Downton Abbey: A New Era (Velká Británie)
Velká Británie Velká Británie
1255 minut

Žánry

:
Drama, Historický, Romantický, LGBTQ+

Obsah

:
Ve volném pokračování slavného seriálu a úspěšného filmu Panství Downton se z babiččiny skříně vyvalí kostlivec v podobě dávného románku s jedním francouzským více »« méně

Režie

:
Simon Curtis

Scénář

:
Julian Fellowes

Herci

:
Maggie Smith Joanne Frogatt Michelle Dockery Laura Haddock Elizabeth McGovern ...
Premiéra: 28. 4. 2022
Distributor: CinemArt
Jste na stránce filmu Panství Downton: Nová éra. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Panství Downton: Nová éra myslíte! K 26. květnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27992 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Panství Downton: Nová éra


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  28. 4. 2022
  p.a.douch (5476 bodů)

  Takže ano. Pro diváky seriálu jsou filmy o Downtonu pěkný doplněk. Postavy jsou jasné, jejich činy navazují na předešlé děje. Tím neříkám, že je nutné, ke slušnému zážitku znát seriál. Máme tu dvě dějové linky a musím říct, že natáčení filmu na panství, mě bavilo více. Je jasné že film pokračuje v umění navodit atmosféru 20-tých let. Výprava opět luxusní, a to jak v Anglii, tak i v ději odehrávajícím se ve Francii. Jestli bude další film, rozhodně na něj půjdu, protože mě mám rád postavy Downtonu a příběhy které se okolo nich točí. Takže pro fandy seriálu Panství Downton je toto dílo rozhodně dobré shlédnout. Určitě nebudou zklamáni. Jen jsem zvědav jak se případné pokračování vyrovná se závěrem filmu.

Hodnocení a recenze Panství Downton: Nová éra

80 60 ?
jak hlasovat?
 • p.a.douch 80%
všechna hodnocení (1)