Články

VOD

 1. VOD tipy: Druhá Duna, Matka v trapu a velkolepá sci-fi od Netflixu
  VOD24. 5. 2024
  VOD tipy: Druhá Duna, Matka v trapu a velkolepá sci-fi od Netflixu

  Tento víkend se opět ponese ve znamení hokeje. Česká reprezentace se v mistrovství světa dostala až do bojů o medaile a většina republiky bude zřejmě s napětím sledovat televizi a doufat, že letos to zase jednou „cinkne“. Jenže co takhle si to čekání na mezi jednotlivými zápasy zpříjemnit i trochu nesportovní aktivitou? Streamovací služby totiž tento týden vytáhly opravdu velké trumfy, jimiž vás budou chtít od hokeje odlákat.

 2. HBO Max se loučí. Streamovací služba se definitivně změnila, přináší druhou Dunu a další novinky
  VOD21. 5. 2024
  HBO Max se loučí. Streamovací služba se definitivně změnila, přináší druhou Dunu a další novinky

  Nejdříve to bylo HBO GO, poslední dva roky jsme si užívali HBO Max… a nyní prochází oblíbená streamovací služba další razantní změnou. Platforma se v názvu zbavuje názvu slavné kabelovky a bude se jmenovat pouze a jednoduše Max. Změna to rozhodně není jen kosmetická, služba výrazně obohacuje svou nabídku, mezi níž můžete ode dneška najít i jednu z největších filmových událostí tohoto roku, druhou Dunu (Dune: Part Two).

 3. VOD tipy: Návrat Bridgertonových, dvojitá porce Sylvestera Stalloneho a český horor
  VOD17. 5. 2024
  VOD tipy: Návrat Bridgertonových, dvojitá porce Sylvestera Stalloneho a český horor

  Aktuální týdny jsou v televizi ve znamení hokeje, jimž žije většina republiky. Pokud ale nepatříte mezi sportovní příznivce nebo si chcete čas mezi jednotlivými zápasy zkrátka jen zpříjemnit, nabídka streamovacích služeb nabízí solidní alternativy. Obzvláště Netflix se tentokrát v rámci novinek činil a servíruje nám dokonce třetí řadu jednoho ze svých největších hitů.

 4. VOD tipy: Dorazila třetí Iveta, nový Pán času i nejdepresivnější film roku
  VOD10. 5. 2024
  VOD tipy: Dorazila třetí Iveta, nový Pán času i nejdepresivnější film roku

  Tento víkend bude na streamovacích platformách rozhodně na co koukat. Voyo vytahuje svůj největší jarní trumf v podobě třetí série seriálové Ivety, na Disney+ dorazil návrat kultovního seriálu a pustit si můžete také oceňovaný snímek z druhé světové války, v němž se vám z chování hlavních postav pravděpodobně zvedne žaludek.

 5. VOD tipy: Nové Star Wars, Woody Allen i český animák
  VOD3. 5. 2024
  VOD tipy: Nové Star Wars, Woody Allen i český animák

  Ani tento víkend se na streamovacích službách neobejde bez záplavy novinek, v nichž si díky různorodosti může každý najít svého favorita. Dorazí nové seriály, hollywoodské hvězdy i oceňovaný český snímek, jemuž byste rozhodně měli dát šanci.

 6. Netflix: Osmička nejlepších květnových novinek. Návrat Bridgertonových, epická sci-fi a anime
  VOD30. 4. 2024
  Netflix: Osmička nejlepších květnových novinek. Návrat Bridgertonových, epická sci-fi a anime

  Květen se na Netflixu ponese opět v duchu řady premiér z vlastní i cizí produkce. I tentokrát jsme pro vás proto připravili přehled toho nejlepšího, co byste si neměli nechat ujít. Na své přijdou hlavně milovníci anime tvorby, ale i nadpřirozena, akce, romance a sportovních dramat.

 7. VOD tipy: Tři mušketýři, oceňovaný český film i mrtví detektivové
  VOD26. 4. 2024
  VOD tipy: Tři mušketýři, oceňovaný český film i mrtví detektivové

  Ani tento víkend na streamovacích službách neproběhne bez zajímavých novinek, které mají ambice vám zpestřit následující večery. Nechybí mezi nimi další várka seriálů od Netflixu ani jeden z nejchválenějších českých filmů loňského roku, který bohužel tuzemskými kiny po hříchu prohučel.

 8. Kontroverzní dílo, které zakazovali hrát. Satira o Andreji Babišovi je nyní online
  VOD25. 4. 2024
  Kontroverzní dílo, které zakazovali hrát. Satira o Andreji Babišovi je nyní online

  Známý knižní bestseller novináře Jaroslava Kmenty Boss Babiš se dočkal neméně kontroverzního divadelního zpracování od Divadla RePublika. Stejně jako předloha, ani divadelní verze nebyla mnoha lidem po chuti a hra se dokonce nemohla v některých městech hrát. I přesto se ovšem stihla stát menším fenoménem. Pokud se ani vám nepoštěstilo osobitý pohled na jednoho z nejslavnějších tuzemských politiků vidět, nyní máte ideální možnost. Záznam je totiž ode dneška dostupný na platformě Dramox.

