Scott Pilgrim jde na věc

71%
Scott Pilgrim jde na věc
Lehce nevyzrálý mladík Scott Pilgrim je až po uši zamilován do krásné a nebezpečné Ramony Flowers. Pokud si má však získat její srdce, bude muset porazit sedm superpadouchů, kteří s Ramonou dříve chodili. Připravte se, Scott Pilgrim jde na věc…Honzik_Balu
Honzik_Balu
275 bodů
9
Jak zadaptovat něco, co už má skoro dokonalou adaptci? Inspirujte se původním dílem a udělejte něco jiného! Film je mým oblíbencem a má v mém srdci speciální místo, takže jsem se nové adaptace samozřejmě obával, ale dopadla nad moje očekávání. Seriál neadaptuje ani komiks ani film, ale vůbec mu to nijak neuškodilo. Je to skvělé dílo, které dokázalo vytáhnout to co máme na Scottovi nejradši a předělali to do nového kabátku. Na film to pro mě sice nemá, ale určitě se to povedlo a jde vidět, že si na tom dali tvůrci záležet.
An All Fist
An All Fist
12 bodů
9
Parádní animovaný seriál pro starší publikum. Vím že okolo Scota Pillgrima existuje více děl, ale viděl jsem jen film. Z počátku mi přišlo, jako bych sledoval předělanou verzi filmu, ovšem rychle se příběh vydal svojí cestou. Postavy v seriálu mi přišly lépe napsané a většina z těch co ve filmu nedostalo dostatečný prostor si to nahradila tady. Krom krásné animace stylizované to starých pixelových her, seriál provází i super hudba, která sice asi nesedne každému, ale já už mám soundtrack ve své knihovně.


Dodatečné informace

Původní název:
Scott Pilgrim Takes Off (více)
  • USA Scott Pilgrim jde na věc
  • USA Scott Pilgrim Takes Off
  • USA Scott Pilgrim: A Série
  • USA Scott Pilgrim hebt ab
  • USA Scott Pilgrim: La Serie
  • USA Scott Pilgrim prend son envol
  • USA स्कॉट पिलग्रिम
Premiéra v ČR:
17. 11. 2023
Distributor:
Netflix
Země původu:
USA
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch