Matrix: Je to oficiální, jedna z hvězd původní trilogie v novém pokračování nebude

Matrix: Je to oficiální, jedna z hvězd původní trilogie v novém pokračování nebude 11 obrázků v galerii
Matrix | Foto: Warner Bros.
Již nějakou dobu se ví, kdo se připojí k novému Matrixu, který opět natočí (nicméně tentokrát bez asistence své sestry) Lana Wachowski. Jedno jméno ale nečekejte.

Oficiálně jsou zpátky na palubě Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss a Jada Pinkett Smith. Na pozici režisérů akčních scén se vrací Chad Stahelski a David Leitch, kteří v posledních letech prosluli hlavně jako autoři Johna Wicka. V dalších rolích představí Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Brian J. Smith, Ellen Hollman a Yahya Abdul-Mateen II.

Poslední zmíněný herec je často spojován s rolí mladého Morphea, což vedlo k otázce, jak to bude s účastí Laurence Fishburnea. Ten patřil mezi největší hvězdy původní trilogie a hercova nedávná odpověď fanoušky nepotěší: "Nepozvali mě. Přeji jim vše nejlepší. Doufám, že to bude skvělé".

Premiéra Matrixu 4 byla původě stanovena na 21. května 2021. V současné době je však pravděpodobné, že práce nejdou díky covidu podle původních plánů a je proto otázkou, zda si na nový Matrix nepočkáme až do roku 2022.

Matrix | Foto: Warner Bros.
Matrix Revolutions | Foto: Warner Bros.
Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist