The Disaster Artist (USA)
USA USA
98 minut

Žánry

:
Drama, Historický, Komedie, Film o filmu, Retro

Obsah

:
Pohled na natáčení nechvalně proslulého filmu The Room Tommyho Wiseaua, který je obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny.

Režie

:
James Franco

Scénář

:
Scott Neustadter Michael H. Weber Greg Sestero

Herci

:
Alison Brie Zoey Deutch James Franco Lizzy Caplan Zac Efron ...
Jste na stránce filmu The Disaster Artist - Úžasný propadák. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu The Disaster Artist - Úžasný propadák myslíte! K 24. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28344 uživatelů. Děkujeme!

Recenze The Disaster Artist - Úžasný propadák


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  1
  0
  26. 1. 2018
  Brenan88 (46332 bodů)

  Tak jsem se konečně dočkal a shlédnul The Disaster Artist,který vypráví příběh o vzniku jednoho velmi zvláštního snímku - The Room. Po režijní stránce je to nejlepší Francův výkon a to jak dokázal ztvárnit osobnost Tommyho Wiseaua je výborné. Měl dopodrobna vychytané všechny pohyby,mimiku i ten otravný smích. Nejvíce jsem se začal bavit ve chvíli kdy se začalo s natáčením filmu. Nechyběly zde tak známé scény z The Room a to co se dělo okolo. Herci byli výborní a hlavně Seth Rogen mne dost bavil. Menší camea potěšila a kdyby dokázal Franco do filmu vnést více lehkosti při vyprávění,tak by to pro mne bylo ještě o chlup lepší. Jedinou podmínkou pro sledování The Disaster Artist je znát snímek The Room,bez něj nebudete vůbec v obraze a nejspíš ani nebudete chápat co je na filmu tak směšné. Čekal jsem to sice o chlup vtipnější,ale i tak jsem spokojený. PS: Jediné co se mi moc nelíbilo bylo chování Franca vůči Tommymu na předávání zlatých glóbů. Nevím zda to bylo domluvené,nebo je Tommy na takové chování zvyklý,ale mne to přišlo přes čáru.

 • 60%
  0
  0
  12. 8. 2022
  Pete69 (23395 bodů)

  Šílený film o šíleném filmu. NA druhou stranu, pokud jste neviděli The Room, film si asi těžko užijete a spíše žasnete nad tím, o čem to vlastně sakra je?? Film plný exotů natočený dle skutečné události. Já z něj nejsem tolik nadšený, ale jistou kvalitu má.. pro "fanoušky" filmu The Room však jistě daleko větší.

 • 85%
  0
  0
  10. 1. 2018
  lamps (14934 bodů)

  Bylo by přehnané očekávat geniální film roku, protože Franco ještě úplně nezvládá rozprostřít děj komplexně mezi více postav či motivací a vykročit cílevědomě jedním směrem,. Kouzlo Disaster Artist tkví více v bizarnosti než zodpovědnosti, spíše v originálním vyhovění všem, kteří mají fenomén Tommyho Wiseaua rádi, nebo ho díky tomuhle oslavnému výstřelku mít rádi teprve začnou. Energický zážitek, který si už jen pro vlastní lásku k filmovému řemeslu rád ještě několikrát pustím znovu, a tu lásku u něj budu, stejně jako u roztomile špatného, ale neméně upřímného The Room, znovu a znovu křesat... Více zde: http://www.subsvet.cz/

 • 80%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (2021 bodů)

  I DID NOT HIT HER! IT´S NOT TRUE! IT´S BULLSHIT! I DID NOT HIT HER! I DID NAAWT! ... OH HI MARK. The Diseaster Artist pojednává o vzniku asi neslavnějšího filmu, jenž se dá zařadit do kategorie: "Tak příšerný, až je skvělý." Velký palec nahoru Francovi, který excelentně ztělesnil Tommyho Wiseaua, naprostýho mimoně, který má hromadu peněz kdo ví odkud, není známo, kolik mu je let, plus nikdo neví, odkud vlastně pochází. Ten člověk je fakt mimozemšťan. Adaptace Sesterovo knihy však nenabízí pouze synopsi humorných a neuvěřitelných scén z šíleného natáčení a Tommyho bizáru, ale taktéž celkem milou ukázku přátelství mezi dvěma pardály, co prostě chtějí být slavní. Pokud jste původní film neviděli, napravte to. To prostě musí vidět úplně každý alespoň jednou v životě. Super! I když myslím, že film víc ocení lidi, kteří původní "The Room" znají a viděli ho.

Hodnocení a recenze The Disaster Artist - Úžasný propadák

73 74 ?
jak hlasovat?
 • Pete69 60%
 • Lovecour69 75%
 • Riverdon 60%
 • loudaxxx 80%
 • Vurhor 80%
 • Scintilla 80%
 • bafik 60%
 • Siddharta 70%
 • headhunter 95%
 • muzz 65%
všechna hodnocení (31)

V TV