Jak dostat tatínka do polepšovny

84%

Komentáře a recenze 33

Dle počtu bodů
Brenan88
Brenan88
46 878 bodů
9
Klasika! Co jiného k tomuto filmu napsat? Film má na svědomí Marie Poledňáková,která svého času patřila mezi záruku kvality v rodinném žánru. Jak dostat tatínka do polepšovny je zábavná podívaná s nezapomenutelným dětským hercem Tomášem Holým. Vždy se u něj dobře pobavím a to je hlavní.
Pete69
Pete69
27 099 bodů
8
Můj nejoblíbenější fil s Tomášem Holým. Detektiv a špión první kategorie. Chudáci rodiče :)
xxmartinxx
xxmartinxx
22 081 bodů
8
Oblíbený film mojí mámy, který mám proto hojně spojený s dětstvím, když byl jednou z mála našich videokazet.
lamps
lamps
15 058 bodů
9
Film, který mě v mládí hodně ovlivnil (myšleno mou ruku vybírající nějakou starou VHS) a také vždy zaručeně pobavil. Každý, kdo chce točit nějaký pohodový rodinný film, měl by se nejdříve podívat na "Polepšovnu", aby věděl, jak to má správně vypadat. Ale i když se bude snažit seč může, nikdy už nebude mít k dispozici velikána Tomáše Holého, takže tomuhle skvostu se stejně ani nepřiblíží. Krokodýlové to jasně dokládají..
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
8.5
Pěkné, povedené a velmi zábavné.
M3lios
M3lios
9 132 bodů
10
/Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu co je hodně špičatá./ Až sa mi chce plakať ,keď si uvedomím ,že takýto film ešte dlho neuvidím ( RIP Tomáš ). Perfektné pokračovanie ,ktoré skvelo naviazalo na prvý film s ešte lepším nápadom a lepšími hláškami ,ktoré sú v mojich očiach už tak zľudovené ako hlášky z filmu Pelíšky. ( To není táta ,ale Herodes! )...Ak chcete vedieť viac ,pozrite si sami. 80%
JosefTomas
JosefTomas
9 015 bodů
8
Nejlepší Tomáš Holý. A Poledňáková měla ještě docela nápady, škoda jen třetího dílu.
Milandob
Milandob
8 900 bodů
6
rodicia si chcu zasukat ale ten maly fagan im stale zavadza... Presne tento pocit som mal ked som to nedavno opat zhliadol...
Jana Květoňová
Jana Květoňová
6 897 bodů
9
Volné pokračování filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku". Výborný výkon zde podává Josef Karlík jako Vaškův děda. Marie Poledňáková se těmito dvěma filmy posadila na trůn české rodinné komedie, i když komedie "Jak se krotí krokodýli" ji málem z toho trůnu sesadila. Ale ne, když znovu vidím "Jak vytrhnout velrybě stoličku" a "Jak dostat tatínka do polepšovny", tak si říkám, že to má už navždycky jisté (myslím ten trůn!). :-)
Cortesz
Cortesz
6 542 bodů
10
První díl byl skvělý, se skvělými hereckými výkony, ale to co se děje zde je je jednička proti tomuhle nic. Naprosto geniální rodiná komedie s krásným prostředím Českého Ráje a opět s perfektními herci, nezapomenutelnými scénami a taktéž i hláškami. Moje nejoblíbenější česká komedie.