Dabing Street

75%
Dabing Street
Komediální seriál Petra Zelenky vychází ze stejnojmenné divadelní hry, kterou režisér a scenárista napsal pro Dejvické divadlo. V komediálním seriálu začíná příběh o malém dabingovém studiu ZERO smrtí jeho majitele, režiséra Archa, Evina manžela. Zneuznaná herečka Eva (Klára Melíšková) studio po svém muži zdědí. Její ambicí je přetvořit jej v úspěšný a respektovaný podnik, což je pro ni zároveň způsob, jak si tak trochu vyrovnat účty s osudem. Studioví technici Pavel (Václav Neužil) i Karel (Hynek Čermák) jí v tom nezištně pomáhají, motivováni tajnou láskou jak k ní, tak k profesi samotné. Aby dostali bankovní úvěr na modernizaci studia, rozhodne se Eva přijmout syna bankovního ředitele Davida (Marek Adamczyk) a také Karlovu promiskuitní sestru Ladu (Tereza Voříšková). Studio ZERO ale především potřebuje sehnat nového kmenového režiséra. Angažují sice schopného, ale neurotického a agresivního Jandu (Miroslav Krobot). Herci začínají díky Jandovým metodám práci ve studiu odmítat a dabování se z nouze ujmou samotní technici. Firma jde ke dnu. Eva se cpe koktejlem „fejkových“ prášků, které jí dodává její přítelkyně Lenka (Pavla Beretová), a vrhá se do ponižujících vztahů. Nakonec, když mají být studio a pozemek, na kterém stojí, prodány developerům, se Pavel s Karlem rozhodnou, že se nevzdají jen tak snadno… (Česká televize)
Psisko59
Psisko59
32 822 bodů
9
Jo, tohle vypadá na zábavný seriál - a pro nás fandy (něco mezi fanoušky a fanatiky) Dejvického divadla Miroslava Krobota je to pohlazení po duši diváka. Souznění mezi režijním přístupem Petra Zelenky a dejvickými oporami, kterým jako scénárista napsal role na tělo (vedle neodolatelného Krobota tentokrát září především trio Melíšková-Čermák-Neužil v závěsu s Voříškovou), je zřejmé. Vypadá to, že pondělní večery u televize budou mít jasnou volbu.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 240 bodů
6
Hezký český sitcom. Zelenku mám docela rád a ledasčím mě pobavil i zde, ale funguje to o stupeň míň než jeho lepší filmy. Možná kdybych měl rád alespoň jednu postavu? (Čtyři díly.)
hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
Filcky, Ragbisti a šílené japonské soutěže. Začalo to hodně zábavně, pak přišly nudnější a méně vtipné části, aby se v závěru najelo na vážnější notu a tím se z toho stalo něco o dost zajímavějšího, než asi kdokoliv čekal. Nicméně poslední díl zase "jenom" průměr. Celkově někde mezi 3-4.

Dodatečné informace

Původní název:
Dabing Street (více)
  • Česká republika Dabing Street
Premiéra v ČR:
26. 3. 2018
Země původu:
Česká republika, Česká republika

Podobné


Půjčení nebo nákup

Powered byJustWatch