Peppermint (USA)
« další názvy »
USA USA
102 minut

Žánry

:
Akční, Drama, Thriller

Obsah

:
Mladá matka Riley North (Jennifer Garner) se probírá z kómatu po brutálním útoku na její rodinu, při kterém jí zabili manžela a dceru. Když vrahy nikdo více »« méně

Režie

:
Pierre Morel

Scénář

:
Chad St. John

Herci

:
Jennifer Garner Richard Cabral John Ortiz John Gallagher Jr. Juan Pablo Raba ...
Přehrát online O2

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  0
  0
  27. 10. 2018
  Brenan88 (39488 bodů)

  Odplata je pro filmaře v(d)ěčné téma,ale jen málo snímku z poslední doby dokáže svou kvalitou diváka oslovit. Tohle je problém i "Peprmintky",kterou ztvárnila Jennifer Garner. V tomto vidím právě kámen úrazu,protože se zde z obyčejné usedlé matky stane během 5 let profi zabiják,která svou silou konkuruje mnohem urostlejším mužům. No ve zkratce - tuhle roli jsem jí moc nevěřil. Každopádně akční scény byly natočeny vcelku dobře a bylo jich hodně. Nechyběla krev a to vždy uvítám. Největší slabinou je však scénář,který dané téma jen recykluje a nesnaží se nabídnout nic nového - škoda.

 • 90%
  0
  1
  7. 4. 2019
  martin-mickey-stusak (16715 bodů)

  Jednoho krásného večera stráveného na pouti ji před očima zabili dítě a manžela a sama byla ráda, že nečekaný útok přežila. A to neměli dělat. S vervou sobě vlastní se vydá na cestu pomsty, při které nezůstane nit suchá. Jennifer Garnier v roli akční hrdinky, která nám už své dovednodnosti ukázala hlavně v televizním seriálu 'Alias’. Snímek se drží standardu námětu o mstě, což by mohl třeba i takový Steven Seagal odkývnout. Akční hrdinové? Ale kdeže. Ani ženy nejsou žádná ořezávátka a nepotřebují k tomu ani mohutnou hmotu svalů. Šablona příběhu je tedy očekávaně tradiční, ale i tak se tvůrci snažili děj rozvíjet tak, aby si divák nebyl zcela jistý svou předvídavostí. Zajímavostí je, že se v podstatě převzal námět s klasiky Charlese Bronsona 'Přání smrti’. Stejně jako jeho Paul Jersey, se i zde Riley North stane středem mediálního zájmu a podpory veřejnosti. Takže to klidně můžeme brát i jako vzdálenou ženskou verzi 'Přání smrti’ A nezbývá už nic jiného, než si striktně rýpnout do Bruce Willise v remaku 'Přání smrti’, který si může z ostudy ušít kabát. Jennifer Garner si ho tímto hravě strčila do kapsy. Drsné, temné a nekompromisní akční drama, zapadající do série snímků o pomstě za úkladnou vraždu rodiny, tentokrát s ženskou hrdinkou, která se s chlapy v ničem nezadá.

 • 70%
  0
  0
  7. 3. 2019
  leafroller (2451 bodů)

  S filmy o násilí kolem nás a naprosté neschopnosti policie, svázané imbecilními zákony, které spíše než oběti chrání zločince, se poslední dobou roztrhl pytel. A člověk si tedy logicky klade otázku, zda je to pouze tvůrčí krizí Hollywoodu, nebo skutečným odrazem dnešní reality ve větších městech. Já osobně hlasuji pro to druhé a děkuji přírodě, že u nás stále nejsou zbraně tak snadno dostupné jako v Améru. K filmu samotnému snad jen toto: Je to thriller.

64 50 ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 90%
 • bayern 45%
 • sabule 45%
 • leafroller 70%
 • Rabadi 65%
 • Tino 85%
 • puposlav 60%
 • Brenan88 50%
všechna hodnocení (8)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: