15.7.2021, 18:00

Prokletá dostála svému názvu a po první sérii na Netflixu končí

Prokletá dostála svému názvu a po první sérii na Netflixu končí 5 obrázků v galerii
Prokletá | Foto: Netflix
Pokud se vám líbil fantasy seriál Prokletá, který čerpal z legendy o Artušovi a bájném meči Excaliburu, máme pro vás špatnou zprávu. Netflix ho po první řadě stopnul. Další dobrodružství dívky Nimue se konat nebudou.
Recenze: Seriál Prokletá – Vadí vám černošský Artuš, lesbická láska nebo feministické hnutí? Můžete to vzdát Recenze: Seriál Prokletá – Vadí vám černošský Artuš, lesbická láska nebo feministické hnutí?

Fantasy a komiksy mezi diváky letí, Netflix to ví a tak si od každého vypůjčil ždibec...

První a zároveň poslední řada čítající třináct dílů seznámila diváky s dospívající Nimue (Katherine Langford), dcerou bájného kouzelníka Merlina (Gustaf Skarsgård). Té je předurčeno, aby se stala budoucí Paní jezera, která Artušovi svěří Excalibur. Scénář vycházel ze stejnojmenného grafického románu od Franka Millera a Toma Wheelera. Oproti předloze si ale seriál u diváků nevedl dobře, a tak se Netflix rozhodl, že od produkce dalších řad upustí.

Prokletá se tak stala dalším z letos zrušených pořadů produkce Netflixu. Po první řadě byly zrušeny i seriály Grand Army, Tým, Jupiter's Legacy a Neztrapňuj mě, tati!

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články