Transformers 3: Dark of The Moon (USA)
USA USA
154 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Sci-fi, Blockbuster, Retro, Série/Franchise
Motto: Naše poslední útočiště

Obsah

:
Mimozemští roboti, maskovaní za pozemská auta, tentokrát ve 3-D kabátku. K tomu navrch nejkrásnější žena světa (podle prestižního pánského časopisu) v více »« méně

Režie

:
Michael Bay

Scénář

:
Ehren Kruger

Herci

:
Ken Jeong Rosie Huntington-Whiteley Shia LaBeouf Josh Duhamel Hugo Weaving ...
Premiéra: 30. 6. 2011
Distributor: Bontonfilm
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Transformers 3. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Transformers 3 myslíte! K 5. únoru 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28313 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Transformers 3


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  0
  0
  12. 3. 2017
  Brenan88 (46271 bodů)

  Bylo to tak strašně rádoby akční až toho bylo moc. Bay se utrhl z řetězu a přepískl to na celé čáře. Někdy je prostě méně více a v tomto případě to platí určitě. První díl byl skvělý ve všech směrech,ve dvojce šla kvalita rapidně dolů a ve třetím díle klesla k samému dnu. Veškerý děj a smysluplnost příběhu bylo obětováno na úkor akce ve které se časem sami začnete ztrácet. Prozatím se jedná o nejslabší díl série,ale uvidíme s čím se Bay vytasí příště.

 • 90%
  0
  0
  5. 5. 2016
  martin-mickey-stusak (26825 bodů)

  Monstrózní akce pokračuje, tentokrát však v jiném kabátku. Michael Bay si dal veliký pozor, aby se nedopustil sebevykrádání a výsledek je poněkud přímočarý. První hodinka se změnila v rodinou chvilku, kdy se dohromady nic neděje. Alespoň jsme se dozvěděli jak to bylo ve skutečnosti se slavným přistáním na měsíci. Děj se trošičku vyvíjel a seznámily jsme se s novými druhy robotů. To vše do monstrózního napadení Země, a tak teprve teď se začali dít věci. Téměř apokalyptická bitva dává naším hrdinům opět zabrat. Scéna s bortící se budovou je neskutečně adrenalinová jízda. Megan Fox vystřídala Rosie Huntington-Whiteley, což nebylo na škodu. Ani to vlastně není poznat, dokud si nevšimneme jiné barvy vlasů. Příběh a bitevní scény už nejsou tak roztříštěné a zmatečné jako ve druhém díle a tak si lze dokonale vše vychutnat. Trochu vadí dlouhý rozjezd, ale jinak tento díl považuji za výborný a záživný.

 • 75%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11156 bodů)

  Pro milovníky efektů, skvělá podívaná, ale pro milovníky předchozích dílů trochu slabší. Hodně se zde rozhazovalo penězi a je to dosti evidentní. Při bitkách to vypadá jako změť šrotu na hromádce (dost nepřehledné) a to správné kouzlo měnících se aut v roboty je fuč. Dějově strašně obyčejné. Bez chuti. Ale jako celek se mi film celkem líbil i když už to není ono a jen se zdůraznil vysoký rozpočet v přehnané spleti speciálních efektů.

 • 40%
  2
  0
  18. 3. 2017
  JosefTomas (8867 bodů)

  Nechápu, proč to stále tolik vydělává. Transformers měli končit u druhého, možná i u prvního, nebo před prvním dílem, ale pokaždé se najde ještě trochu odvahy to zkusit znovu. A pokaždé to nevyjde podle očekávání.

 • 60%
  0
  0
  18. 11. 2012
  kedl (6380 bodů)

  Demolice, demolice a zase jenom demolice, příběh žádný, scénaristé akorát něco spíchli, aby měl Bay prostor pro tu svojí demolici.

 • 40%
  0
  0
  27. 6. 2011
  Tom Hardy (5311 bodů)

  V podstatě smutný tvůrčí úpadek. Z kdysi progresivního, ač fetišisticky sebestředného režiséra se stal rutinér bez osobního vkladu. Podezřívám Baye, že ho natáčení trojky hrozně nebavilo a že ji udělal čistě proto, že mu to diktovala smlouva. Není tu žádná snaha o nějakou kulervoucí scénu, nebo nápaditou akci. Jen víceméně opakující se schéma, ve kterém Sam někam doběhne, Deceptikoni to místo zničí a Sam běží do nějaké další lokace. V rámci spojení termínů „mimozemská invaze + válečná vřava“ jde o podobně nezáživný mix, jaký před nedávnem nabídla Světová invaze. Akorát že tohle má šíleně dlouhých 154 minut a víc jak 90 trvá, než se začne aspoň "něco" dít.

