebo se spolu vyspali nebo spolu mnoho let žili) nemusí nutně skončit jako doživotně šťastný pár, protože lidi se obecně vzájemně zas tak moc "nežerou". Byť občas se přece jen nečekaně vyskytne v tomto pravidle nějaká světlá výjimka.

 • 60%
  0
  0
  4. 4. 2016
  Petr Kocfelda (2881 bodů)

  Tato komedie je vcelku dobrá,je i docela zábavná a také je nadprůměrná.Příjemná odychovka.Snad je jen dlouhá.Dávám 60 procent.

 • 75%
  0
  0
  22. 3. 2015
  MiPro21 (221 bodů)

  Miluji filmy, které mají více příběhu v jednom. Člověk musí dávat pořád pozor :) Na to, že je to romantická komedie, tak je to nadprůměrné...

Hodnocení a recenze Až tak moc tě nežere

66 ? ?
jak hlasovat?
 • cerfik 60%
 • WieraCrazy 60%
 • martin-mickey-stusak 80%
 • lukes-houmr-bures 20%
 • JosefTomas 75%
 • mims 55%
 • Liška77 60%
 • homedo 80%
 • anonnym 65%
 • janeliberte 75%
všechna hodnocení (93)

V žebříčcích uživatelů

70. místo z 83 v žebříčku uživatele 16adelinka
78. místo z 114 v žebříčku uživatele Angelzraje
322. místo z 357 v žebříčku uživatele Simkova