Shameless

86%
Shameless

Seznamte se s rodinou Franka Gallaghera. Frank je otcem 6 dětí a je to alkoholik. Matka jim utekla už dávno a všichni sourozenci se snaží protlouct životem, jak jen nejlépe dovedou. Krádeže, podvody, alkohol, drogy a sex nejsou v téhle rodině tabu.

ZkuKol
12 290 bodů
8
Příjemně nespoutané, s originálem nemohu srovnávat, ale Macy konečně změnil charakter a Emmy dokázala, že ja fakt kus co utáhne celou show. Humor tu jede od pousmátí po hlasitý řehot a kdyby se občas zvýšilo tampo nebude to mít chybu!... 80%
evana
evana
2 658 bodů
8.5
Nekorektní seriál plný sexu, hulení, chlastání a sprostých slov. Nic tady není tabu. Je to vtipné, často trochu přehnané až absurdní, postavy a charaktery dobře vykreslené a všechno to skvěle funguje. Každá z postav je úplně jiná, něčím zajímavá a je se rozhodně na co koukat. William H. Macy výborně předvádí nechutného, odporného alkoholika a trosku. Ač je to všechno vykreslené s nadsázkou, nejde seriál jen po povrchu, ale dokáže se trefit i docela hluboko, až z toho člověka zamrazí.
aquiver
aquiver
2 147 bodů
6.5
Příjemný oddechový seriál, občas i zábavný, herce jako W. H. Macy, Emmy Rossum či Lauru Wiggins si ani nejde neoblíbit, lituji jen, že na vyšší hodnocení postrádá scénář, co by mi déle utkvěl v paměti.

Dodatečné informace

Původní název:
Shameless (více)
  • USA Shameless
  • USA Hříšníci
Premiéra v ČR:
14. 7. 2000
Země původu:
USA
Čeština:
Shameless je dostupný s českými titulky a českým dabingem

Powered byJustWatch