Revue

9.8.2017 /14:15/

Herci, se kterými všichni neradi pracují

Všichni velmi dobře známe pocit, když se máme setkat s někým, koho příliš nemusíme. Nedej Bože, abychom s ním museli pracovat, že? Lidé jsou různí, mají různé povahy a různým způsobem se staví i ke svému okolí. Nevím proč, ale všimla jsem si, že řadu tzv. "významných" nebo "vysokých" pozic často zastávají ignoranti a blbci. Inu, sláva a moc člověka mění a stejně jsou na tom i herci.

I mezi nimi se najde partička těch, které sice milují davy fanoušků po celém světě, ale jejich kolegové jim jdou raději z cesty. Zde je 11 příkladů:

Gene Hackman - Gene byl hlavním problémem, s nímž se musel vypořádat štáb během natáčení snímku Taková zvláštní rodinka. Většina herců si dodnes pamatuje, jak vulgárně označoval scénáristu a slovně napadl i režiséra Wese Andersona. Sám režisér a dokonce i herečka Gwyneth Paltrow zpětně přiznali, že se s Hackmanem doslova báli pracovat. Dodnes platí, že jakmile se herci sejdou, nebaví se o filmu, ale o Hackmanovi.

A že o něm od daného snímku neslyšeli jim vážně nijak nevadí.

Lindsay Lohan - o výstřelcích této mladé (kdysi nadějné) herečky bylo popsáno mnoho stránek a tak není příliš divu, že ani Lindsay nepatří mezi lidi, se kterými by někdo rád pracoval. Tvůrcům seriálu Anger Management stačily jen dva dny, aby pochopili, že Lindsay bude jako osina v zadku. Herečka zdržovala natáčení a celé dny jen vysedávala ve svém karavanu.

William Shatner -  je podle všeho pěkný egocentrický hajzlík. Nedostatek taktu předvedl například při rozlučkové události pro jeho hereckého kolegu Jamese Doohana, kterému byl diagnostikován Alzheimer několik měsíců před smrtí a Shatner otevřeně komentátorovi akce řekl, že nic takového dělat nechce a s blbostmi kolem Alzheimera nechce mít nic společného. Častokrát navíc odmítal pracovat podle scénáře i během natáčení Star Treku.

Christian Bale - známý herec je autorem asi nejznámějšího výbuchu během natáčení, kdy nadával na kameramana Shanea Hurlbuta během natáčení Terminator: Salvation, protože mu přerušil silnou hereckou sekvenci.

Bruce Willis - Willise nemůže od natáčení snímku Poldové ani cítit kultovní režisér Kevin Smith. Ten celé natáčení s touto akční hvězdou označil za nervy drásající událost. Herec ho navíc naštval i tím, že se odmítl aktivně účastnit oficiálních propagačních akcí týkajících se premiéry snímku.

Julia Roberts - ve 23 letech byla Julia asi pěkně protivné kvítko. Během natáčení pohádkového Hooka bojovala s režisérem Stevenem Spielbergem a štáb ji překřtil z víly Zvonilky (Tinkerbell) na Tinkerhell (hell=peklo). Mělo se za to, že za její tehdejší chování mohl rozchod s Kiefrem Sutherlandem.

Jennifer Lopez - během natáčení Jak porodit a nezbláznit se se Jennifer odmítala s kýmkoli ze štábu i kolegů bavit, což vše dosti komplikovalo. Příčinou nesociálního chování prý byl opět rozchod. V té době se Jennifer rozpadl vztah s Marcem Anthonym a byla v centru pozornosti paparazzi.

Steven Seagal - má příšernou reputaci ohledně chování k hereckým kolegům i kaskadérům, kdy byl schopný je kopat do rozkroku jen proto, aby zjistil, jestli mají suspensor nebo ne. Podobné šikaně se nevyhnuli ani "netrénovaní" kolegové. John Leguizamo pronesl během natáčení filmu Boeing 747 v ohrožení nevinnou poznámku a jeho tělo narazilo tvrdě do zdi, poté, co ho Steven napadl. Steven je též známý obtěžováním žen.

Marlon Brando - v roce 2001 během natáčení snímku Kdo s koho se Marlon nepohodl s režisérem Frankem Ozem, kterého označoval jako Miss Piggy a odmítal nosit kalhoty (ve všech scénách je proto zabírán pouze od pasu nahoru) a dokonce přinesl zprávu od lékaře s tím, že je na Oze alergický. Podobné to bylo i při natáčení Ostrova Dr. Moreau, kdy odmítal sundat z hlavy chladící pokrývku hlavy a neustále nosil sluchátka s nápovědou.

Wesley Snipes - během natáčení Blade: Trinity seděl Wesley celý den ve svém karavanu a kouřil trávu. Protestoval proti režisérovi Davidovi Goyerovi a studiu New Line Cinema, neboť se domníval, že mu za jeho výkon dluží víc peněz a neumožňují mu kreativní kontrolu nad natáčením. Snipes nakonec komunikoval s Goyerem pouze přes poznámky, které podepisoval Blade.

