The Lost City (USA)
USA USA
112 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Romantický, Romantická komedie

Obsah

:
Spisovatelka Loretta Sageová (Sandra Bullock) píše úspěšné romány, které se odehrávají na těch nejexotičtějších místech. Že prakticky nevystrčí paty ze více »« méně

Režie

:
Aaron Nee Adam Nee

Scénář

:
Oren Uziel Dana Fox Adam Nee Aaron Nee Seth Gordon

Herci

:
Sandra Bullock Daniel Radcliffe Brad Pitt Channing Tatum Patti Harrison ...
Premiéra: 24. 3. 2022
Distributor: CinemArt
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Ztracené město. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Ztracené město myslíte! K 12. srpnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28096 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Ztracené město


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  5. 6. 2022
  martin-mickey-stusak (25904 bodů)

  Letní dobrodružná komedie o hledání pokladu. Je to tak. Další variace na stále stejnou šablonu, v tomto případě v rodinném kabátě, ve kterém je smíchána spousta nejrůznějších motivů, které však kupodivu takhle hezky pospolu fungují. Osvěžující letní film nejvíce vhodný do letních kin. Největší chybou je jen naprostá předvídavost vývoje děje, tudíž tu v podstatě není nic, co by mohlo překvapit. Dobrodružné buddy movie se Sandrou Bullock v hlavní pozici a Channingem Tatumem, který převzal postavu užvaněného parťáka. A coby záporák Daniel Radcliffe? Nojo, vypadá v takové pozici podivně, ale to je jen tím, že se ještě stále nezbavil škatulky Harryho Pottera. Děj tohoto dobrodružného spektáklu je dosti chatrný na to, aby zaujal. Nějaký miliardář prostě chce něčeho dosáhnout v oblasti vykopávek a kvůli tomu unese spisovatelku dobrodružných románů. To nelogikou setsakramentsky skřípe, že? Ono to tu vysvětleno samozřejmě je, takže nic proti ničemu. Snímek hodně sází na herecké hvězdné osazenstvo a přijde na to, jestli to stačí. V letním kině to ale může být každému jedno. Příběh je skutečně jednoduchý až hamba, takže během sledování není třeba nad ničím přemýšlet. Jako alternativa složitějších filmů, ve kterých se neustále řeší nějaké šifry a přemýšlí proč to a ne ono, ale působí dobře. Nemusí to být stále jen blockbusterový trhák plný nadupaných vizuálních efektů, aby měl divák filmový zážitek. Mnohdy stačí i daleko míň. Připomíná to sice spíše tvorbu přelomu osmdesátých a devadesátých let, ale proč ne.

 • 70%
  0
  0
  27. 3. 2022
  p.a.douch (5571 bodů)

  Tak jo. Myslím že sedmdesát procent je úplně v pohodě. Protože jsem fanda Honby za diamantem a Honby za klenotem Nilu a film mě bavil, dám čtyři. Bullocková stále v pohodě a s Tatumem se dobře doplňují. Radcliffe je slušný slizoun a třešničkou na dortu je Pitt. Takže jo. Peněz není třeba litovat. I přes 112 minut film pěkně odsýpá.

 • 50%
  0
  0
  11. 6. 2022
  leafroller (2870 bodů)

  Natočit remake Honby za diamantem, tentokrát se Sandrou Bullock a Bradem Pittem považuji za vynikající nápad. A musím říct, že od chvíle, kdy se ve filmu Brad objeví, vše funguje naprosto dokonale. Celých 10 minut. Je to škoda, protože v té myšlence byl potenciál. Snad příště.

 • 60%
  0
  0
  15. 5. 2022
  Temný Pán ze Sithu (1767 bodů)

  Ztracené město prý mělo odkazovat,nebo spíš měl být jako klasika Honba za diamantem.No tak v první řadě to tak není.Honba za klenotem vNilu bylo něco na čem sem vyrůstal,takže se mi to dost vrilo do paměti.tento film se snaží být jako Honba,ale bohužel není.Tento film si spíš dělá legraci samcze sebe a z takových filmu stejného žánru,bohužel si dělá legraci po celou dobu,vlastně jen v posledních 10 minutách,se opravdu řeší poklad,který vlastně není pokladem (už to nabourává smysl tohoto filmu)nevim proč v posledních letech,nikdo nehledá a nenajde opravdovy poklad,diamant truhlu zlata nebo tak,ale bohužel se najde láska,smysl života a podobné věci.jinak film je slušná komedie.I herecké výkony byly fajn,líbil se mi Pitt jako drsňák i když jen na chvíli

 • 80%
  0
  0
  2. 7. 2022
  naineko (618 bodů)

  Příjemná, nenásilná žánrová dekonstrukce žánru. Nemám potřebu srovnávat s paměti zromantizovanýmí možnými předlohami. Samo o sobě to funguje pěkně, zahrané je to dobře. Odkazy a rozborky jsou fajn. Trochu škoda polomrtvého obličeje Leniny Huxley.

  Uplně na mě nefunguje obhajoba brakovosti. Proti gustu žádny dyšputát, nicméně tím nelze hájít prodejní čísla 50 odstínů. Kultura může povznášet či prohloubit. Nicméně když kvůli peňauzům rezignujeme na obsah, tak se dostaneme do zpětnovazební smyčky bažiny, která nás všechny pohltí.

Hodnocení a recenze Ztracené město

67 63 ?
jak hlasovat?
 • dominik11 100%
 • lamps 65%
 • Reacherjack2016 60%
 • Krupe 60%
 • naineko 80%
 • divid.jh 65%
 • leafroller 50%
 • martin-mickey-stusak 75%
 • Tedy 95%
 • aquiver 25%
všechna hodnocení (20)