The Vow (USA)
« další názvy »
Austrálie Austrálie
USA USA
Brazílie Brazílie
Velká Británie Velká Británie
Francie Francie
Německo Německo
104 minut

Žánry

:
Drama, Romantický

Obsah

:
Paige a Leo představují mladé novomanžele, kteří jsou do sebe až po uši zamilovaní a žijí spokojeným životem umělců v Chicagu. Jedné zimní noci se při více »« méně

Režie

:
Michael Sucsy

Scénář

:
Jason Katims Abby Kohn Stuart Sender Marc Silverstein Michael Sucsy

Herci

:
Rachel McAdams Channing Tatum Jessica Lange Sam Neill Jessica McNamee ...
Premiéra: 29. 3. 2012
Distributor: Falcon

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  19. 4. 2017
  Brenan88 (32445 bodů)

  Průměrný romantický film,který rozhodně nevytěžil maximum ze svého potenciálu. Rachel McAdams je jako vždy krásná a spolu s Tatumem tvoří před kamerou skvělý pár. Bohužel ve filmu je víc nudných pasáži než je zdrávo a i proto nemůžu dát jinak než (65%)

 • 90%
  0
  0
  27. 9. 2017
  martin-mickey-stusak (11841 bodů)

  Co kdyby vás ten, koho milujete, doslova a do písmene nepoznával? Věděli byste, jak si jeho srdce získat podruhé? Ano. A právě o tom je tento příběh natočený na základě skutečné události, který by mohl být i pro mnohé ponaučením. Ve svatební den si Paige a Leo vzájemně vyznají lásku a slib. Jenomže se později stane autonehoda. Těžce zraněná Paige jako zázrakem přežije, ale ztratí paměť. Nepoznává ani Lea. Život se tak pro oba značně zkomplikuje, ale Leo se nevzdává. Láska přeci překoná vše. Je tu i daný slib. Milovat ji bude za každých okolností. A tak dělá všechno proto, aby jí její celý život připomněl a že to nebude mít lehké je víc než jasné. Překonají takovou životní zkoušku? Romantický příběh se drží zavedené šablony romantických filmů. V jistých ohledech se tím stává předvídatelným. Je odvyprávěn velice citově, takže je jasné, že skutečná událost je pro film dosti upravena. Přesto si oba zaslouží úctu a uznání. Ruku na srdce, kdopak by do toho na místě Lea šel? Skutečná dvojice je na konci filmu dokonce fotografií představena. Snímek je natočen nádherně, vcelku i napínavě. Vybaví si nakonec Paige svůj život? A co hlavně, získá opět Leo její srdce?

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2016
  lamps (10416 bodů)

  Slaďák "ze života" nasnímaný i ozvučený skrze opotřebovanou romantickou šablonu, při kterém si ale mráz uspořádal na mých zádech divoké ródeo a emoce se ve mně vzpouzely, jako bych to celé místo bojovníka Tatuma prožíval já sám. A viníkem není ani ochotnická režie, ani lehce prkenný Channing, nýbrž božská Rachel McAdams - nejkrásnější lidské stvoření pod sluncem, která opět na sto minut zcela ovládla mé bezbranné smysly. Pokud se usmála, byl jsem šťastný, když se rozbrečela, měl jsem sám na krajíčku, a jelikož byly všechny tyhle pocity ještě mnohanásobně zesíleny mocně pulzujícím duševním vývojem Tatumovy postavy, byl jsem jinak neoriginálním příběhem naprosto pohlcen, přičemž fantastický první dojem podtrhlo i nepřepálené a vkusné zakončení.... Stal se ze mě přeci jen objektivní divák, proto takové hodnocení, ale mých soukromých tisíc procent si schovávám pro chvíli, kdy mi láska také hodí klacek pod nohy a já budu moci právě zde, u toho nejroztomilejšího úsměvu a nikdy se nevzdávajícího milence, hledat láskyplnou útěchu..