 9. VOD tipy: Dorazila Aristokratka ve varu, druhá část Rebel Moon i šílený Kozub
  VOD19. 4. 2024
  VOD tipy: Dorazila Aristokratka ve varu, druhá část Rebel Moon i šílený Kozub

  Tento víkend nebude počasí zrovna přát procházkám, výletům či dalším venkovním aktivitám, sobotní i nedělní program vám tak mohou snadno vyplnit streamovací služby se svou jako obvykle bohatou nabídkou. Tentokrát si navíc přijdou na své příznivci českých komedií a hitů, které slavily úspěch v kinech. Na Netflix dorazí i jedna z jejich největších novinek jara.

 10. VOD tipy: Seriálový Fallout, agent Henry Cavill i pokračování známé pohádky
  VOD12. 4. 2024
  VOD tipy: Seriálový Fallout, agent Henry Cavill i pokračování známé pohádky

  Tento víkend se ponese ve znamení sluníčka a teplého počasí. Streamovací služby ale i přesto znovu nabízejí slušnou řádku důvodů, proč se alespoň k večeru natáhnout v poklidu u televize a věnovat pozornost jejich novinkám a trhákům. Zejména fanoušci seriálů si přijdou na své, na stream totiž včera dorazila jedna z nejočekávanějších novinek roku.

 11. Druhá Duna bude nečekaně brzy online. Kdy si ji budete moci pořídit?
  VOD12. 4. 2024
  Druhá Duna bude nečekaně brzy online. Kdy si ji budete moci pořídit?

  Pokud bychom měli vybrat jeden film, který byl na počátku roku filmovou událostí, na níž se vyplatilo zajít do kina, rozhodně bychom řekli druhou Dunu (Dune: Part Two). Sci-fi epos Denise Villeneuva byl nejen audiovizuálním skvostem, ale navíc dokázal divákům prodat obtížnou a pro řadu fanoušků zdánlivě nezfilmovatelnou předlohu Franka Herberta. Již brzy si navíc budete moci tento hit vychutnat i ve svých obývácích.

 12. VOD tipy: Šílený Nicolas Cage, český klenot i nový Star Trek
  VOD5. 4. 2024
  VOD tipy: Šílený Nicolas Cage, český klenot i nový Star Trek

  I tento víkend se nese na streamu ve znamení nových lákavých seriálů ze všech koutů světa. Zároveň se do vašich obýváků chystají tituly, které měly v kinech střídavou úspěšnost a minimálně jeden z nich si nyní bude chtít u diváků zlepšit reputaci.

 13. Netflix: desítka nejlepších pořadů na duben. Nové Hunger Games, britský skandál i slavné anime
  VOD31. 3. 2024
  Netflix: desítka nejlepších pořadů na duben. Nové Hunger Games, britský skandál i slavné anime

  S koncem stávajícího měsíce vám tradičně přinášíme výběr nejlepších pořadů, které budou na Netflixu dostupné od měsíce následujícího. Tentokrát je na řadě duben a obsah, který si Netflix připravil je poměrně bohatý a ocení jej hlavně milovníci sci-fi, anime, romancí a napínavých příběhů. Většina z novinek bude dostupná od 1. dubna, a tak nezbývá než doufat, že se nejedná o apríl a že námi vybrané pořady budete moci opravdu zhlédnout.

 14. VOD tipy: Jedeme na teambuilding, Chudáčci i Tlapková patrola
  VOD29. 3. 2024
  VOD tipy: Jedeme na teambuilding, Chudáčci i Tlapková patrola

  Prodloužený velikonoční víkend je v plném proudu, a i když vám televize nabízí ve svém menu nespočet tradičních pohádek, možná budete chtít dát přednost něčemu novému a neokoukanému. Naštěstí jsou tu streamovací služby, díky nimž dorazí v těchto dnech do vašich obýváků jeden z nejlepších filmů loňského roku či dva velké české tituly.

 15. VOD tipy: Oppenheimer se střetne s Conorem McGregorem a sci-fi od tvůrců Hry o trůny
  VOD22. 3. 2024
  VOD tipy: Oppenheimer se střetne s Conorem McGregorem a sci-fi od tvůrců Hry o trůny

  Tento víkend bude pro fanoušky streamovací zábavy obzvláště výživný. V pohodlí domova si totiž mohou konečně užít jeden z nejchválenějších filmů loňského roku a vítěze sedmi Oscarů, Oppenheimera od Christophera Nolana. Netflix si pro vás pak připravil jednu ze svých největších seriálových událostí a na své si přijdou i příznivci přímočaré akce.