Star Wars: Vadná várka

72%
Star Wars: Vadná várka
Seriál Star Wars: The Bad Batch je animovaná sci-fi saga, která rozšiřuje vesmír Hvězdných válek. Příběh sleduje elitní experimentální jednotku klonů, známou jako Bad Batch, která se odlišuje od svých bratrů v klonové armádě jedinečnými schopnostmi. Po událostech filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů se jednotka musí vyrovnat s rychle se měnícím galaktickým řádem, který přechází pod kontrolu Impéria. Skupina "zmetků" se tak ocitá na nebezpečných misích napříč galaxií, zatímco se snaží najít nový smysl a účel po pádu Republiky a vzestupu temných sil.
JamesConnorGeek
823 bodů
8
Seriál Star Wars The Bad Batch je novým SW seriálem roku 2021 a nástupcem Clone Wars. Za mě...se mu daří skvělé. Probíhající seriál mě hodně bavil a každý Pátek jsem shlédl každou epizodu spokojený a s nadšením. Děj tu krásně navázal na Clone Wars a Pomsta Sithu. Co musím ohledně děje hodně pochválit, je proměna Republiky na Impérium a změna klonů na lidské rekruty. Pak tu už máme Bad Batch linku, kterou jsem si užíval. Postavy tu jsou skvělé a oblíbíte si je. Já si hodně oblíbil postavu Huntera, protože to byl sebevědomí vůdce, co se snažil konat dobrá rozhodnutí pro přežití jeho skupiny. Dále se mi líbili postavy Tech, Wrecker, Crosshair, Omega, Cad Bane atd. Hudba tu byla špičková jako vždy, hlavně hlavní znělka Bad Batch, libovka! Akce byla krásná a hodně se mi líbila. Musím pochválit i za překrásnou animaci, kterou jsem jen kochal a kochal. Úžasná práce Lucasfilm! The Bad Batch je za mě úžasný nástupce a seriál. Už se těším na druhou řadu! Zatím seriál hodnotím 85%
LordVader
LordVader
571 bodů
7
Není to špatný ale je vidět že ten námět a zasazení nemá moc co nabídnout a hodně se vaří z vody. Těch výplňových epizod je už většina. Určitou osudovost to přesto má.
  • Projekt Nekromant a nějaké informace o něm
  • Várka jsou fajn typci
  • Assaj
  • Možnost vidět v přímém přenosu přerod republiky v impérium
  • Omega
  • Většina dílů jsou výplně


Dodatečné informace

Původní název:
Star Wars: The Bad Batch (více)
  • USA Star Wars: Vadná várka
  • USA Star Wars: The Bad Batch
Premiéra v ČR:
22. 6. 2022
Distributor:
Disney+
Země původu:
USA
Čeština:
Star Wars: Vadná várka je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Powered byJustWatch