 • 80%
  0
  0
  1. 12. 2012
  VitvarJane (4428 bodů)

  Překrásný film, který dle titulků je napsán z opravdového života, mě velmi mile překvapil. Celková pointa je velmi krásná a romantická, ale v některých částech filmů mi přišlo, že by to chtělo trochu více života.

 • 60%
  0
  0
  10. 12. 2012
  Sunny5 (3178 bodů)

  Celkem příjemný film, nic zvlášť objevného, ale také nic co by urazilo. Ve filmu je sice pár hlušších míst a celkem dost předpokládatelný děj, ale celkově je to takový lehký nadprůměr.

 • 85%
  0
  0
  15. 9. 2013
  harry456 (2429 bodů)

  Milá romantika s velice pěknou předlohou. Každý asi očekával, že se vzpomínky vrátí, proto byl ten konec opravdu příjemným překvapením. Channing je v těchto rolích jako ve svém živlu a opravdu mu to sedne. Rachel je skvělá. A děj je velice dojemný i na mne.

 • 85%
  0
  0
  16. 10. 2013
  Pavlína81 (1554 bodů)

  Moc pěkné obsazení a velice hezká romantika taková povedená oddechovka.

 • 60%
  0
  0
  15. 2. 2013
  dearie (284 bodů)

  Trailery jsou svině :-D Byla jsem až moc natěšená. Na Channinga, na Rachel, na dějovou linii. Zklamalo mě vše. Žádné extra herecké výkony, takový průměr. Od filmu s takovým námětem bych čekala daleko víc, nějaký pořádný nápad. Nevím, jestli je to tím, že se tvůrci snažili držet skutečného příběhu, podle mě se měli pouze inspirovat, ale děj směřovat jinam, oživit ho. To, co jsem viděla, bylo nudné, vláčné, utahané, bez větších dramat a srdcervoucích dialogů (absence amerických klišé byla sice příjemná, byť podle mne ne ku prospěchu) ... Když už to vypadalo na pořádný zvrat v podobě tajemného důvodu, proč Paige odstřihla rodinu a začala žít po svém, přišlo další zklamání - naprosto obvyklá, už téměř trapná situace, nic překvapivého. A tak jsem se začínala těšit aspoň na konec. Čekala jsem nějaký pořádný happy-end, aby mi aspoň jedno oko zvlhlo. Jenže hle - ani to se nekonalo. Konec byl - jako asi většina filmu - vypracován podle skutečného příběhu a tak se nám vlastně ani opravdového rozuzlení nedostalo. A já jsem za celou dobu ani jednou nezískala pocit, že by se Paige do Lea znovu zamilovala - smutné.

 • 100%
  0
  0
  22. 10. 2015
  Petra8619 (281 bodů)

  Nádhera. A navíc podle skutečné události. Ano takové filmy mám ráda. A krásní herci v hl. rolích.

 • 100%
  0
  0
  20. 5. 2017
  sima-kuranova (11 bodů)

  Navždy spolu alebo Manželský sľub
  Veľmi pekný film, podľa skutočnej udalosti. Očakávala som že sa jej pamäť vráti, ale nevrátila. Ale aj tak krásny film, veľmi sa mi páčilo že on sa nevzdával napriek tomu že ona si nič nepamätala, aj tak stále, nadalej ju presviečal, snažil sa veľmi aby ju získal. úžasný film odporúčam dávam mu 100%

72 61 ?
 • GabrielaHolubova 20%
 • martin-mickey-stusak 90%
 • wodmint 75%
 • terik-fousova 85%
 • sima-kuranova 100%
 • Brenan88 65%
 • pezovaa 50%
 • Arnarmo 60%
 • ErizChan 100%
 • lamps 80%
všechna hodnocení (94)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

28. místo z 33 v žebříčku uživatele Petra8619
Sdílet tuto stránku:

Partneři: