Andromeda

52%
Andromeda
Plakát traileru
Při pokusu setřást nepřátelskou flotilu uvízne hvězdná loď Společenství systémů,těžký křižník XMC-10-284 Andromeda Ascendant, v gravitačním vlivu černé díry. Když je z něj po více než třech staletích vyproštěna, její kapitán Dylan Hunt se probouzí do světa, který nepoznává. Velkolepé Společenství se rozpadlo a bylo nahrazeno bezvládím. Kapitán Hunt si stanoví zásadní cíl: znovu vybudovat Společenství systémů, vnést řád do chaosu a znovu zavést civilizaci v nebezpečném a barbarském vesmíru...
Brenan88
Brenan88
47 026 bodů
1
Kevin sorbo jako vesmírný Herkules zachranňuje každého kdo to potřebuje a kosí své protivníky s prstem v uchu. Andromeda je taková směšný mixna Star Trek - Stargate,které ovšem chybí kvalitní obsazení,ucházející kostýmy a kulisy a nějaký náznak kvalitního scénáře. PS: Dabing v čele s Petrem Rychlým snižuje kvalitu Andromedy k samému dnu.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 252 bodů
2
Kevin je dobrej Hercules, ale nic co se odehrává po našem letopočtu se pro něj nehodí. Tohle je navíc jenom splácanina Star Wars - Star trek - Star Gate. Špatná splácanina.
p.a.douch
p.a.douch
8 322 bodů
6.5
Andromeda byl celkem dobrý sci-fi seriál. Koukat se na něj šlo bez problémů a rozhodně jsem u něj nepadal nudou. Důležité je, že dokoukat se dal každý díl. Není to sice vrchol sci-fi seriálů, ale určitě přesahuje průměr. Je znát ruka Gene Roddenberryho. Sorbo si u mě zvedl kredit po předchozím Herculovi. 65 % a nemám s tím problém.

Dodatečné informace

Původní název:
Gene Roddenberry's Andromeda (více)
  • Kanada Andromeda
  • Kanada Gene Roddenberry's Andromeda
Země původu:
Kanada, USA
Ocenění:
Žádná ocenění