The Christmas Chronicles 2 (USA)
« další názvy »
USA USA
112 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Retro, Vánoční

Obsah

:
Kate, která od minula trochu povyrostla, špatně snáší nového přítele svojí mámy. Rozhodne se proto utéct a octne se na severním pólu, kde se zlý elf chystá více »« méně

Režie

:
Chris Columbus

Scénář

:
Matt Lieberman Chris Columbus

Herci

:
Goldie Hawn Kurt Russell Judah Lewis Julian Dennison Kimberly Williams-Paisley ...
Jste na stránce filmu Vánoční kronika: druhá část. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Vánoční kronika: druhá část myslíte! K 1. prosinci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28226 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Vánoční kronika: druhá část


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  26. 11. 2020
  Brenan88 (46206 bodů)

  První Vánoční kronika mě doslova očarovala a okamžitě jsem si jí zařadil do žebříčku nejlepších filmů s vánoční tématikou. Podle mne má i dobře nakročeno stát se klasikou. Není proto divu,že jsem se na toto pokračování velmi těšil. Na režisérskou stoličku tentokrát usedl člověk nejpovolanější Chris Columbus a tak se zdálo,že má Netflix všechny silné karty v ruce. Bohužel se tentokrát vytratilo to nejdůležitější a to ta kouzelná a pohodová atmosféra,které navíc skvěle seděl náš svět. Právě ten kontrast dvou světů (Santa x obyčejní lidé) dělal první díl tak skvělým. Santova vesnička ať byla jakkoliv vizuálně zajímavá a nápaditá mě jako místo děje tak nebavila. Občas mi toho přišlo až moc. Tohle druhé pokračování je v podstatě úplně jiné než první díl což někdo může vítat a druhý zatracovat. Já se nejspíš budu řadit k těm druhým. Chtěl jsem dostat další dobrodružství s charismatickým Santou a zde jsem měl pocit jakoby Russell neměl tolik šancí vyniknout. Každopádně těch 112 minut uteče jako voda a než se namanete,tak bude snímek končit. To je známka toho,že Columbus odvedl slušnou práci. O příběhu se nebudu rozepisovat,nechci kazit zážitek. Co bych však ještě vypíchl na závěr je chemie mezi Goldie a Kurtem. Po všech těch letech to tam stále je. Suma sumárum je Vánoční kronika: druhá část spíše filmem pro menší diváky než tomu bylo v případě jedničky. Je to epičtější,barevnější,dobrodružnější a prostě je všeho víc. Stále se jedná o fajn podívanou s dobrými herci jen se tato Vánoční série (věřím v další díl) vydala jiným směrem než bych si představoval.

Hodnocení a recenze Vánoční kronika: druhá část

59 65 ?
jak hlasovat?
 • Nosnica 60%
 • homedo 60%
 • Yancl 55%
 • lukasopicasso 40%
 • dav.bal 60%
 • Riverdon 50%
 • Reacherjack2016 75%
 • Brenan88 65%
 • ZEKE1 75%
 • PantaRAGAN72 70%
všechna hodnocení (13)

V žebříčcích uživatelů

273. místo z 346 v žebříčku uživatele elza1