Mandy Patinkin - během natáčení populárního seriálu Nemocnice Chicago Hope měl Mandy - mírně řečeno - pěkně nabubřelé ego. "Nevšímal jsem si poznámek druhých lidí," uvedl sám Patinkin. "Režiséry jsem ani nenechal, aby na mě mluvili. Byl jsem rozmazlený. Začínal jsem s lidmi jako Miloš Forman, Sidney Lumet, James Lapine, neuvěřitelně talentovanými lidmi. Choval jsem se hnusně, nezajímá mě, zda je má práce dobrá nebo zda za ni mám cenu, nejsem pyšný na to, jaký jsem byl, mrzí mě to."

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Hvězdně obsazené filmy, které jsou opravdu tak špatné, jak se říká

Televizemi se po delší době prohnal Hancock Willa Smithe a připomněl nám, jak některé filmy - navzdory všem předpokladům - dopadnou opravdu mizerně...

Steven Seagal natočí Nico - víc než zákon 2!

Bývaly doby, kdy Stevena Seagala režíroval Andrew Davis (Uprchlík), jeho parťačku hrála královna blaxploitationu Pam Grier a filmovou manželkou mu byla...

Zemřel Peter Shaffer, britský dramatik a oscarový scenárista Amadea

V pondělí 6. června zemřel ve věku 90 let britský Sir, dramatik a scenárista Peter Shaffer. Autor proslul divadelní hrou Amadeus, kterou později zadaptoval...

Natočí Marvel dalšího Bladea s Wesleym Snipesem?

Od chvíle, co Wesley Snipes vyšel z vězení (dostal tři roky za daňové úniky), lobuje za svůj návrat do role legendárního upírobijce Bladea. Fanoušci...

10 věcí, které dělají Tima Burtona Timem Burtonem

Tim Burton je jedním z klasických režisérů dnešního Hollywoodu. Dnes má v českých kinech premiéru jeho nový film Big Eyes (2014). Pojďme si tedy...

10 věcí, které jste možná nevěděli o seriálu True Detective (Temný případ)

Seriál HBO True Detective (Temný případ) s přibývajícími díly nabíral na popularitě a sledovanosti takovou rychlostí, že poslední (osmý) díl série dokonce...

10 hollywoodských celebrit, které ztratily na své popularitě

Není žádným tajemstvím, že úspěch je záležitost vrtkavá a kdo je jeden rok v kurzu, může velmi rychle skončit v propadlišti dějin. O tom by mohla vyprávět...

10 herců, kteří někoho zabili ve skutečném životě

Ve filmech je to rutina. Asi každý herec na plátně někoho "sundal". V showbyznysu je každopádně hned několik černých ovcí, které vzaly život i ve skutečnosti.

10 dechberoucích filmových soubojů mezi superhrdiny a superzáporáky

Při diskuzích o komiksech vždycky padne otázka "kdo s koho". Vyhrál by Iron Man nebo Batman, Hulk nebo Thor, Spider-man či Deadpool? Je těžké, ať už z...

Ankety

Byli jste spokojení s finále seriálu Dexter?
 • Určitě.
 • Vůbec.
 • Průměr - nenadchnul, neurazil.
více k tématu:
Čtyři roky od konce populárního seriálu Dexter. Proč si vysloužil nálepku "nejhorší finále v historii seriálů"?
Který díl série Highlander je podle vás nejlepší?
 • Highlander
 • Highlander 2 - Síla kouzla
 • Highlander 3
 • Highlander: Zúčtování
 • Highlander 5
více k tématu:
Highlander: Hodnoceno od nejlepšího dílu po nejhorší
Nejkrásnější české a slovenské herečky současnosti? Jak byste hlasovali v rámci první desítky?
 • LINDA RYBOVÁ
 • KRISTINA SVARINSKÁ
 • ZUZANA NORISOVÁ
 • ANDREA KERESTEŠOVÁ
 • BARBORA SEIDLOVÁ
 • LUCIE VONDRÁČKOVÁ
 • EVA JOSEFÍKOVÁ
 • TATIANA PAUHOFOVÁ
 • TEREZA VOŘÍŠKOVÁ
 • VICA KEREKÉS
více k tématu:
Nejkrásnější české a slovenské herečky podle diváků
Váš favorit na roli Zaklínače?
 • Hugh Jackman
 • Mads Mikkelsen
 • James Purefoy
 • Anson Mount
 • Richard Armitage
 • Nikolaj Coster-Waldau
 • Někdo jiný...
více k tématu:
Netflix připravuje nový fantasy seriál o kultovním Zaklínači. Kdo by ho mohl hrát?
Kdo by zápas vyhrál?
 • George Foreman
 • Steven Seagal
 • Ten, kdo má lepšího gerontologa
více k tématu:
Další zápas století? Bývalý mistr světa v boxu vyzval na souboj Stevena Seagala!

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: