Herec (2020)

Mini-série

Česká republika Česká republika
235 minut

Žánry

:
Drama

Obsah

:
Dramatický příběh slibného mladého herce zasazený do počátku padesátých let dvacátého století. Mnoho mladých lidí tehdy muselo volit stejně jako on: totalitnímu více »« méně

Režie

:
Peter Bebjak

Scénář

:
Petr Bok

Herci

:
Jan Cina Jenovéfa Boková Emília Vášáryová Martin Finger Pavel Batěk ...
Jste na stránce miniseriálu Herec. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou miniseriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily miniseriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o miniseriálu Herec myslíte! K 24. lednu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27425 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  25. 10. 2020
  Pete69 (13107 bodů)

  Mladá generace našich herců dostala šanci zahrát si hlavní role v dramatu z doby rané totality a vyšlo to tak napůl. Jan Cina je jistě velmi talentovaný člověk, ale uvěřil jsem mu až v poslední třetině filmu, kdy byl vystrašený a na dně. Ambiciózního herce a posluhovače agentům STB moc dobře neztvárnil.

  Film na téma jak se "prase" málem uvaří ve své vlastní šťávě a nakonec se místo něj uvaří všichni jeho blízcí, je celkově velmi dobrý. Hudba, či lépe řečeno hororové skřeky a hluky mi vůbec nevadily, co mi ale vadilo, byl šedožlutý filtr. Vypadalo to, že má většina herců žloutenku. Filmaři se nám dlouhodobě snaží filtrem vsugerovat, jak vypadaly padesátá léte, jiným filtrem zase sedmdesátá.. ok má to své opodstatnéní, ale tady to bylo mírně přes čáru.

  Celkově..dobré drama, hustá atmosféra a je potřeba poděkovat za každý takovýto projekt, z kterého mi není za naší kinematografii stydno, jak tomu bývá často u vztahových "komedií", které na nás někteří filmaři chrlí, jako z běžícího pásu.

78 73 ?
jak hlasovat?
 • stantheman 85%
 • Madon 90%
 • Meky 85%
 • Riverdon 75%
 • Pete69 75%
 • lukas 60%
všechna hodnocení (6)