21.5.2021, 11:00

Živí mrtví: Představitel Ricka Grimese promluvil o svém možném návratu do seriálu

Živí mrtví: Představitel Ricka Grimese promluvil o svém možném návratu do seriálu 3 obrázky v galerii
Živí mrtví | Foto: AMC
Mnozí fanoušci slavného seriálu se už nemůžou dočkat, až jeho ikonického hrdinu uvidí v připravovaných filmových verzích. Ale možná je zde naděje, že ho uvidí už o něco dříve. A to v poslední jedenácté sérii.

Po skončení osmé série přišla zpráva, která věru mnoho fanoušků seriálu Živí mrtví (2010) nepotěšila. Andrew Lincoln, představitel Ricka Grimese, který měl de facto úlohu hlavního hrdiny, se rozhodl, že ze seriálu odejde, aby mohl trávit víc času se svou rodinou. Následně ale přišlo oznámení, že Rick se dočká hned několika vlastních filmů, které mají dobrodružství charismatického šerifa rozšířit. Přestože si na filmy budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, premiéra jedenácté série, která má být tou úplně poslední, už se pomaličku blíží. A překvapivě existuje i určitá naděje, že se v ní objeví i sám Rick.

V rozhovoru pro SFX Magazine Lincoln prohlásil, že by se před úplným koncem klidně rád vrátil. Během svého dlouholetého působení v seriálu si na place udělal mnoho přátel, přičemž by všechny z nich velice rád opět viděl. Zda však k něčemu takovému skutečně dojde, samozřejmě neví. Plánovaná jedenáctá série však má mít až 24 epizod, což je dost na to, aby se tam Rick nějakým způsobem nacpal. Osobně si však myslím, že v první řadě neměl ze seriálu odcházet vůbec, navíc je také otázkou, jak hodlají tvůrci propojit filmové dějství s tím seriálovým v případě, že by se Rick skutečně naživo vrátil. Pořád je zde totiž i možnost návratu v nějaké formě flashbacku, ale to by byla pro fanoušky spíše trochu podpásovka.

Ocenili byste Rickův návrat do seriálu?

Živí mrtví | Foto: AMC
Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články