Matky

43%
Matky

Mohl by to být film o ženách v nejlepších letech, které jsou elegantní, sebevědomé, chytré, užívají si, a probírají spolu chlapy, vztahy a sex. Čtyři celoživotní kamarádky z chystané komedie takové jsou, ale k tomu všemu se starají o děti, nebo je právě poro
Recenze: Matky

Kinobox.cz
40%

Jako komedie příliš nefungují (což je samozřejmě velmi subjektivní) a na kvalitní vztahové či rodinné drama mají příliš povrchní a nedotažený scénář. Mám pocit, že na tvorbu takovýchto nesourodých a těžko uchopitelných žánrových mišmašů jsou mainstreamově zaměření čeští filmaři v posledních letech hotoví mistři.


Pete69
Pete69
28 709 bodů
3
A máme tu další Českou vztahovat komedii, která není ani trošku vtipná. Ani jedna postava z toho "babince" mi nebyla sympatická, nudné vody občas rozčeřil Jirka Langmajer a starší matadoři v roli prarodičů. Příběh předvídatelný, stokrát viděný.. Nechápu, proč bych se měl dívat na pesimistickou komedii, která ze mě vysála energii na zbytek dne.
avenis
avenis
7 677 bodů
6
Tak abych byla objektivní, myslím, že děj dokonale odráží myšlení a chování mladých žen dnešní doby. Říkat, že je to blbost, protože MY jsme se tak nechovaly, by bylo krátkozraké. Ale možná právě pro tu autenticitu, neodnáším si pocit, že bych to chtěla vidět znovu. Mimochodem, ten domeček je super, klidně bych se pustila do renovace. (14.11.2021)
Temný Pán ze Sithu
Temný Pán ze Sithu
2 116 bodů
2
Další Česká ptákovina, na kterou se nedá dívat. Dej jalovy, herci okoukani, fráze trapné. Prostě Česká vykradacka Matek na tahu, až sexu ve městě, ovšem velmi nepovedene.. Komedie? Spíš zosobneni české kinematograficke hlouposti až trapnosti


Dodatečné informace

Původní název:
Matky (více)
  • Matky
Premiéra v ČR:
24. 6. 2021
Distributor:
Bontonfilm
Čeština:
Matky je dostupný s českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Powered byJustWatch