Peppermint (USA)
« další názvy »
USA USA
102 minut

Žánry

:
Akční, Drama, Thriller

Obsah

:
Mladá matka Riley North (Jennifer Garner) se probírá z kómatu po brutálním útoku na její rodinu, při kterém jí zabili manžela a dceru. Když vrahy nikdo více »« méně

Režie

:
Pierre Morel

Scénář

:
Chad St. John

Herci

:
Jennifer Garner Richard Cabral John Ortiz John Gallagher Jr. Juan Pablo Raba ...
Jste na stránce filmu Peppermint: Anděl pomsty. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Peppermint: Anděl pomsty myslíte! K 29. listopadu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27293 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  0
  0
  27. 10. 2018
  Brenan88 (41117 bodů)

  Odplata je pro filmaře v(d)ěčné téma,ale jen málo snímku z poslední doby dokáže svou kvalitou diváka oslovit. Tohle je problém i "Peprmintky",kterou ztvárnila Jennifer Garner. V tomto vidím právě kámen úrazu,protože se zde z obyčejné usedlé matky stane během 5 let profi zabiják,která svou silou konkuruje mnohem urostlejším mužům. No ve zkratce - tuhle roli jsem jí moc nevěřil. Každopádně akční scény byly natočeny vcelku dobře a bylo jich hodně. Nechyběla krev a to vždy uvítám. Největší slabinou je však scénář,který dané téma jen recykluje a nesnaží se nabídnout nic nového - škoda.

 • 90%
  0
  1
  7. 4. 2019
  martin-mickey-stusak (21887 bodů)

  Jednoho krásného večera stráveného na pouti ji před očima zabili dítě a manžela a sama byla ráda, že nečekaný útok přežila. A to neměli dělat. S vervou sobě vlastní se vydá na cestu pomsty, při které nezůstane nit suchá. Jennifer Garnier v roli akční hrdinky, která nám už své dovednodnosti ukázala hlavně v televizním seriálu 'Alias’. Snímek se drží standardu námětu o mstě, což by mohl třeba i takový Steven Seagal odkývnout. Akční hrdinové? Ale kdeže. Ani ženy nejsou žádná ořezávátka a nepotřebují k tomu ani mohutnou hmotu svalů. Šablona příběhu je tedy očekávaně tradiční, ale i tak se tvůrci snažili děj rozvíjet tak, aby si divák nebyl zcela jistý svou předvídavostí. Zajímavostí je, že se v podstatě převzal námět s klasiky Charlese Bronsona 'Přání smrti’. Stejně jako jeho Paul Jersey, se i zde Riley North stane středem mediálního zájmu a podpory veřejnosti. Takže to klidně můžeme brát i jako vzdálenou ženskou verzi 'Přání smrti’ A nezbývá už nic jiného, než si striktně rýpnout do Bruce Willise v remaku 'Přání smrti’, který si může z ostudy ušít kabát. Jennifer Garner si ho tímto hravě strčila do kapsy. Drsné, temné a nekompromisní akční drama, zapadající do série snímků o pomstě za úkladnou vraždu rodiny, tentokrát s ženskou hrdinkou, která se s chlapy v ničem nezadá.

 • 75%
  0
  0
  10. 12. 2019
  Sheldon (15949 bodů)

  Jennifer Garner se mi vždycky dost líbila a díky své atletické figuře jsem s ní nikdy neměl potíž jako s akční hrdinkou. Peppermint je revenge thriller podle té nejvíc klišovité šablony, kterou si dovedete představit, ale překvapivě funguje slušně. Film má dobrou napínavou atmosféru a Garner válí. Nic pro slabé nátury.

 • 70%
  0
  0
  7. 3. 2019
  leafroller (2605 bodů)

  S filmy o násilí kolem nás a naprosté neschopnosti policie, svázané imbecilními zákony, které spíše než oběti chrání zločince, se poslední dobou roztrhl pytel. A člověk si tedy logicky klade otázku, zda je to pouze tvůrčí krizí Hollywoodu, nebo skutečným odrazem dnešní reality ve větších městech. Já osobně hlasuji pro to druhé a děkuji přírodě, že u nás stále nejsou zbraně tak snadno dostupné jako v Améru. K filmu samotnému snad jen toto: Je to thriller.

64 50 ?
jak hlasovat?
 • Jarusu 55%
 • xyzero 40%
 • Sheldon 75%
 • Yancl 55%
 • divid.jh 70%
 • hcfort 70%
 • Mikik4444 90%
 • martin-mickey-stusak 90%
 • bayern 45%
 • sabule 45%
všechna hodnocení (15)