 • 65%
  0
  0
  26. 11. 2012
  VitvarJane (4486 bodů)

  u dalšího dílu "bláznivých" transformers jsem si nebyla jistá, co si o nich mám myslet, ale musím uznat, že pointa je fajn a počítačové zpracování je velmi kvalitní. Kdo má rád takovýto styl "hraní si", rozhodně doporučuji..

 • 70%
  0
  0
  5. 11. 2013
  saboter (3563 bodů)

  Stejně pitomé jako dvojka a naprosto stejný případ blbej příběh užasné akční scény(3D ale za to moc nestojí) jediné co film trochu nadzvihavá od dvojky je trochu drsnější scény ale jinak to samé.

 • 70%
  0
  0
  27. 9. 2012
  TARANTlNO (3344 bodů)

  Dostáváme se k dalšímu dílu robosvěta a mě už připadá,že filmový tvůrci jsou milovníky utrácení peněz,než divákův pohled na kvalitní filmařinu stříbrného plátna.Dlouhé scény jsou prázdné,když přijde na akci je to bez srdce a když přijde napětí je divák opět otupen s překombinovanými sekvencemi.Efekty tu zachraňují ostatní podprůměrnosti,humorné hlášky nejsou vůbec vtipné,scénář je trochu lepší než v Pomsta poražených,což vidím jako jediný plus.Michael Bay film nezvládl a nefungovalo to.Spielberg se ocitl ve svém oblíbeném prostředí a jeho ruka přiložená do díla byla znát/chut'ovka/.Hlavně začátek filmu "na Měsíci" byl výborný,za co uděluji 3*,herecké výkony byli velmi špatné a Shia LaBeouf a jeho krásné herečky po boku o dvě hlavy vyšší,vypadá spíše jako "učitelčin žáček" už mě nebaví a nemá co nabídnout.Michael Bay je výborný tvůrce,ale jednou zklamat musel.Tvoří se další pokračování,kde může překvapit.Audiovizuální realizace wow,ostatní filmařina,kde je dvakrát nevyužitý každý dolar. ++ Ps: 2.7.2012 po druhém zhlédnutí zvedám hodnocení.

 • 80%
  0
  0
  24. 4. 2013
  harry456 (2437 bodů)

  Nejlepší Transformers.
  Skvělé efekty, opravdu paráda.

 • 40%
  0
  0
  23. 11. 2012
  farb (2064 bodů)

  Akcí přeplácaná slátanina bez scénáře! Absolutně nejhorší část robotí trilogie a největší zklamání letošního roku! 4/10.

 • 65%
  0
  0
  2. 7. 2011
  Krupe (2003 bodů)

  Pro mne osobně zklamání. První hodinu jsem se nudil, film už jen o tricích a ničem jiném. Poslední dobou mi to připadá, čím větší devastace měst, tím lépe. Děj nula. I ten humor se nějak vytratil, těch pár hlášek nesahá předcházejícím dílům ani po kolena. Zřejmě je toto téma již vycucáno. Ale mému osmiletému synovi se to samozřejmě líbilo. Této věkové kategotii plus mínus se to zavděčí.

 • 55%
  0
  0
  5. 5. 2013
  karlik4801 (1942 bodů)

  Já nechápu co se stalo. Mě vyloženě vadí trapné vysvětlení odchodu Megan Fox. To si scénarista nedal ani trochu záležet aby to nevypadalo tak špatně? Tady se dá vychválit jen akce a působení hudby. V tomto ohledu Transformers 3 fungují dobře, ale jako dobrý film ne. Michael Bay už není takový jaký býval.

 • 70%
  0
  0
  4. 12. 2012
  psico (1671 bodů)

  Souhlasím, že je to asi nejhorší díl serie ale i jak se mi líbili. Když je to film o robotech ve válce tak se dá čekat, že tam bude hodně akce a šrotu :)

 • 100%
  0
  0
  4. 12. 2012
  Pavlína81 (1575 bodů)

  Naprosto skvěly film.Efekty podařené děj ucházejíci.

 • 75%
  0
  0
  21. 5. 2014
  jvempire (1208 bodů)

  Slabší něž první ale stejně dobré jako druhý díl.

