Za každou cenu
Komentáře

Recenze Za každou cenu


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  1
  0
  14. 3. 2017
  Brenan88 (46219 bodů)

  Za každou cenu je dobrý film,ALE nemůžu se zbavit dojmu,že jsem to všechno už někde viděl. Nepřišlo mi to prostě moc originální. Dva bráchové co loupí v bankách,aby zajistili rodinu zatím co jím je v patách starý šerif,který má před sebou poslední případ před odchodem do důchodu. Prostředí špinavého Texasu je super a filmu přidává na zajímavosti. Bridges jako šerif válí na jedničku a hudební podkres Nicka Cave je bravůrní,ale jinak moc nechápu takový Hype kolem tohoto filmu. 75% a to je tak na hraně

 • 85%
  0
  0
  8. 12. 2017
  Pete69 (22045 bodů)

  Vydařený kousek. Ve filmu není nic americky přehneného. Prostě bráchové, kteří si chtěji vydělat, aby zabezpečili rodinu. Jeden je ten slušňák a druhý to dělá i pro zábavu je to vlastně magor :) Konec filmu je trošku mimo realitu, ale i když to pominu, pořád mi vychází 85%. Moc dobrý film.

 • 95%
  1
  0
  13. 4. 2017
  Sheldon (16037 bodů)

  Možná se ptáte proč je tento film označován za neowestern? Označení vychází už ze samotné podstaty příběhu. Jesse James byl po občanské válce vyvrhel na poražené straně, byl svědkem mnoha násilí a po traumatickém zranění, které by normální smrtelník vůbec nepřežil se rozhodl, že bude živit rodinu po svém – vylupováním bank a pomstě vojákům Unie.
  Snímku vévodí ranger v podání Jeffa Bridgese, jehož nominace na Oskara byla naprosto zasloužená. Příjemně překvapil i Chris Pine a o tom, že je Ben Foster skvělý herec snad nemůže být ani řeč. Je mi velkou záhadou jak to, že se tak vynikající film vyhnul české distribuci, ale při pohledu na dotovanou balkánskou produkci je odpověď nabíledni. Pecka!

 • 80%
  2
  0
  30. 12. 2016
  lamps (14912 bodů)

  Jako vždy fascinující prostředí neowesternového Texasu, které je tak bezútěšné a špinavé, až je nesmírně krásné, a do něj zasazené sice nepříliš originální, ale zato maximálně vtahující, rytmické a logicky rozvíjené dění o dvou bankovních lupičích a vytrvalém šerifovi. Herecky ze všech stran na výbornou, režijně nijak oslnivé, zažehávající napětí všeobecnou komunikativností a intenzivním vystupňováním neodvratné srážky obou jednajících subsvětů, avšak ve stanovených technických i vypravěčských parametrech dokonale fungující konverzační detektivní drama, které dokáže znamenitě navodit atmosféru pouze vtahujícími dialogy, zpestřenými o akademicky zacílené rasistické téma. Velká pohodovka s tradičně hláškujícím Bridgesem a parádním hudebním podpisem Nicka Cavea, nějaké to uloupení zlatého plešouna by možná i bylo na místě..

 • 80%
  0
  0
  14. 8. 2017
  FiL44 (2649 bodů)

  Celkem pěkně natočený výborně zahraný film z prostředí amerického zapadákova. Příběh je dost jednoduchý, ale zase nedává moc prostoru k nudění. Určitě se jedná o jeden z lepších filmů, které byly nominováni letos na Oscary. Nečekejte žádnou akční jízdu

 • 95%
  0
  0
  8. 9. 2017
  Larrysbride (2072 bodů)

  Violence - check; Great cast - check; Snap of flavorful dialogue - check; Myth of the American outlaw - check; 90 minute running time - check. Hell or High Water je vše, co chcete u filmu vidět - akce, napětí, chytrý (černý) humor. Taylor Sheridan Vás opět přiměje věřit v umění dialogu, zatímco MacKenzie dodá energii v podobě vydařených automobilových honiček na pozadí texaských rančů a plání a Foster a Pine září ve snímku, který rozmazává hranici mezi spravedlností a zločinem jak málokterý před ním.

 • 85%
  1
  0
  26. 2. 2017
  Sheemas (737 bodů)

  Skvěle zpracované drama o boji s chudobou dvou bratrů a o tom jak se z ní dostat, i když ne legálně a pomalém honu na ně vedeným dvěma policajty, celé je to navíc zasazené do krajiny plné špinavých měst s výraznými obyvateli. Jako hláškující ,,rasistický" texaský šerif se představuje Jeff Bridges, kterému jsou tyto role psány prakticky na tělo (on tyto chlápky prostě umí hrát). Film má velmi slušný rozjezd, skvělou atmosféru kterou dodávají i záběry na nekonečnou krajinu Texasu, vynikající hudbu a do toho padne nějaká banka, sem tam nějaký výstřel a vše je zakončeno skvělým finálem.

 • 90%
  2
  0
  2. 3. 2017
  hrona (563 bodů)

  Novodobý western, místo koní se používají auťáky, zbraně jsou také převážně novodobé, ale příběhem, celkovým provedením, hereckými výkony s drsnou vizáží, silnými slovy a v neposlední řadě skvélým soundtrackem, strčí do kapsy i lecjakou typickou kovbojku.

 • 90%
  0
  0
  6. 5. 2017
  pejtanek (155 bodů)

  Veelmi dobrý, super.

Hodnocení a recenze Za každou cenu

78 89 ?
jak hlasovat?
 • Hellboy 75%
 • Krupe 80%
 • cerfik 90%
 • xjane 75%
 • Jarusu 75%
 • Teresie 80%
 • Meky 60%
 • hnidopich 85%
 • divid.jh 80%
 • muzz 70%
všechna hodnocení (51)

V žebříčcích uživatelů

16. místo z 16 v žebříčku uživatele sporkaska
82. místo z 96 v žebříčku uživatele Alanna