Fast & Furious 9 (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
145 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller, Blockbuster, Série/Franchise

Obsah

:
Dominic Toretto má už zase trable s rodinou, tentokrát ale úplně jiné, než byste asi čekali. Kyberteroristka Cipher se navíc oklepala z direktu, který více »« méně

Režie

:
Justin Lin

Scénář

:
Daniel Casey Justin Lin Alfredo Botello Gary Scott Thompson

Herci

:
Vin Diesel Michelle Rodriguez Jordana Brewster Tyrese Gibson Ludacris ...
Premiéra: 17. 6. 2021
Distributor: CinemArt CZ
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Rychle a zběsile 9. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Rychle a zběsile 9 myslíte! K 21. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28343 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Rychle a zběsile 9


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  1
  0
  5. 8. 2021
  Brenan88 (46332 bodů)

  Jsem fanda této "telenovely" ,ale tentokrát toho bylo moc i na mne. Na film jsem se díval s manželkou a nedokázal bych ani spočítat kolikrát jsme se na sebe při sledování nechápavě podívali. Tahle série je založená (teda aspoň druhá půlka) na šílených akčních kouscích, které popírají fyziku a vlastně cokoliv co by mělo dávat smysl. To vše beru, protože to je to důvod proč tuto sérii buď milujete, nebo nenávidíte. I tentokrát je akce přepálená, ale už to prostě není tak efektní. Teď je to prostě jen úplně blbý. Jen tak namátko vyberu dvě scény, které jsou z hlediska debility na úplné špici : skok autem z mostu a let do vesmíru. Tohle definuje celý díl. Každopádně furt jsou ty šílenosti natočené velmi dobře a když vypnete mozek, tak si je určitě užijete. Tohle totiž žádný jiný film nenabízí a za to množství zničených aut by se nemusela stydět ani Kobra 11. S akcí vlastně nemám ani takový problém jako se samotným příběhem. Ten už očividně šlape vodu a snaží se to zachránit hrabáním v minulosti a vyprávěním příběhu, který není nijak důvěryhodný. Proč se 8 dílů mlčí o tom, že má Dom bráchu, jak je možné že Han celou dobu žije a nikdo to neví, proč když je potřeba zachránit svět tak chrabrý Brian vyšle svou ženu a sám hlídá syna. V podstatě vše co se odehrálo v předchozích dílech je tak pomalu dementované a divák vlastně neví čemu už věřit a zda má vůbec truchlit nad nějakou postavu. Těch nelogických momentů je tady tolik, že už jsem to nebyl schopný ani ignorovat jako tomu bylo v předchozích dílech. Je dobře, že už tahle sága pomalu končí protože se vydala směrem se kterým nejsem úplně OK.

 • 65%
  0
  0
  15. 12. 2021
  Pete69 (23395 bodů)

  Tak se nám FaF konečně dostalo do vesmíru. Přepálená, ale často velmi efektní akce zacházení za hranu fyzikálních zákonů, klasické obsazení a dosti zmatený příběh. Je to efektní výplachovka mozku, která ve nezanechává hlubší dojem, ale je to celkem dobrá jízda.

 • 45%
  0
  3
  10. 2. 2021
  sabule (14227 bodů)

  9 pokračování jsem zhlédnul tak trochu z nudy a ničím mě to nepřekvapilo.Možná už bylo na čase tuto sérii ukončit,protože se tu již poněkolikáté opakují stále stejné akce,jenom s jinými aktéry.Začínají se objevovat rodinné trable hlavního hrdiny a celkový dojem nenapraví ani ostřílení herci.

Hodnocení a recenze Rychle a zběsile 9

70 68 ?
jak hlasovat?
 • rublik05 30%
 • Lucas90 80%
 • jakub-vosahlo 100%
 • dominik11 55%
 • pavel-vagner 30%
 • fido68 85%
 • dav.bal 50%
 • Mrykodaj 70%
 • kubi.sarka 100%
 • Pete69 65%
všechna hodnocení (44)

V žebříčcích uživatelů

145. místo z 164 v žebříčku uživatele Lucas90