Voyo tipy na červen: Franta mimozemšťan, Gabriela Soukalová i nový český seriál

Voyo tipy na červen: Franta mimozemšťan, Gabriela Soukalová i nový český seriál
Franta mimozemšťan a Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí | CinemArt/Bohemia MP

Fakjů pane učiteli 3; premiéra 21. června

Fakjů pane učiteli 3
Fakjů pane učiteli 3
  • Voyo
  • Vodafone TV
  • iTunes
61%
Třetí díl oblíbené komediální série, v níž se samozřejmě vrací svérázný učitel Zeki Müller se svými kontroverzními metodami a nedává svým žákům nic zadarmo. Tentokrát však jeho třídě moc do zpěvu nebude. Gymnáziu ubývají studenti a škole hrozí, že se příští rok již neotevře. Žáci ze Zekiho ročníku čelí riziku, že kvůli svým známkám nebudou přijati na další školu, a jejich budoucnost je tak v ohrožení. Hlavní hrdina proto musí co nejrychleji se situací něco udělat.
Fakjů pane učiteli 3

Franta mimozemšťan; premiéra 8. června

Franta mimozemšťan
Franta mimozemšťan
  • Voyo
37%
Ve sci-fi komedii českého hitmakera Rudolfa Havlíka navštíví obyčejnou moravskou vesnici návštěvník z vesmíru. Jako svého ideálního hostitele si vybere místního podivína Frantu (Jakub Prachař), který se chová ještě divněji než obvykle. Jen si toho zprvu nikdo moc nevšímá. Co se ve vesnici chystá, a jak budou na situaci reagovat místní roztodivné postavičky? Snímek v kinech nečekaně propadl, na streamovací platformě si však své publikum jistě najde.
Franta Mimozemšťan: trailer | CinemArt

Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí; premiéra 7. června

Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí
  • Voyo
63%
Dokumentární pohled na jednu z nejúspěšnějších českých biatlonistek Gabrielu Soukalovou. Portrét sleduje její cestu na sportovní vrchol, náročnou biatlonovou přípravu, ale i následný pád a konec v milovaném sportu. Dojde také na její osobní život, největší radosti a strasti v podobě bolestivého rozchodu i snahy vrátit se zpátky k biatlonu. Vedle Soukalové před kamerou odpovídají i její nejbližší, dále také členové českého biatlonového týmu či řada zahraničních sportovních legend.
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí: trailer | VDN Promo TV

Mozaika; premiéra 11. června

Mozaika
Mozaika
  • Voyo
AI
65%
Nový český seriál z dílny úspěšné režisérky a scenáristky Alice Nellis bude pojednávat o velké, zdánlivě idylické rodině, kterou otřese rozchod postarších rodičů (Karel Heřmánek a Taťjana Medvecká). Ti chtějí najít sami sebe a nový smysl života, a tak si hledají nové bydlení. Dočasně musí přespávat střídavě u svých čtyř dětí, které mají vlastní rodiny a vztahy, jež ovšem také prochází jistými problémy a rozchod rodičů jim příliš nepřidá. V dalších rolích šestnáctidílného seriálu od režisérek Jasminy Blaževič a Lenky Wimmerové se objeví např. Eva Podzimková, Martha Issová či Marek Adamczyk. Voyo bude od 11. června vydávat dva díly týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek.
Mozaika
Mozaika
Mozaika
Mozaika
Mozaika

Survivor; premiéra 1. června

Kdo přežije
Kdo přežije
79%
Třetí řada oblíbené reality show Survivor Česko & Slovensko se chýlí ke konci, fanoušci boje o přežití ovšem o adrenalin, napětí a zábavu na Voyo rozhodně nepřijdou. Od začátku června zde totiž mohou sledovat jednu z nejnovějších řad amerického Survivoru, původní verze, která je u fanoušků stále považována za tu nejlepší a nejnapínavější. Ani 43. série, jež je nyní dostupná na české platformě, pak z vysoko nastavené laťky nesestoupí a nabídne řadu nervydrásajících a nečekaných situací.
Survivor USA
Survivor USA
Survivor USA
Survivor USA
Survivor USA
Podívejte se také na žebříček nejlepších filmů, které jsou na platformě Voyo dostupné.
Zdroj: Voyo, TV Nova