To nejlepší v prosinci na Netflixu – Vyšehrad, Slepičí úlet i návrat do Sladkého domova

To nejlepší v prosinci na Netflixu – Vyšehrad, Slepičí úlet i návrat do Sladkého domova
Prosinec na Netflixu | Netflix
Ze všech stran se na nás nyní budou valit nejen vánoční koledy, dekorace, ale už i vánoční pořady v podobě řady filmů a seriálů. Pokud tomuto žánru neholdujete a chcete si prosincové večery či dny zpříjemnit sledováním něčeho „normálního“, vězte, že za pozornost stojí následující projekty.

Kinobox tip: Nepromeškejte už nikdy svůj oblíbený film. Jednoduše si film nebo seriál přidejte v aplikaci Kinobox do watchlistu, a jakmile se objeví online, přijde vám od nás notifikace.

Sladký domove! (Sweet Home, 2020)

Sladký domove!
Sladký domove!
74%
Hned na prvního prosince připadá premiéra druhé řady jihokorejského seriálu Sladký domove! Po událostech z první řady Huj-Su a ostatní přeživší ze Zeleného domu bojují na různých místech proti nově vznikajícím hrozbám a bytostem. Podruhé vítejte ve světě, ve kterém touha činí z lidí monstra...
Sladký domove!: trailer na 2. sérii | Netflix

Vyšehrad: Fylm (2022)

Vyšehrad: FYLM
Vyšehrad: FYLM
69%
Česká komedie Vyšehrad: Fylm bude mít na Netflixu premiéru rovněž 1. prosince. Filmové pokračování seriálu Vyšehrad (2016) se odehrává rok od posledních událostí. Lavi je pořád stejný, ale konečně se mu začíná dařit v osobním i fotbalovém životě – právě se oženil a mají o něj zájem i lepší fotbalové kluby. Jenže by to nebyl Lavi, aby se jeho život záhy neproměnil v totálních chaos. A nemůžou za to jen dluhy za svatbu, ale i zjištění, že má osmiletého syna, jehož existence ani trochu nepotěší jeho manželku a zodpovědnost, kterou musí převzít.
Vyšehrad FYLM: trailer | Bioscop

Nech svět světem (Leave the World Behind, 2023)

Nech svět světem
Nech svět světem
68%
Americký psychologický thriller Nech svět světem zamíří na Netflix 8. prosince. Hrdiny snímku jsou členové rodiny Sandfordových, kteří odjíždějí na zaslouženou dovolenou do pronajatého domu u pláže. Příjemnou atmosféru kazí pouze nefungující připojení k internetu. Vše se však razantně změní poté, co na dveře domu zaťukají jeho domnělí vlastníci. A aby toho nebylo málo, celá země čelí kybernetickému útoku…
Nech svět světem: trailer | Netflix

Koruna (The Crown, 2016)

Koruna
Koruna
89%
Druhá část poslední řady seriálu Koruna bude mít premiéru 14. prosince. Příběh britské královské rodiny se chýlí ke konci a už zbývá jen několik posledních kapitol, bohužel těch nejsmutnějších, neboť monarchie se bude muset vyrovnat se smrtí princezny Diany.
Koruna: teaser trailer na 6. sérii | Netflix

Slepičí úlet: Zrození nuget (Chicken Run: Dawn of the Nugget, 2023)

Slepičí úlet: Zrození nuget
Slepičí úlet: Zrození nuget
67%
Slepičí úlet: Zrození nuget je filmovým pokračováním animované komedie Slepičí úlet (Chicken Run, 2000). Ginger a jejím přátelům se kdysi podařilo utéct z farmy Tweedyových. V novém domově na ostrově se jim daří dobře a Ginger s kohoutem Rockym vychovávají dceru Molly. Nic by nemohlo být lepší, jenže jejich příbuzní na pevnině čelí nové děsivé hrozbě a Ginger a ostatním nezbývá nic jiného než riskovat těžce nabytou svobodu a vydat se na záchrannou misi, která na Netflixu začíná 15. prosince.
Slepičí úlet: Zrození nuget: trailer | Netflix

Maestro (2023)

Maestro
Maestro
55%
Na 20. prosince připadla premiéra životopisného filmu Maestro. Jde o raný portrét velikána světové hudby a jejího popularizátora Leonarda Bernsteina se zaměřením na jeho dlouholetý vztah s ženou Felicií. Bradley Cooper jako režisér i představitel titulní role rozprostře napříč třiceti lety emocemi nabitou cestu, kterou pár absolvoval. Kombinace osobní a profesní linie prvního významného amerického dirigenta a skladatele tvoří komplexní obraz geniálního umělce i křehkého člověka.
Maestro: trailer | Netflix

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (Rebel Moon – Part One: A Child of Fire, 2023)

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně
Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně
53%
Výpravná, do dvou dílů rozdělená sci-fi Zacka Snydera Rebel Moon vypustí první část těsně před Vánoci, konkrétně 22. prosince. Mírumilovnou kolonii na vnějším okraji galaxie začne ohrožovat armáda tyranského regenta Balisaria. Zoufalí obyvatelé proto poprosí ženu s tajemnou minulostí, aby na okolních planetách získala válečníky, kteří jim pomohou v boji proti utlačovatelům. Na druhý díl si publikum bude muset počkat až do 19. dubna 2024.
Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně: trailer | Netflix