 • 50%
  1
  0
  24. 3. 2016
  Tomas_313 (1197 bodů)

  Optimus a jeho partička po třetí a stále stejně. Bay vaří a ještě zřejmě dlouho bude vařit tuhle nastavovanou kašičku, která si stále najde své strávníky, kteří očekávají totožný blaf jako minule a také přesně toho se dočkají. Celé je to o akci, která je doplněná o skvělou hudbu, což vlastně bohatě stačí a zbytek už jsou jen malichernosti, nebo aspoň herci mi tento pocit dosti snaživě navozují a hrají na úrovni vzdychajících pornohereček. Shia LaBeouf znovu obhájil 1. místo v disciplíně hysterického běhání a jeho blonďatá partnerka potvrdila, že s hezkým ksichtíkem se z Ameriky opravdu stává země neomezených možností. Michael Bay je jednoduše řečeno filmový kouzelník, který ví jak uspokojit dostatečný počet diváků a proto mě upřímně děsí mé vize, kde natáčí 15. pokračování Transformerů a se slzami v očích hlásá, že tentokrát to bylo opravdu naposled. 50%

 • 60%
  0
  0
  15. 6. 2015
  junker (1023 bodů)

  TRANSFORMER 3 NENI SPATNY ALE JEDNICCESE TO NEVIROVNA PODLE MNE TROJKA SKVELI EFEKTY A 3D BILO TAKY SUPER AKORAD DEJ POKULHAVAL ALE LEPSI NEZ DVOJKA TO BILA HRUZA VE VSECH SMNERECH

 • 80%
  0
  0
  30. 6. 2014
  Yancl (1020 bodů)

  Co jen si o třetím dílu slavných robotů myslet ? S napětím jsem očekával grandiózní finále Transformerů, ale skutečnost je o pár desetin jiná, než jsem si představoval. S přehledem mohu první díl označit jako nejlepší, poněvadž co se týče filmové kvality jako takové, následují díly o chlup upadaly. Tím nechci říct, že 'Dark of the Moon' je zlý film, ba naopak .. náramně jsem se bavil, což bylo dáno z 98% famózní vizuální stránkou, která nemá obdoby. Tímhle třetí Transformeři opravdu vynikají, až neuvěřitelná digitální řežba v podobě nadupaných robotů. Opět musím pochválit i vtipné vsuvky, které vnáší humor do rozjetého vlaku. S. LaBeouf opět bravurní, táhne herecky celý film kupředu a co se týče jeho nové 'kolegyně', nemohl jsem si na ní zvyknout po celý film. Je sice nebesky krásná a sexy, ale Megan je Megan :) Filmově je tento díl trochu jinde, vizuálně sice extremně pobaví, ale po dějové stránce je kapánek mimo a to není řeč o pár přešplapech, které člověk nějak zkousne.

 • 100%
  0
  0
  16. 9. 2013
  Percabeth (454 bodů)

  Vážně skvěle propracovaný sci-fi film Michaelem Bayem ;) Shia mě tam znovu okouzlil.. to on umí ;) akorát mě štve, že tam nehrála Megan Fox.. prej nějaká hádka ;)

 • 45%
  0
  0
  5. 12. 2012
  Dzany (408 bodů)

  Po stylové dvojce přihází velké zklamání v podobě 'Dark of the Moon'. Hrozně zamotaný děj, nulové napětí, trapné vtipy, naprosto zbytečné 3D a předvídatelné zvraty. Naopak jedinými světlými chvilkami byly (sice až nereálné, ale smokin hot ) záběry na Rosie, která se mimochodem při únosu dokázala asi čtyřikrát převlíknout, nasraný Shia, perfektně ztvárněný Černobyl, pěkné cameo roličky ( Jeong, Malkovich, Tudyk ) a samozřejmě efekty.

 • 20%
  0
  0
  11. 3. 2014
  Prcek008 (328 bodů)

  Čím víc transformerů, tím horší příběh. Nepomůžou mu ani vtípky dvou malých robůtků ani organičtěji vypadající decepticoni nebo banda marináků poletujících v netopířím obleku nad apokalipticky hořícím městem. Akce tam nechybí .. vlastně je jí tam až moc a po hodině a půl už to začne mírně nudit. Ale abych jen nehanil, Jablonsky předvedl opět skvěle znějící hudební doprovod a Shia dobrý herecký výkon. Shrnuto, je to propad ale ne až na dno.

 • 60%
  0
  0
  10. 1. 2015
  vlastimil.v (313 bodů)

  Pro mě je to typický americky film. Kdy hlavní hrdina je nesmrtelný. Bay se naprosto vyžívá v každém filmu. Monstrózní akce kde lítá snad všechno co může. I šrouby od robotů. Trikově je to na prosté špičce a je vidět že se opět posunul dále než ve dvojce.

 • 65%
  0
  0
  9. 6. 2016
  michal-svarc (90 bodů)

  Obsahově si spojte Hvězdné války,Armageddon ,Válku světu a dostanete se na ůroveň T3. Od filmu jsem moc nečekal,takže jsem z kina odcházel v takovém rozpoložením v jakém jsem do něj přišel. Kdybych před začátkem filmu zapoměl kdo ten snímek natočil,po půl hodině by mi bylo jasno.Oranžáda,zpomalovačky,monsrózní výbuchy obíhačky....atd atd..film byl prošpikován jeho trademarky.. Celá série jakoby kopírovala cestu Pirátů.Od prvního dílu jde výkonostně dolů. Hodně se mi líbila minirolička Dereke S. z Chirurgů.Ukázal že umí hrát a těším se na další jeho vystoupení na filmovém plátně

 • 50%
  0
  0
  4. 12. 2012
  perdulka (40 bodů)

  Viděla jsem všechny tři díly, ale podle mého se jim povedla jedině dvojka. V jedničce chyběly detajlní přeměny autobotů a v trojce žádný děj.

 • 0
  0
  8. 3. 2014

  u tohoto filmu je možné vidět různé vědecké zázraky, například "pilíře", které dokáží transfporotvat různé věci, mne se tento díl ale nijak zvášť nelíbil, hlavně zrada sentinela prima nebo "zranění" hlavního hrdiny optimuse prima

 • 0
  0
  9. 4. 2014
  dzurda (10 bodů)

  super film. Koupil sem si ho a sjizdel sem ho dene aspon dvakrat a celkem sem z toho blbnul. xD

 • 95%
  0
  0
  2. 8. 2011
  Marek lauren (6 bodů)

  Když sem si přečet, že režiséru Bayovi už trojka nebavila natáčet tak chápu že se mi a spoustě lidí trojka nelíbila..Ale na druhou stranu všechny tři díli sou pěkný..Jenom mě štve----Už trojku točil na tlak studia, neboť se chtěl původně věnovat nízkorozpočtové (ano, čtete správně, Bay a NÍZKOROZPOČTOVÉ!) gangsterce Pain and Gain. Nyní již Bay není vázán smlouvou, může si určovat vlastní rozvrh a volí proto zmíněnou gangsterku.to to...Ale to neznamená že už čtyřku nemusí natočit mnoha lidí se to libí a sou pro čtyřku..Já taky...Kdo se mnou??????Hodnotim za všechny tři díly..i pro díl čtvrtý...

 • 0
  0
  15. 6. 2015
  Host
  Host

  rozhodne lepsi nez transformers 2 která bila ta největší blbost jakou sem videl ale jednice se to taky nevyrovnalo 3D to zachranilo a efekty supr dej pokulhava

 • 0
  0
  11. 3. 2015
  Host
  Host

  Bylo to strašně pěkný film no bylo to dobrý a líbylo se mitam ta akce daniel

Hodnocení a recenze Transformers 3

67 58 ?
jak hlasovat?
 • MIRKA DOLEJŠOVÁ 100%
 • dominik11 100%
 • Reacherjack2016 80%
 • 1nikis1 75%
 • josef-gregor 50%
 • Kubys Fencl 55%
 • what is in the box 65%
 • Lovecour69 60%
 • Crreed 65%
 • Battler142 85%
všechna hodnocení (243)

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 48 v žebříčku uživatele dino
2. místo z 145 v žebříčku uživatele vladimir-lada-but
5. místo z 13 v žebříčku uživatele sevcikova.sara
7. místo z 22 v žebříčku uživatele mirekvydra
21. místo z 32 v žebříčku uživatele RedDragon
50. místo z 64 v žebříčku uživatele Davi
66. místo z 74 v žebříčku uživatele Kirishima
101. místo z 104 v žebříčku uživatele filamubobes
117. místo z 565 v žebříčku uživatele rypo
285. místo z 303 v žebříčku uživatele MIRKA DOLEJŠOVÁ