Zapomeňte na Honbu za diamantem. O nové romantické dobrodružství v džungli se postarají Sandra Bullock a Channing Tatum

Zapomeňte na Honbu za diamantem. O nové romantické dobrodružství v džungli se postarají Sandra Bullock a Channing Tatum
Sandra Bullock a Channing Tatum | Touchstone Pictures/Twentieth Century Fox
Snímek The Lost City of D natočí studio Paramout Pictures. Autorem námětu je Seth Gordon. Do podoby scénáře ho zpracovala Dana Fox. Režírovat by měli Adam a Aaron Neeovi.
Sandra Bullock
Zatímco jsi spal
Hlavní hrdinkou příběhu je samotářská autorka romantických románů (Sandra Bullock), která má před sebou propagační turné své nejnovější knihy společně s modelem (Channing Tatum), který je na jejím přebalu. Z dané situace není vůbec nadšená, což umocní fakt, kdy se dvojice po pokusu o únos dostává do nebezpečné džungle. Situace jim oběma dokáže, že život umí mýt mnohem divnější, romantičtější a dobrodružnější, než jakákoliv kniha.
Kathleen Turner, Michael Douglas
Honba za diamantem | 1984 Twentieth Century Fox
Vedle hlavní role se Sandra Bullock ujala i úlohy producentky. Pokud vám zápletka snímku připomíná dobrodružnou romantickou komedii Honba za diamantem z roku 1984, nemýlíte se. I zde byla hlavní hrdinka (Kathleen Turner) spisovatelkou červené knihovny, průvodce jí ovšem nedělal pohledný model, nýbrž šarmantní dobrodruh Michael Douglas. Uvidíme tedy, jak se nejnovější romantická komedie Sandře Bullock podaří, v minulosti jich natočila pěknou řádku. Mezi ty nejlepší patří Návrh, Slečna drsňák a Zatímco jsi spal.